Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anket Sonucu: Kaç kişi katılmak istiyorsunuz?
1 Kişi 8 36,36%
2 Kişi 3 13,64%
3 ve yukarı 0 0%
Çok istiyorum ama katılamayacağım. 11 50,00%
Oy Verenler: 22. Bu ankette oy kullanamazsınız. (Anket no : 255)

THS. 4 ncü Ankara buluşması' nın 1. ayağı

Yanıt
Old 04-04-2009, 11:55   #511
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Ayrıldığımız arkadaşlar henüz uyanamamış. En erken uyanan olarak ben izlenimlerimi aktarayım istedim.

Günaydın THS,
Dostlarımızla vedalaşıp Paşa konağından ayrılırken ( THS'ye bir kez bile girmemiş olan) eşim, “siz daha önce toplanmıştınız değil mi” diye sordu. “Evet, toplanmıştık ama, Atahun hariç diğer arkadaşlarla ilk kez görüşüyorum” dedim. “Haydaa, ilk kez görüştüm dediğin insanlarla akraba gibiydik “dedi. Böyle bir şey işte.
Her şey güzeldi demek yetersiz. Muhteşemdi.
Ankara’yı Ankara dışından gelenler aydınlattı, güzelleştirdi.
En çok siz, THS müdavimleri konuşuldunuz. Katılamayanların (en çok da ; bir araya gelmemizin mimarı Admin’in, Suat Bey’in, Saim Bey’in, Adli Tip’in, Özge’nin, Süper’in, Dilge’nin, otobüsü kaçıran Ufuk Abi’nin ) kulaklarını çınlattık. Armağan KONYALI’dan, Ferda Şehper DEMİREL’e, Habibe Yılmaz KAYAR’dan Işıl YILMAZ’a kadar herkesin dedikodusunu yaptık.
Biz fiziken oradaydık ama siz de aramızdaydınız .
Bu toplantılar böyle mi olur hep?
Sevgili Atahun; iyi ki Ankara’dasın. Her şey için teşekkürler.
Ege’mizle 40 yıllık dostmuşuz da bilmiyormuşuz. Refakatçisi arkadaşı meslektaşımız çok hoşsohbetti. Erken ayrılmaları eksiklikti bizim için.
Bunu saymıyoruz Sevgili Ege, yine bekleriz.
Neslihan Hanım, umarım zahmetinize değmiştir. Çok içtendiniz. Eşim, kolay takdir eden biri değildir (nerden bildiğimi sormayın ama) sizi çok sevmiş, haberiniz olsun.
Cengiz Bey; bu toplantı için çok emek verdiniz biliyoruz. Topladınız, ısıttınız, pişirdiniz, servis yaptınız, süslediniz, sofrayı kaldırdınız. Sağ olun. İyi ki varsınız, iyi ki vardınız.
Sevgili Sinem Kazar, Sibel Hanım’la gülen yüzleri idiniz toplantının. Bundan sonraki Ankara buluşmalarının baş aktörlerinden olacağınız belli oldu.. Zaten komşu imişiz. Karşılaştıkça bolbol THS konuşur, Zenger Paşa buluşmasından dem vururuz. İyi ki geldiniz.
Sevgili Özge, bir sonraki Ankara toplantısına mutlaka gel olur mu? Ankara buluşması sensiz eksik kalıyor.
Her şey için herkese teşekkürler.
Selam ve saygı ile.

ben de kendimi yollara vurdum Sayın S.Karaca ama neyleyeyim minübüs oraya gelmedi ama eğlenmenize çok sevindim
Old 04-04-2009, 11:56   #512
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Sevindim güzel geçmesine, başka türlü de olamazdı herkes bir araya geldikten sonra. Bensiz eksik kaldığını sanmıyorum, çünkü benim olduğum bir Ankara toplantısı hiç olmadı. Görüyorum ki benim yanlışım haddim olmadan toplantı düzenlemeye kalkmaktı. Dersimi aldım. Bundan sonraki Ankara toplantılarına ise telefonla arayıp herkesin bulunduğundan emin olduktan sonra geleceğim sanırım. )) Ama itiraf ediyorum gelmesem de aklım sizdeydi, hani Kızılay'da olsaydınız an meselesiydi çıkıp gelmem.
Atahun'a ben de teşekkür ediyorum başardığı için.

Sevgili Özge,
Atahun'la evinize kadar geliyor, kolundan çekip getiriyorduk bak . "Kafalar iyiydi nasılsa"ya sığınarak. Ama Cengiz Abi seni çok kolladı .
Old 04-04-2009, 12:11   #513
Av.Mehmet Saim Dikici

Ankara'da, Ankara'nın kalesinde bir konakta toplandık. Masamız ışıl ışıldı. Cengiz Bey ta Yalovadan kalkıp gelmiş. Gelmekle kalmamış, bürosunu da bizlere getirmişti. Koltuğunun altında laptop'u, boynunda fotoğraf makinası, ağzında sıgarası, sağ elinde cep telefonu, sol elinde rakı bardağı ile komple hizmet sunuyordu. Arada bir şiir sesi duysak da o sesin nerden geldiğini bir türlü bulamadık.

Cengiz beye teşekkür ederiz. Gecenin rengi idi, sarı-kırmızı idi...

Sevgili Atahun, taa Hun imparatorluğundan kalkıp gelmiş, imparatorun özel elçisi gibiydi. Konu Gergenakona geldiği zaman telaşlanıp, ben Atahun değilim, ben de Nişantaşı çocuğuyum, ben de Kasımpaşa çocuğuyum, ben de üniversite okudum diyerek konuyu değiştiriyor, arada bir tavanda asılı duran ampule dokunuyor, masadaki mumu üflüyor, hatta Avrupa yakasını çok izlediğini de hatırlatıyordu. Kısaca ülkemizdeki tuhaflıklara, tuhafça bakıyordu. Sağolasın Sevgili Atahun, iyi ki geldiniz, çok memnun oldum.

Sevgili üstadımız Sancar Bey, kırmızı şarabın, rakıdan daha iyi bir içki olduğunu söylerken, garsona neden beyaz şarap yok diye söyleniyordu.

Sevgili Ege, hafta sonları gelince acaba hangi vilayete gitsem diye papatya falı açarken, Atahun'un nadide ankara toplantısını okuduğunda, bir anda elindeki papatyaları fırlatmış, neşe içinde "Kaldım Dumaniçi dağlarda..." türküsünü öylemeye başlamış ve akabinde önce uçarak, sonra koşarak Ankara kalesine avdet buyurmuştu. Neşesini hepimiz bildiğimiz için, gecenin rengi olduğunu tahmin etmeniz zor olmayacaktır. İyi ki geldinn, teşekkür ederiz.

Neslihan Hanım, sanal olarak bile Trakya havasını temsil ettiğinden, toplantıdaki gülüşleri, konuşmasına fırsat vermemişti. Çok eğlenceli, iyi niyetli, pozitivist yaklaşımı ile geceye ayrı bir ambians kattığı için, kendisine teşekkür ediyoruz. Diğer iki genç meslektaşlarımız, etrafı şaşkınlıkla izliyor, acaba bu THS'liler, gerçek midir, yoksa bunlar uzaylı mıdır diye içlerinden geçirirken gecenin bitmesi ile oh be! diyerek evlerinin yolunu tutmuşlardı. İyi ki geldiniz, bir sonraki toplantıda yeni katılanlar da size oh be! diyecektir, kuşkunuz olmasın!

Hepinize teşekkür ediyorum. Büyük emek verip, tertiplediğim toplantıya katıldığınız için!

Ohh be!
Old 04-04-2009, 12:13   #514
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Saim
Ankara'da, Ankara'nın kalesinde bir konakta toplandık. Masamız ışıl ışıldı. Cengiz Bey ta Yalovadan kalkıp gelmiş. Gelmekle kalmamış, bürosunu da bizlere getirmişti. Koltuğunun alında lapto'u, boynunda fotoğraf makinası, ağzında sıgarası, sağ elinde cep telefonu, sol elinde rakı bardağı ile komple hizmet sunuyordu. Arada bir şiir sesi duysak da o sesin nerden geldiğini bir türlü bulamadık.

Cengi beye teşekkür ederiz. Gecenin rengi idi, sarı-kırmızı idi...

Sevgili Atahun, Taa hun imparatorluğundan kalkıp gelmiş, imparatorun özel elçisi gibiydi. Konu Gergenakona geldiği zaman telaşlanıp, ben Atahun değilim, ben de Nişantaşı çocuğuyum, ben de kasımpaşa çocuğuyum, ben de üniversite okudum diyerek konuyu değiştiriyor, arada bir tavanda asılı duran ampul dokunuyor, masada mumu üflüyor, hatta Avrupa yakasını çok izlediğini de hatırlatıyordu. Kısaca ülmeizdeki tuhaflıklara, tuhafça bakıyordu. Sağolasın Sevgili atahun, iyi ki geldiniz, çok menun oldum.

Sevgil Ege, hafta sonları gelince acaba hangi vilayete gitsem diye papatya falı açarken, Atahun'un nadide ankara toplantısını okuduğunda, bir anda elindeki papatyaları fırlatmış, neşe içinde "Kaldım Dumaiçi dağlarda..." türküsünü öylemeye başlamış ve akabinde önce uçarak, sonra koşarak Ankara kalesine avdet buyurmuştu. Neşesini hepimiz bildiğimiz için, gecenin rengi olduğunu tahmin etmeniz zor olmayacaktır. İyi ki gelsinn, teşekkür ederiz.

Neslihan Hanım, sanal olarak bile Trakya havasını temsil ettiğinden, toplantıdaki gülüşleri, konuşmasına fırsat vermemişti. Çok eğlenceli, iyi niyetli, pozitvist yaklaşımı ile geceye ayrı bir ambians kattığı için, kendisine teşekkür ediyoruz. Diğer iki genç meslektaşlarımız, etrafı şaşkınlıkla izliyor, acaba bu THS'liler, gerçek midir, yoksa bunla ruzaylı mıdır diye içlerinden geçirirken gecenin bitmesi ile oh be diyerek evlerinin yolunu tutmuşlardı. iyi ki geldiniz, bir sonraki toplantıda yeni katılanlar da siz eoh be diyecektir, kuşkunuz olmasın!

Hepinize teşekkür ediyorum. Büyük emek verip, tertiplediğim toplantıya katıldığınız için!

Ohh be!

ama niye biz online katılamadık toplantıya olmaz one münüt nasıl olur ama
ben sokaklarda deli gibi boşuna mı dolaştım nolucu şimdi
Old 04-04-2009, 12:14   #515
Av.H.Sancar KARACA

Son bir şey. İş hukuku ve kira hukukunda Cengiz Abi ile gizlice anket yaptık. İş Hukukunun birincisi Sevgili Engin ÖZOĞUL oldu (Bak, O'nun da kulağını bolca çınlattık tabi). Ötekinde birincinin kim olduğunu Cengiz Abi açıklayacak .
Old 04-04-2009, 12:17   #516
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Saim
Ankara'da, Ankara'nın kalesinde bir konakta toplandık. Masamız ışıl ışıldı. Cengiz Bey ta Yalovadan kalkıp gelmiş. Gelmekle kalmamış, bürosunu da bizlere getirmişti. Koltuğunun alında laptop'u, boynunda fotoğraf makinası, ağzında sıgarası, sağ elinde cep telefonu, sol elinde rakı bardağı ile komple hizmet sunuyordu. Arada bir şiir sesi duysak da o sesin nerden geldiğini bir türlü bulamadık.

Sevgili Atahun, Taa Hun imparatorluğundan kalkıp gelmiş, imparatorun özel elçisi gibiydi. Konu Gergenakona geldiği zaman telaşlanıp, ben Atahun değilim, ben de Nişantaşı çocuğuyum, ben de Kasımpaşa çocuğuyum, ben de üniversite okudum diyerek konuyu değiştiriyor, arada bir tavanda asılı duran ampul dokunuyor, masada mumu üflüyor, hatta Avrupa yakasını çok izlediğini de hatırlatıyordu. Kısaca ülkemizdeki tuhaflıklara, tuhafça bakıyordu. Sağolasın Sevgili Atahun, iyi ki geldiniz, çok memnun oldum.

Sevgili üstadımız Sancar Bey, kırmızı şarabın, rakıdan daha iyi bir içki olduğunu söylerken, garsona neden beyaz şarap yok diye söyleniyordu.

Sevgili Ege, hafta sonları gelince acaba hangi vilayete gitsem diye papatya falı açarken, Atahun'un nadide ankara toplantısını okuduğunda, bir anda elindeki papatyaları fırlatmış, neşe içinde "Kaldım Dumaniçi dağlarda..." türküsünü öylemeye başlamış ve akabinde önce uçarak, sonra koşarak Ankara kalesine avdet buyurmuştu. Neşesini hepimiz bildiğimiz için, gecenin rengi olduğunu tahmin etmeniz zor olmayacaktır. İyi ki geldinn, teşekkür ederiz.

Neslihan Hanım, sanal olarak bile Trakya havasını temsil ettiğinden, toplantıdaki gülüşleri, konuşmasına fırsat vermemişti. Çok eğlenceli, iyi niyetli, pozitivist yaklaşımı ile geceye ayrı bir ambians kattığı için, kendisine teşekkür ediyoruz. Diğer iki genç meslektaşlarımız, etrafı şaşkınlıkla izliyor, acaba bu THS'liler, gerçek midir, yoksa bunlar uzaylı mıdır diye içlerinden geçirirken gecenin bitmesi ile oh be! diyerek evlerinin yolunu tutmuşlardı. İyi ki geldiniz, bir sonraki toplantıda yeni katılanlar da size oh be! diyecektir, kuşkunuz olmasın!

Ohh be!

Old 04-04-2009, 13:38   #517
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Son bir şey. İş hukuku ve kira hukukunda Cengiz Abi ile gizlice yarışma yaptık. Birinin birincisi Sevgili Engin ÖZOĞUL oldu (Bak, O'nun da kulağını bolca çınlattık tabi). Ötekinde birincinin kim olduğunu Cengiz Abi açıklayacak .

Kira Hukuku mu? Güleceğim ama çenem ağrıyor.
Old 04-04-2009, 14:07   #518
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.S.Karaca
Son bir şey. İş hukuku ve kira hukukunda Cengiz Abi ile gizlice yarışma yaptık. Birinin birincisi Sevgili Engin ÖZOĞUL oldu (Bak, O'nun da kulağını bolca çınlattık tabi). Ötekinde birincinin kim olduğunu Cengiz Abi açıklayacak .

Beyaz Eşya Hukuku birincisi kim? Cengiz Abi onu da açıklar mı?
Old 04-04-2009, 14:46   #519
Av.Mehmet Saim Dikici

Suat Bey, tartışmaya yeni baştan başlamak istiyor sanırım.
Old 04-04-2009, 18:20   #520
Atahun

Alıntı:
Yazan Saim
Ankara'da, Ankara'nın kalesinde bir konakta toplandık. Masamız ışıl ışıldı. Cengiz Bey ta Yalovadan kalkıp gelmiş. Gelmekle kalmamış, bürosunu da bizlere getirmişti. Koltuğunun altında laptop'u, boynunda fotoğraf makinası, ağzında sıgarası, sağ elinde cep telefonu, sol elinde rakı bardağı ile komple hizmet sunuyordu. Arada bir şiir sesi duysak da o sesin nerden geldiğini bir türlü bulamadık.

Sevgili Atahun, Taa Hun imparatorluğundan kalkıp gelmiş, imparatorun özel elçisi gibiydi. Konu Gergenakona geldiği zaman telaşlanıp, ben Atahun değilim, ben de Nişantaşı çocuğuyum, ben de Kasımpaşa çocuğuyum, ben de üniversite okudum diyerek konuyu değiştiriyor, arada bir tavanda asılı duran ampule dokunuyor, masadaki mumu üflüyor, hatta Avrupa yakasını çok izlediğini de hatırlatıyordu. Kısaca ülkemizdeki tuhaflıklara, tuhafça bakıyordu. Sağolasın Sevgili Atahun, iyi ki geldiniz, çok memnun oldum.

Ohh be!

Anlaşıldı, Cengiz bey' in yarım saatte bir kime rapor verdiği belli oldu.

Sayın Ege ve Sayın H.Sancar Karaca o kadar güzel anlatmışlar ki, inanın ekleyecek bir şey bulamıyorum. Kelimelerin ifade etmekte yetersiz kaldığı durum bu olsa gerek.

Ben en başta, bir araya gelmemize vesile olan tüm kamu kurum ve kuruluşlarımıza teşekkür etmekle işe başlamak istiyorum. Bu vesileyle; o geceyi onurlandıran Sayın H.Sancar Karaca ve saygıdeğer eşine, Sayın Ege ve arkadaşı Sayın Ahmet Çolakoğulu' na, Sayın Cengiz Aladağ' a, Sayın Neslihan hanım' a, Sayın Sinem Kazar'a ve arkadaşı Av. Sayın Sibel Günay'a çok çok teşekkür ediyorum. Sonra da kendime... İyi ki geldiniz...

Gece; biraz dedikodu yaptık, biraz da güncel hayattan konuştuk. Biraz THS ve biraz da anılardan... Ben en çok Sayın Admin' in, Habibe hanım' ın ve Sayın Konyalı' nın dedikodusunu yaptım. Az da olsa Işıl hanımın sol kulağını çınlattım. Sadece ben değil, herkes neler söyledi neler... Bu yüzden zaman nasıl geçti inanın farkına varamadık. Ta ki, slow müzik çalana kadar. Anladık ki yatma vakti. Sayın Ege, önceden belli olan proğramı gereği erken kalkmak zorunda kaldı. Dolayısıyla arkadaşı Ahmet bey de... Biz, yani geride kalanlar gece yarısına kadar aynı tempo ile devam ettik.
Tahmin edilenin aksine en çok çay tüketildi. Bizim masa öyleydi, Cengiz bey' in masasını bilemem... Özellikle, ilk defa tanışma fırsatı bulduğum Sinem ve Sibel hanıma ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Risk alıp Kale' ye tek başlarına geldikleri için... Kısacası herşey doğaldı. Yediyimiz, içtiğimiz, sevincimiz ve hüznümüz... Bence gece boyunca doğal olmayan bir tek şey vardı o da, Alkol almayan Neslihan hanımın çaydan sarhoş olması... İlginç, ama oldu. İkinci defa ilginçtir ki, hepimiz polis kontrol noktasından 0 promil alkolle geçtik. Allahtan önceden Neslihan hanımı otele bırakmıştık.

Kısadan hisse, herkes geldiği gibi yine mutlu bir şekilde ayrıldı. Bu da hepimizi mutlu etti. Ben sizlerle birlikte olmaktan son derece keyif aldım. Yine de farkında olmadan bir eksiğimiz, bir kusurumuz kaldıysa affola...

Bu arada bizleri telefonla arayan ve iyi dileklerini ileten Sayın Özge Yücel ve Sayın Supernaturel' e de nazik ve ince düşüncelerinden dolayı teşekkür ediyorum.

Tekrar görüşmek üzere... Saygılarımla.
Old 04-04-2009, 20:57   #521
Av.Cengiz Aladağ

Güzel bir toplantı daha bitti...
Sayın Atahun'un 3-4 ay gibi kısa sürede (!) bulduğu mekan gerçekten harikaydı. Zenger Paşa Konağı sanki bir müze gibi. Ankara'ya bir dahaki gidişimde mutlaka gündüz gidecek ve konağın içinde fotoğraf çekeceğim. Ayrıca kaleye çıkan yolda ve kale içinde restore edilmiş eski evler de görülmeye değer.
Toplantıya katılanları benden önce arkadaşlar yazmışlar. Ayrıca Adli Tip, Özge Yücel ve Supernatural telefonla, Av-Ufuk desteği ve yüreğiyle katıldılar. Saim bey de rüyasında görmüş.
Sayın Atahun tüm organizasyonu tek başına ve titizlikle yaptı; konukseverliği, hoşsohbeti ve dost sıcaklığı ile beni etkiledi. Çok teşekkür ederim. Bir sonraki seçimde Büyükşehir Belediye Başkanlığı için oyum sayın Atahun'a.
Toplantıya katılan sayın S.Karaca ve eşine, sayın Ege ve meslektaşımız Ahmet Bey'e, sayın Av.Neslihan'a, sayın Av.Sinem Kazar'a, sayın Av.Sibel Günay'a çok teşekkür ederim.
Sohbetler, anılar, dedikodular ve kahkahalarımız hâlâ kulaklarımda.
Pala ile kesilen o birbuçuk metrelik pidenin ve o güzel rakını tadı damağımda.
Yine yapacağız; değil mi?
Old 04-04-2009, 21:11   #522
Av.Cengiz Aladağ

Ankara'da çektiğim fotoğrafların bir bölümünü BURAYA tıklayıp görebilirsiniz. Bunlar arasında Zenger Paşa Konağı'nın ve oradaki manzaranın fotoğrafları da var. Ayrıca bir önceki mesajda sözünü ettiğim "Paşa Pidesi'nin fotoğraflarını da aşağıya ekliyorum.

Old 04-04-2009, 21:42   #523
Sinem Kazar

[center]Öncelikle toplantıyı düzenleyen ve bu konuda büyük emeği geçen Sayın Atahun'a çok teşekkür ediyorum.
Yapılan bunca yorumdan sonra ne denilebilir ki;gerçekten mükemmel bir geceydi.İtiraf etmeliyim ki;başlangıçta toplantı cuma gecesi olacağı için biraz tedirgindim.Yoğun mesai çıkışından sonra masada uyuyakalmaktan korkuyordum.Ama aksine eve geldiğimde dinlenmiştim Karşılaştığım içtenlik,samimiyet,sıcaklık karşısında zamanın nasıl geçtiğini anlamadım ve tadı damağımda kaldı desem yalan olmaz
Sayın Aladağ; çekmiş olduğunuz fotoğraflar mükemmel.Ama herzaman daha iyisi vardırHele bahar mevsiminde burda ne kareler yakalarsınız.Sık Sık uğrayın Ankara'ya bence
Sayın Ege; daha nice seneler diliyor ve sizi tebrik ediyorum Yoğunluğunuz sebebiyle erken ayrılmak zorunda kaldınız ...o zamaaann BUNU SAYMIYORUZ Ayrıca Ahmet Bey'in DGM anısına hala gülüyorum
Sayın Karaca;sizinle sohbet etmek büyük zevkti.Mesleğe yeni başlayan biri olarak duruşunuzla,konuşmalarınızla...kül halinde örnek aldığım meslektaşlarımdan biri oldunuz .İnşallah ileride sıkça karşılaşırız.
Sayın Av.Neslihan Hanım;gecenin sonuna doğru yorgunluğunuz yüzünüzden okuyordu ama buna rağmen,o halinizle bile o kadar içtendiniz ki....Trakya topraklarına benden selam söyleyin

veee Sayın Atahun;süpersinizSohbetize doyamadım..Tekrar,tekrar teşekkür ediyorum herşey için
Old 04-04-2009, 21:55   #524
Atahun

Herşey güzel de bir sürü resim çekildi, onlar nerde?

Cengiz bey; Komisyon onayı ne zaman biter?

Not: Pardon, yukarıdaki resimde görünen el bana aittir. Bardak, Cengiz bey' e...
Old 04-04-2009, 21:59   #525
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Atahun
Herşey güzel de bir sürü resim çekildi, onlar nerde?

Cengiz bey; Komisyon onayı ne zaman biter?

Toplantı fotoğrafları, RTÜK tarafından sakıncalı bulunduğundan burada yayımlanamıyor. Fotoğrafları toplantıya katılan üyelere gönderiyorum. Ulaşmama halinde bildirirseniz yeniden yollarım.
Old 05-04-2009, 10:15   #526
supernatural

Neşeli

offfffffffffffffff offffffffffffffffffffffffffff
keşke gidebilseydm ama birgün mutlaka
Old 05-04-2009, 12:11   #527
Av.Ufuk Bozoğlu

Merak ediyorum ve bahsi geçmedi ))

Sayın Karaca Zahidem türküsünü okudu mu?
Old 05-04-2009, 12:45   #528
Sibel Günay

İlk olarak bu toplantıya katılmam için vesile olan sevgili meslektaşım Av. Sinem Kazar'a tesekkürler, katılım için bu kadar kararlı olmakta gerçekten haklıymış
Çok büyük keyif almamı sağlayan,aynı masada birşeyler paylaşma fırsatını yakalayabildiğim Değerli Meslek Ustalarıma ve Sayın Atavun'a sonsuz teşekkürler.Gerçekten dolu dolu bir akşam geçirdim.Tekrarını en kısa sürede diliyorum,ihalenin bana kalmaması şartıyla Ayrıca sitedeki tüm meslektaşlarımın Avukatlar Gününü kutlarım..
Old 05-04-2009, 12:54   #529
Av.H.Sancar KARACA

Gençler de bize uyunca, kemancının nağmeleri arasında -yaşımıza uygun biçimde- Zeki MÜREN "Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun"la, Yahya Kemal ve Münir Nurettin "Dönülmez Akşamın Ufkundayız" la yad edildi Ufuk Abi.
Atahun bağlamayı evde unutmuş, getirmediğinden Zahidem'i söyleyemedik (Hoş, Neşet ERTAŞ da gelip çalsa yine söyleyemezdik ya).
Old 05-04-2009, 13:27   #530
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Ankara'da çektiğim fotoğrafların bir bölümünü BURAYA tıklayıp görebilirsiniz. Bunlar arasında Zenger Paşa Konağı'nın ve oradaki manzaranın fotoğrafları da var. Ayrıca bir önceki mesajda sözünü ettiğim "Paşa Pidesi'nin fotoğraflarını da aşağıya ekliyorum.

O kadar güzel görünüyor ki, canım çekti az önce pide siparişi verdim.
Old 05-04-2009, 19:35   #532
Admin

Ankara'da da toplanmanın mümkün olduğunu gösteren tüm dostlara dedikodumuzu yapmış olsalar dahi teşekkürler!
Old 05-04-2009, 22:05   #534
Atahun

Alıntı:
Yazan supernatural
Atahun abi herkesi mest etmişsin

O güzel insanlarla birlikte olup da, mest olmamak mümkün mü?

Old 05-04-2009, 22:28   #535
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Admin
Ankara'da da toplanmanın mümkün olduğunu gösteren tüm dostlara dedikodumuzu yapmış olsalar dahi teşekkürler!

Dedikodu yaptık denemez Sayın Admin, kulaklarınızı çınlattık.
Bu güzel topluluğu oluşturduğunuz için size teşekkür etmek yetmez biliyorum. Ama, teşekkür etmekten öte de elimizden birşey gelmiyor.
Selam, saygı ve sevgiler.
Old 05-04-2009, 23:02   #537
üye8180

Çok güzel bir toplantı oldu. Katılan herkese teşekkür ederim. Sayın Atahun'u, sayın S. Karaca'yı ve saygıdeğer eşi hanımefendiyi, Sayın Sinem Kazar'ı, Sibel Günay'ı Ankara'da görmek ve onlarla dünya gözüyle tanışmak, sohbet etmek çok güzeldi. Sayın Av.S. Karaca gülümsemek size ne kadar yakışıyor bilseniz. Çok içten ve hoş sohbettiniz. Eşiniz hanımefendi ile de kadın muhabbeti yaptık biraz. Çiçeklerden, çocuklardan falan...Ben de çok sevdim değerli eşinizi. Mutluluğunuz daim olsun efendim.

Atahun bey, esprilerinize gülmekten çatlamamak için bir ara yanınızdan ayrıldım. Özellikle gemi ile ilgili şakalarınız.. Şu anda da kıkır kıkır gülüyorum efendim... Kraldan çok kralcı mı oluyormuş efendim bazıları. Şaka bir yana sizinle tanıştığıma çok memnun oldum. Atahun bey hep ekranda kalacak diye düşünürdüm bir zamanlar. Bizi çok iyi ağırladınız, yolcu ettiniz. çok teşekkür ederim.

Genç meslektaşlarım Sinem hanım ve Sibel hanıma da çok teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmadınız. Çok eğlenceli ve hoş sohbettiniz.

Değerli meslektaşım Cengiz bey'e de çok teşekkür ediyorum. Bu toplantının asıl mimarı tabi ki kendisidir. Hoş sohbetlerimiz daim olsun. Fotoğraflar için çok teşekkür ederim sevgili meslektaşım.

Ege hanım ve Ahmet bey'e çok teşekkür ediyorum. 25. yılınızı buradan da tebrik ederim sevgili Ege. Nice 25 yıllara sevgiyle, onurla efendim. Ahmet bey, ışığı arkalarına alıp ta, zaten var olan haşmetleri daha da artan, belirginleşen heyete hala gülüyorum. Hoş sohbetinizden çok keyif aldım.

Satırla masaya gelip te pideyi parçalara ayıran beyefendiye, masamıza gelip te şarkılarıyla bizi mest eden sanatçılara, harika Ankara manzarasına, toplantı yerimizin eşsiz havasına, güzelliğine herşeye çok teşekkür ediyorum. Ah bir de uykusuz olmasaydım da bu güzellikleri daha da iyi görebilip hissedebilseydim.

Herşey için teşekkürler. Sevgiler, selamlar...
Old 06-04-2009, 16:37   #538
ege

Alıntı:
Yazan Atahun
O güzel insanlarla birlikte olup da, mest olmamak mümkün mü?

Bence daha fazla kıskandırmayalım, yoksa size hep ev sahipliği görünecek
Old 06-04-2009, 16:41   #539
ege

Alıntı:
Yazan Av. Neslihan

Ege hanım ve Ahmet bey'e çok teşekkür ediyorum. 25. yılınızı buradan da tebrik ederim sevgili Ege. Nice 25 yıllara sevgiyle, onurla efendim.

teşekkür ederim efendim

Avukatlık keskin bir bıçak sırtı gibi gerçekten.. Kazasız dertsiz umarım yolumuz hala açıktır.

Sevgili dostumun öyküsünü buraya aktaracağım, Çünkü paylaşmadan olmayacak , bende hatırladıkça hala gülüyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi