Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Antalyali meslektaşlarımdan yardım

Yanıt
Old 06-02-2008, 00:09   #1
Savunman Canan

Varsayılan Antalyali meslektaşlarımdan yardım

Antalya Cumhuriyet Savcılığı'nda bir dosyadan fotokopi alma konusunda yardımcı olabilecek bir meslektaş arıyorum.Saygılarımla...Şimdiden teşekkür ediyorum
Old 09-02-2008, 10:39   #2
ezgi48

Manavgat adliyesinde olması halinde memnuniyetle yardımcı olurum,saygılarımla,Av.Ezgi TUNCEL
Old 14-02-2008, 16:44   #3
saadet

Hala dosya fotokopileri alamadıysanız yardımcı olabilirim , iyi günler.
Old 14-02-2008, 16:50   #4
Savunman Canan

Merhaba,
öncelikle gösterdiğiniz duyarlığa ve yardımlarınıza çok teşekkür ederim.Fotokopi alma şansım olamadı.Ancak yetkisizlik kararı verilmiş sanırım.Sağolsun arkadaşımız bakmış.Ancak yetkisizlikle nereye gönderildiğini öğrenemedim.Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler sayın meslektaşım.
Sevgi dolu bir yaşam diliyorum. Saygılarımla
Old 14-02-2008, 16:53   #5
saadet

Bilgileri verirseniz bakarım, telefon isterseniz 0 242 247 2990 iyi günler
Old 14-02-2008, 17:06   #6
Av.Bilge Savran

Sayın Savunman eğer sayın meslektaşım Saadet bakamaz veya herhangi bir sorun olursa bana da ulaşabileceğinizi belirtmek isterim. Yarın sabah adliyede olacağım . İyi günler.
Old 14-02-2008, 17:31   #7
Savunman Canan

Alıntı:
Yazan Av.Bilge Savran
Sayın Savunman eğer sayın meslektaşım Saadet bakamaz veya herhangi bir sorun olursa bana da ulaşabileceğinizi belirtmek ister. Yarın sabah adliyede olacağım . İyi günler.

Merhaba, ilginize çok teşekkür ediyorum.Meslektaşımız Saadet bakacağını belirtti.İlgilenen ve yardımcı olmak isteyen size ve tüm Antalya'daki meslektaşlarımıza sonsuz teşekkürler. Saygılarımla
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi