Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Konu Notu: 12 oy, 4,50 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 03-09-2010, 22:40   #541
selçuk hukuku

Bu siteyi önceki yıllarda hukuk merakımla babam sayesinde buldum ve onun aracılığıyla takip ettim tüm merakımı hukuk sevgimi uzun süre bu şekilde karsıladım. Sonra o merak ve sevgimin bana verdiği azim ile bugün bir hukuk fakültesi öğrencisi oldum.Ve şimdi daha fazla bir ilgiyle sitenize üye oldum çalışmamda ve bundan sonraki yaşamım da bana yardımcı olacağınızdan eminim.Böyle bir çalışma fonksiyonu için tüm çalısanlara ve katkısı bulunan herkese çok teşekkürler .. (Mustafa Başün)
Old 06-09-2010, 11:19   #542
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan selçuk hukuku
Bu siteyi önceki yıllarda hukuk merakımla babam sayesinde buldum ve onun aracılığıyla takip ettim tüm merakımı hukuk sevgimi uzun süre bu şekilde karsıladım. Sonra o merak ve sevgimin bana verdiği azim ile bugün bir hukuk fakültesi öğrencisi oldum.Ve şimdi daha fazla bir ilgiyle sitenize üye oldum çalışmamda ve bundan sonraki yaşamım da bana yardımcı olacağınızdan eminim.Böyle bir çalışma fonksiyonu için tüm çalısanlara ve katkısı bulunan herkese çok teşekkürler .. (Mustafa Başün)

Siz de hoşgeldiniz. "Taşıma suyla değirmen dönmez" sözüne inat, hukuk değirmenine su taşımaya devam ediyoruz. Sıranız geldiğinde, biriken suları lütfen siz de değirmene taşıyınız.
Old 06-09-2010, 16:31   #543
selçuk hukuku

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Siz de hoşgeldiniz. "Taşıma suyla değirmen dönmez" sözüne inat, hukuk değirmenine su taşımaya devam ediyoruz. Sıranız geldiğinde, biriken suları lütfen siz de değirmene taşıyınız.

Elbette ben nasıl sizlerin bilgilerinden faydalanıyorsam , zamanı geldiğinde büyük bir keyifle yardımcı olmaya paylaşmaya özen göstermek istiyorum ..

saygılarımla..
Old 08-09-2010, 10:32   #544
av.gamzeaslan

bende en sonunda katılabildim umarım güzel ve faydalı konularla her adımda dahada hızlanırız mesleğimizde şimdiden iyi bayramlar meslektaşlarım...
Old 08-09-2010, 11:43   #545
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan b.kişi2
Kazanımlarımı paylaşmak ve engin yorumlarınızı paylaşmak isterim.
Uzattığınız zeytin dalı altın kaplı. Teşekkür ederiz.

Bilgi başımızda çelenk olursa Buda gibi mutlu oluruz.
Old 08-09-2010, 11:52   #546
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan av.gamzeaslan
hızlanırız mesleğimizde
Meslekte hızlanmak için THS otoyoluna çıktığınıza pişman olmayacaksınız.

Hoşgeldiniz
Old 27-09-2010, 19:31   #547
Hasan ERCAN

1 günlük üyeyim.inşaat mühendisiyim.liman,konut,alt yapı,imar kanunu 18 uygulaması.idare mahkemesi ilgi alanlarımdır.HUKUK'uçok sevdim.hak arama ve haksızlıkları giderme çabaları sonuç veriyor.selam olsun hukuktürk ve üyelerine. Hasan ERCAN hasanercan@vindowslive.com
Old 28-09-2010, 09:58   #548
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Hasan ERCAN
1 günlük üyeyim.inşaat mühendisiyim.liman,konut,alt yapı,imar kanunu 18 uygulaması.idare mahkemesi ilgi alanlarımdır.HUKUK'uçok sevdim.hak arama ve haksızlıkları giderme çabaları sonuç veriyor.selam olsun hukuktürk ve üyelerine. Hasan ERCAN hasanercan@vindowslive.com

Merhaba! Hukuk Türk mü? Hukuk Türk, bir başka hukuk sitesinin adıdır. Bulunduğunuz ve şu anda bu satırları yazdığım site, Türk Hukuk Sitesi'dir. Yanlışlık olmasın, tümce başlarında olduğu gibi.
Old 29-09-2010, 22:05   #549
Hasan ERCAN

Varsayılan Teşekkürler Özge hanım.

1yıl HUKUK TÜRK ABONESİ İDİM.Bilinçaltında,isim benzerliği yanlışlığını uyardığınız için teşekkürler
Old 29-09-2010, 23:43   #550
b.kişi2

Sayın Yönetimimize ve tüm Arkadaşlarıma,
Yeni üyelerimize hoş geldiniz demekle birlikde âilemizin kıdem alan mensûplarına da saygı ve teşekkürlerimi tekrârlarım. Gönlümüzce kalalım...
Old 30-10-2010, 20:07   #551
Avukat202

Mutlu

Merhabalar!
Meslekdaşlarımla dayanışma halinde olacağımı düşündüğüm bu siteye katılmış olmamın mutluluğuyla herkezi selamlıyorum.
Old 30-10-2010, 20:41   #552
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Avukat202
herkesi selamlıyorum.
Herkes de sizi selamlıyor. Hoşgeldiniz.
Old 23-11-2010, 14:26   #553
Av. Ceren Tekin

Varsayılan Merhaba

Yeni katılımcı olarak bir de ben "Merhaba" demek istedim. Umarım faydalı bir paylaşım süreci olacak..
Sevgilerimle,
Av. Ceren Tekin
Old 23-11-2010, 14:35   #554
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Ceren Tekin
Yeni katılımcı olarak bir de ben "Merhaba" demek istedim. Umarım faydalı bir paylaşım süreci olacak..
Sevgilerimle,
Av. Ceren Tekin

Aramıza hoşgeldiniz. .Ben faydasını çok görüyorum.
Old 23-11-2010, 14:42   #555
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av. Ceren Tekin
Yeni katılımcı olarak bir de ben "Merhaba" demek istedim.
Eski bir katılımcı olarak ben her zaman "Merhaba" diyorum ve bunun her zaman yararını gördüm. Siz de soruları yanıtladığınız ölçüde yarar göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Hoşgeldiniz. Saygılarımla
Old 02-12-2010, 16:55   #556
lady_lawyer

herkese merhaba...yeni üyeyimburda olmaktan çok mutluyum...
Old 03-12-2010, 12:07   #557
Av. Engin EKİCİ

Sayın lady_lawyer;

Alıntı:
Siz de soruları yanıtladığınız ölçüde yarar göreceğinizden emin olabilirsiniz.

Burada olmaktan duyduğunuz mutluluğun, Sayın Av. Armağan Konyalı'nın ifade ettiği şekilde bir paylaşım içinde olduğunuz müddetçe daha da artacağını garanti ederim.. Hoşgeldiniz.
Old 07-12-2010, 14:20   #558
S.Orhan

Alıntı:
Yazan lady_lawyer
herkese merhaba...yeni üyeyimburda olmaktan çok mutluyum...

Hoşgeldiniz
Old 23-02-2011, 16:12   #559
avukatemrah

Varsayılan Selamlar...

hayırlısıyla ben de bugün katılmış bulundum aranıza...
Mesleğin henüz staj aşamasında iken bu ortamın mesleki gelişim açısından verimli ve olumlu olacağını düşünüyorum.
Herkese Merhabalar!!!
Old 23-02-2011, 16:32   #560
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan avukatemrah
Mesleğin henüz staj aşamasında iken bu ortamın mesleki gelişim açısından verimli ve olumlu olacağını düşünüyorum.
Mesleğin henüz staj aşamasında iken böylesine isabetli düşünmeniz nedeniyle kutlarım.

Hoşgeldiniz.
Old 23-02-2011, 18:05   #561
AV.ARZU KILIÇ

Herkese merhabalar, bende bu siteyi uzun zamandır takip ediyor ve bir çok soruma da cevap buluyordum, derken ben neden üye olmuyorum dedim ve yaklaşık bir hafta önce üye oldum. vakit buldukça da sık sık siteyi ziyaret edip elimden geldiğinde bildiğim konularda cevap yazmaya ve hukuk sohbetlerini okumaya çalışıyorum... bugüne kadar hiçbir siteye üye olmamıştım ama bu forum çok farklı ve özgün bir yapıya sahip.. ben de kendimi kocaman bir aileye katılmış gibi hissediyorum... Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım...
Old 23-02-2011, 20:13   #562
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan AV.ARZU KILIÇ
ama bu forum çok farklı ve özgün bir yapıya sahip.. ben de kendimi kocaman bir aileye katılmış gibi hissediyorum...
Avukatlığın yalnızlığı ancak böylesi bir aile içinde erir. Bu site hukuku sevdirir. İlgi bilgiyi, bilgi sevgiyi getiriyor. Hukuku bilmeden avukatlık yapmak Çin İşkencesi gibi azap veriyor ama hukuku bilerek avukatlık yapmak Çin Daması kadar zevkli oluyor.
Alıntı:

Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım
Teşekkür edilecek tek kişi bu hukuk abidesini tek başına diken Sayın Admin'dir.

Hoşgeldiniz
Old 09-03-2011, 16:25   #563
avsevalberber

Herkese merhaba, uzun zamandır takip ettiğim THS 'ne bende üye oldum. Çok mutluyum.
Old 09-03-2011, 16:46   #564
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan avsevalberber
Çok mutluyum.
Mutluluk bulaşıcıdır. Bizi de mutlu ettiniz.

Hoşgeldiniz.
Old 17-03-2011, 14:37   #565
AV.TUNCER ÖZTÜRK-1948

Varsayılan Hoşgeldim mesajım

39 yıllık avukatım.İnternet ile pek samimiyetim yoktur ama tesadüfen sitemizi görünce üye olmak istedim.Tabii ki bildiğiniz gibi birçok aşamadan sonra üye olabildim.Sanıyorum ki çok yararlı olacak.Teşekkürler.Av.Tuncer Öztürk-1948
Old 17-03-2011, 15:25   #566
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan AV.TUNCER ÖZTÜRK-1948
39 yıllık avukatım.İnternet ile pek samimiyetim yoktur ama tesadüfen sitemizi görünce üye olmak istedim.Tabii ki bildiğiniz gibi birçok aşamadan sonra üye olabildim.Sanıyorum ki çok yararlı olacak.Teşekkürler.Av.Tuncer Öztürk-1948

Hoşgeldiniz Üstadım. İnternet ile benim de pek samimiyetim yoktu. Ama THS sayesinde bağımlısı oldum.
Old 17-03-2011, 15:31   #567
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
THS'ye yolu düşen herkes sizin 39 yıllık birikiminizden yararlanacağı için şanslı, siz de THS gibi sayısız birikimin yer aldığı bir ailede yer aldığınız için şanslısınız. Hoşgeldiniz
Old 18-03-2011, 13:16   #568
AV.TUNCER ÖZTÜRK-1948

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Hoşgeldiniz Üstadım. İnternet ile benim de pek samimiyetim yoktu. Ama THS sayesinde bağımlısı oldum.
Değerli Suat Meslektaşım..Size teşekkür etmek istiyorum ama her halde bir türlü başaramıyorum.Nereden mesaj yapacağımı bilemiyorum.Dedim ya teknolojinin kuyruğundan yakalayabildik..Pek samimi olamadık.Neyse belki de cevabi mesajı başarmışımdır.Selamlar
Old 18-03-2011, 13:22   #569
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Değerli Suat Meslektaşım..Size teşekkür etmek istiyorum ama her halde bir türlü başaramıyorum.Nereden mesaj yapacağımı bilemiyorum.Dedim ya teknolojinin kuyruğundan yakalayabildik..Pek samimi olamadık.Neyse belki de cevabi mesajı başarmışımdır.Selamlar

Üstadım daha ilk mesajlarınızda "alıntı" yapmayı öğrendiyseniz, gerisi çocuk oyuncağı. Ben , galiba 1 yılda öğrenmiştim.

Herhangi bir üyenin mesajı için "teşekkür butonunu" kullanmak isterseniz, ilgili mesajın sağ alt kısmında "Teşekkür" yazılı yere tıklayın, üstte boş bir kutucuk açılacaktır. Oraya mesajla ilgili teşekkür notunuzu yazabilirsiniz. Hiç bir şey yazmazsanız da karşı tarafa "Teşekkürler!" şeklinde bir not iletilir. Şimdi size gelen gibi.
Old 22-03-2011, 17:20   #570
deniz yaşar

Mutsuz

Av. suat ergin ben de ikinci paragraftan alıntı yaparak teşekkür etmek istiyorum ama olmuyor
açıklamanız için teşekkürler
keşke bir de THS kullanma kılavuzu olsa
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi