Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

Satmaya Teşebbüs Ve Oğluma Cinsel Taciz

Konuyu Kilitleyin
Old 03-01-2021, 11:04   #1
Konuk

Varsayılan Satmaya Teşebbüs Ve Oğluma Cinsel Taciz

merhaba ben üniversite öğrencisi bir çocuk annesiyim.boşanma davam 3 yıldır devam etmektedir. eski eşim bana evlilliğim boyunca başkasıyla beraber ol daha çok para kazan grup yapalım mı gibi ithamlarda bulunuyordu. daha sonra numaramı geveze org. sitesinde benim adıma paylaşıp konuşmalar yapmış. bunun için emniyete gittim kim olduğunu öğrenmek için. site yabancı bir site olduğu için ıp adresi alınamadığını söyledi siber suçları. bunun üzerine emniyete gittim diye kemerle darp edildim. darp raporum da mevcuttur. o konuşmalar hem ben kendim aldım ss , hem karsı tarafın o sitedeki görüşmeleri aldım hemde eski eşimin çalıştığı pc den konuşmaları aldım.(iş yerindeki pc ler donuyor diye bir uygulama koymuşlar her saate bir ekran görüntüsü alınıyormuş. bu yüzden o bilgisayardan görüntüleri aldım.) boşanma davasında bunalar benim delillerim. orda para karşılığında konuşmalar ve ev adresime kadar verilmiş. daha sonra oğluma cinsel tacizde bulundu. bunu yine çim de oğlumun ifadesi var ve şahit olarak kreş hocası var. buna rağmen beraat kararı verildi ve 7000 yakın bir tazminat kazandı. ben bu karara itiraz ettim. itirazımdan bir sonuç çıkar mı? beraat kazandığı için maddi manevi tazminat davası açtı adıma. bu davayı kazanma durumu nedir?
Old 03-01-2021, 15:59   #2
Av.Habibe YILMAZ KAYAR

Sn.Katılımcı,

Bir yandan boşanma davası bir yandan da ceza davası olduğunu anlıyoruz.

Her iki dava bakımından dosyanın ayrıntılı incelenmesi ile bir görüş oluşturmak gerekir.

Doğrudan bir avukattan destek almanızı, mali durumunuz elverişli değilse baro adli yardım servisine başvurarak avukat atanmasını istemenizi öneriyoruz.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi