Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS İtiraf.com

Konuyu Kilitleyin
Old 13-02-2007, 21:13   #61
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Tiocfaidh
İtiraf ediyorum, ben kendisini hala erkek zannediyorum.

Alıntı:
Aynı itirafın altına ben de imzamı atarım.

Arkadaslar, google ve vikipedi diye bir sey var di mi aaaa

O da olmadi eksi sozluk de isinizi gorur.. Daha nasil ispat edelim yani...

Jeanne D'arc, Yuz Yil Savaslarinda Ingiltere'ye karsi (hatta sanirim erkek kiliginda) savasmis unlu bir Fransiz kadin savasci.
Mucadeleci, cesur, her ulkeye ve siteye lazim bizim D'arc iste..

Ama sonu benzemesin diyelim, cunku Jeanne D'arc, Ingilizler tarafindan cadi oldugu dusunulerek yakilarak yok edilmis...

Aslinda bir ara filmi de vardi sanki ama...
Old 13-02-2007, 22:29   #62
halit pamuk

Alıntı:

Aslinda bir ara filmi de vardi sanki ama...

evet,o filme baktım,berbat bir filmdi.Ama konu güzeldi.

Bu arada imza kampanyasına ben de katılayım:itiraf ediyorum,filmdeki kahramanın kadın olduğunu bildiğim halde,sitedeki jeanne D'arcı yazdıklarının içeriğinden, özelikle kullandığı terimlerden dolayı erkek sanıyordum
Old 13-02-2007, 22:37   #63
Jeanne D'arc

Alıntı:
sitedeki jeanne D'arcı yazdıklarının içeriğinden, özelikle kullandığı terimlerden dolayı erkek sanıyordum

Nasıl yani yaaa!

Erkek zannedilmemin, benim için bir önemi veya mahsuru yokta, "içerik ve kullanılan terimlerden" dolayı olmasına şaşırdığımı itiraf edeyim ben de. Sayın korayad, tamamen meraktan, bir iki örnek rica edebilir miyim?
Old 13-02-2007, 22:45   #64
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Turan
Saim beyin endişelerinin yersiz olduğunu düşündüğümü itiraf ediyorum

Turan Bey'e cevap yazmak için "yanıtla" butonu yerine yanlışlıkla şikayet butonuna bastığımı itiraf ediyorum.
Old 13-02-2007, 23:07   #65
halit pamuk

Sayın Jeanne D'arc,

neden erkek olduğunuzu düşündüğüme örnek vermek için eski yazılarınıza şöyle bir gittim.Tebrik ederim gerçekten, çoğu yazınızı atlamışım, gerçekten dikkate değer yazılara rastlamak mümkün.

Sorunuz gelince; bir genelleme yapmak yanlış aslında (bir yandan da kullanacağım kelimelere dikkat ediyorum,çünkü dersimi aldım) ama etrafımdaki hiçbir kadından şu tür bir ifade duymadım:

"
Alıntı:
Resmi zevat'ın yeni üyelerine başarılar dilerim
."

Aslında bunu bir methiye olarakta algılayabilirsiniz.(yazılarınızı okuyunca konuşmamda değişti. )

Yazılarını şöyle bir okuyunca aslında kullandığınız kelimelere ne kadar dikkat ettiğinizi gördüm.Ve samimiyeti,sıcaklığı, ve aynı zamanda kızgınlığı...

Tüm içten saygılarımla...
Old 14-02-2007, 11:53   #66
Av.Görkem TURGUT

İtiraf ediyorum;

Bazen sitede gezinirken,Sayın Admin tarafından izlendiğimiz izlenimine kapılıyorum (Paranoyak olmam bir ihtimal tabi ama,genede bu Sayın Admin'in gerçek kimliğinin bilinmemesinden,kimliği hakkında şehir efsanelerinin ortalıkta dolaşmasından da kaynaklanıyor olabilir)
Old 14-02-2007, 12:54   #67
esraesra

İtiraf.ediyorum.Bu sitedeki tüm hukuk ögrencilerini ve avukatları kıskanıyorum.Çünkühukuku okumak okumak benım en büyük hayalim.Aslında tam olarakta kıskanmıyorum.Sadece ilerde birgün avukat kimliğiyle sizin aranızda olmak istiyorum
Old 14-02-2007, 13:18   #68
Av. Galip DAĞTEKİN

Varsayılan Gülmek serbesttir :)

Biraz gülebilirsiniz ama gerçektir...İlk internetle tanıştığımda; bizim sitenin sayın Admin'i ile diğer forum sitelerinde ki adminleri hep aynı kişi sanıyordum ...Kendi kendime bu admin ne kadar çok işi tek başına yapıyor diyordum ki gerçeği sonradan çaktım tabi ...Biraz geç oldu ama olsun...
Old 14-02-2007, 13:48   #69
Çiğdem

itiraf ediyorum bu itiraf.com bölümü çok dar kullanılıyor... yine itiraf ediyorum taaa 5yaşından beri istediğim bölümde okuyorum yani hukukta okuyorum ve ÇOK MUTLUYUM.herkese nasip olmaz bu. saygılarımla...
Old 14-02-2007, 14:35   #70
A.Turan

Alıntı:
Yazan Çiğdem
itiraf ediyorum bu itiraf.com bölümü çok dar kullanılıyor......

İtiraf ediyorum bu cümleyi anlamadım
Geniş nasıl kullanılır izah edilirse sevinirim.
Old 14-02-2007, 14:45   #71
Çiğdem

Karşılıklı konuşmalar üzerine itiraflar olmuş.buyüzden böyle yazdım Sayın Turan.lütfen yanlış anlaşılmasın.ben daha farklı,geniş konular üzerine itiraflar olur diye bekliyordum bu bölümü ilk görünce.gerçi hala itiraflar olabilir.konunun önü açık.Saygılarımla...
Old 14-02-2007, 17:44   #72
Av.Elvan Akkaya

Alıntı:
Yazan görkemm
İtiraf ediyorum;

Bazen sitede gezinirken,Sayın Admin tarafından izlendiğimiz izlenimine kapılıyorum (Paranoyak olmam bir ihtimal tabi ama,genede bu Sayın Admin'in gerçek kimliğinin bilinmemesinden,kimliği hakkında şehir efsanelerinin ortalıkta dolaşmasından da kaynaklanıyor olabilir)

itiraf ediyorum;
admin gerçekten bizi izliyor.
bunu test edip onayladım)))
Old 14-02-2007, 18:21   #73
Av.Görkem TURGUT

Alıntı:
Yazan elvann

itiraf ediyorum;
admin gerçekten bizi izliyor.
bunu test edip onayladım)))

İtiraf ediyorum;

Yaşasın paranoyak değilim
Old 14-02-2007, 19:31   #74
Av.Elif KALELİ

Alıntı:
Yazan mutlakadalet
İtiraf ediyorum...
Siteyi, yalnızca, hocalarının sorduğu sorulara yanıt arama merkezi olarak görenler ile meslekte karşılaştığı sorunlarda acil yardım merkezi gibi görenleri ve bunun haricinde siteye destek olmayanları haz etmiyorum.
Bu itirafınız beni ziyadesiyle üzdü,1.sınıf öğrencisiyim ben de yardım için forum açıyorum,bu neden sizi rahatsız ediyor?Ayrıca insanların sadece sorularına cevap aramak için siteyi kullandıklarına dair bir kanı sizde nasıl uyandı bilmiyorum ama hiç etik değil.
Old 14-02-2007, 19:57   #75
mutlakadalet

Alıntı:

Bu itirafınız beni ziyadesiyle üzdü,1.sınıf öğrencisiyim ben de yardım için forum açıyorum,bu neden sizi rahatsız ediyor?

Beni rahatsız eden yardım isteyenlerin yardım istemesi değil sayın Kaleli. Tabii ki yardım isteyeceğiz. Benim rahatsızlığım:

Alıntı:
Yazan mutlakadalet

Siteyi, yalnızca, hocalarının sorduğu sorulara yanıt arama merkezi olarak görenler ile meslekte karşılaştığı sorunlarda acil yardım merkezi gibi görenleri ve bunun haricinde siteye destek olmayanları haz etmiyorum

Yukarıda da görüldüğü gibi, benim rahatsız olduğum şey, siteye sadece acil yardım merkezi gibi bakılması.

Üzüldüğüm şeyi tam olarak anlatamadığımdan dolayı üzüldüğümü itiraf ediyorum.
Old 14-02-2007, 23:49   #77
mutlakadalet

Önemli değil Sayın Kaleli. Farkında olmadan sizi kırdıysam, özür dilerim. Esenlikle kalın...

Saygılarımla
Old 15-02-2007, 01:27   #78
Av. Can DOĞANEL

İtiraf ediyorum bazı konulara (Örn. Hukukçular hangi tür müzikleri dinliyor?) yanıt eklediğime sonradan çok pişman oluyorum. Konuya sürekli yanıt eklendiğinden üye sayfamda izlenen konular arasında listeleniyor ve bunu kaldırmak için foruma girip çıkmam gerekiyor. Yönetici yetkimi kötüye kullanıp konuyu kilitleyesim bile geliyor. (Smiley "şakacı" ise de "sinsi" manasında kullanılmıştır.)
Old 15-02-2007, 01:44   #79
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Av. Can DOĞANEL
İtiraf ediyorum bazı konulara (Örn. Hukukçular hangi tür müzikleri dinliyor?) yanıt eklediğime sonradan çok pişman oluyorum. Konuya sürekli yanıt eklendiğinden üye sayfamda izlenen konular arasında listeleniyor ve bunu kaldırmak için foruma girip çıkmam gerekiyor. Yönetici yetkimi kötüye kullanıp konuyu kilitleyesim bile geliyor. (Smiley "şakacı" ise de "sinsi" manasında kullanılmıştır.)

Yukarida 'KONU ARACLARI' kismindan, 'konu izleme iptal' secenegini tiklayarak,
ya da uye sayfanizdan(sol sutunda goreceginiz) 'izlemeye alinan konular' kismindan 'takip edilenleri listeleyin'i secerek, izlemek istediginiz konular uzerinde insiyatifinizi kullanabilirsiniz.
Old 15-02-2007, 02:37   #80
Av.Duygu Işık Behrem

Daha fazla dayanamayacağım, itiraf etmem gerek!Çok küçük ve henüz akıl başa gelmemiş yaşlardan söz ediyorum, lütfen dalga geçmeyiniz
Nüfus kağıdımda doğum yeri olarak sadece "Bornova" yazar. 2-3 yaşlarımdan itibaren Ankara'da yaşadığımdan ve Bornova'nın neresi olduğunu o zamanlar bilmediğimden, okumayı az çok söküp de nüfus kağıdıma ilk kez baktığımda, doğum yeri olarak Bornova yazdığını görünce kendimi yabancı bir ülkede doğdum sanmıştım. Hatta nasıl uydurduysam, Bornova'nın, Selanik yakınlarında olduğuna bile inandırmıştım kendimi. Bir süre bu şekilde mutlu mesut yaşadıktan sonra annem acı gerçeği açıkladı. Bornova'nın İzmir'in bir ilçesi olduğunu öğrenmiş ve niyeyse yarattığım o ütopik ülkenin Bornova şehrinde doğmadığıma çok üzülmüştüm.
Bir kez daha itiraf ediyorum: bu itirafı yazarken bile çok utandım! Çocuk aklı diyelim efendim.
Old 15-02-2007, 16:06   #81
*sinequanon*

İtiraf ediyorum biraz önce itiraflarınızı okurken gülmekten neredeyse koltuktan düşüyordum .Tazminat hakkımı saklı tutuyorum.
Old 15-02-2007, 16:08   #82
Jeanne D'arc

İtiraf ediyorum: Ben ödemem! Ben sadece forumu açtım gayet masumane, varsa bir suçlu; THS'dir sorumlu.
Old 18-02-2007, 21:17   #83
Captain Lawyer

Acı itiraf böyle seviyeli bir siteyi hukuk fak.den 1996 yılında mezun olmama ve pek hukukla şu anki mesleğim gereği ilgili olmamama rağmen yeni keşfettim. Hem geç kaldığım için üzgün, hemde keşfettiğim için sevinçliyim.
Old 20-02-2007, 22:34   #84
A.Turan

İtiraf ediyorum. bu siteyi,başkanını, yöneticilerini ve üyelerini seviyorum.
Old 21-02-2007, 11:37   #85
judge21

ilk kez bir forumun (konu) tüm mesajlarını okuduğumu itiraf ediyorum....
Old 22-02-2007, 01:27   #86
Cest la vie

(Sayin Judge21, lutfen ustunuze alinmayiniz, mesajiniz sadece konuyu cagristirmakta etkili oldu, mesajim size degildir)

Itiraf ediyorum, bir forumdaki konularin hepsini okumadan alakasiz, sirf mesaj yazmis olmak icin yazilmis veya daha once ayni konu basliginda cevaplanmis bir soruyu bir daha bir daha soran ya da ayni cevabi tekrar tekrar veren; kisacasi bir konu basligi altindaki tum mesajlar okunmadan sadece basliga gore yazilmis mesajlardan hic haz etmiyorum.
Old 24-02-2007, 10:35   #87
berkiten

sayın:M.DİKİCİ'yi göstermiş oldugu davranıştan dolayı kutlarım...avukatlık mesleginin en zor tarafı ise meslektaşımızın başına gelen olay olması gerek....
saygılarımla...
Old 01-03-2007, 22:37   #88
Av.Barış Kılıç

İtiraf ediyorum ben özel mesaj yollayamıyorum ama bir kaç kişiye sormak istediklerim var.
Old 11-03-2007, 00:09   #89
A.Turan

İtiraf ediyorum;

Artık gerçekten yaşlanmışım ben..
Old 11-03-2007, 01:05   #90
oguzhand0

Sayın Turan ne yaşlanması!
Henüz 41 yaşındaymışsınız.
Ben şu yaşımda; yaşınıza yaşlılık değilde olgunluk diye bakıyorum =)
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,08977294 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.