Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Çok yeni evliyim ama boşanıyorum

Konuyu Kilitleyin
Old 07-05-2011, 11:12   #1
Konuk 129

Varsayılan Çok yeni evliyim ama boşanıyorum

Ben 3 Temmuzda DÜĞÜnÜm Oldu Ama Resmİ Olarak Nİsanda Evlendİm.eŞİmle AnlaŞamiyoruz.babasini EvlİlİĞİmİze Çok Katiyordu.gÜvensİzlİk Vardi Bana KarŞi.babasina DedİĞİmde Oda Varsa Kokusu Çikar Dİyordu.evİne Bakmiyordu.bİr Kavgayi 1 Hafta SÜrdÜrÜyordu.enson Kavgadada Aİlemİn Arayip Gelİp Kizinizi GÖtÜrÜn Dedİler.babasida Kendİde.aİlemde Geldİ Benİ Almaya Şehİrd IŞindan.kendİ AlmiŞ OlduĞumuz EŞyalari Aldik Ve Evden Çikmak Üzereyken EŞİm BbaĞira ÇaĞira Bİzİ Tehtİt Ettİ Bİzde Polİs ÇaĞirmak Zorunda Kaldik.kendİ Rizalariyla Kendİ EŞyamizi Aldik Kendİlerİde Ordaydi.ben Asgarİ Ücretle Bİr İŞegİrdİm.zamanim OlmadiĞi İÇİn Mahkemeyİ EŞİme Sen AÇ Dedİm.gİtmİŞ Avukat TutmuŞ.benİm Evİ TerkettİĞİmİ EŞyalari Ve Altinlari GÖtÜrdÜĞÜmÜ SÖylemİŞ.İkİmİzde BoŞanmak İstİyoruz.benİm Avukatim Yok.asgarİ Ücretle ÇaliŞiyorum.kİrada Oturuyorum Tek BaŞima.avukat Tutmak Zorundamiyim.ve Onunda Avukat Masraflari Bana Mahkemede Ödetİlİrmİ.ben Tehtİtle Evden Gİtmek Zorunda OlduĞumu İspat Edebİlİrİm.mecbur Birakildim Evİmden Gİtmeye.kendİnİ AŞaĞiladiĞimi Felan SÖylemİŞ.onun Avukatinin Olmasi Benİm Olmamasi Benİ Zor Duruma Sokarmi Mahkemede.rİca Edİyorum Bana Bİr Yol GÖsterİn.barodan Avukat Talep Etme Şansim Varmi.avukat Tutmak Zorundamiyim
Old 08-05-2011, 23:43   #2
mehmetdemirlek301

Eğer İstanbul'da iseniz İstanbul Barosu Kadın Hakları Merkezi'ni arayabilirsiniz.Tel:0212 2516325-149.Eğer şartlarınız var ise size avukat yardımı yapılacaktır.Kolay gelsin...
Old 09-05-2011, 14:53   #3
Av.Ufuk Bozoğlu

Sayın Katılımcı,

Eşinizin açtığı boşanma davasını kabul ederek davaya devam ederseniz mahkeme masrafları ve mahkemece talep edilen mahkeme vekalet ücretini de ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Eğer boşanmayı siz de istiyorsanız, dava dilekçesinin elinize geçmesinden itibaren 10 gün içinde karşılık dava açabilirsiniz.

Bu süreyi geçirdi iseniz yine kendi haklı gerekçelerinizle bir dava açabilir ve eşinizin tarafınıza açtığı davanın reddini talep edebilirsiniz.

Davanızı bir avukat ile takip etmeniz yararınızadır.

Saygılarımla,
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi