Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

facebook

Yanıt
Old 30-11-2007, 11:17   #61
Gülümse

Gerçekten kendisini Face booktan silmeyi başarabilen biri var mı?
Old 30-11-2007, 15:27   #62
Av.Cengiz Aladağ

Facebook'da üye girişi yaptıktan sonra http://www.facebook.com/deactivate.php adresini tarayıcınızın adres satırına yapıştırıp enter tuşuna basınız ve gelen sayfada herhangi bir seçeneği işaretleyip "Deactivate" butonuna basınız.
Old 03-12-2007, 04:23   #63
Av. Can DOĞANEL

Paranoyanın geldiği noktayı anlamakta zorlanıyorum. Facebook'u kullandıkça oldukça değişik faydaları keşfediyorsunuz. Bu nedenle koparılan tantananın facebook'un kullanımının yaygınlaşmasından çıkarları zedelenenlerden kaynaklandığını düşünmeye başladım. Şöyle ki;
Arkadaş iletişiminde e-mail adresinizi kullanıyorsanız. Çoğunlukla bilmem kaç kez okuduğunuz mesajları yeniden yeniden açıp okumak zorunda kalmış, uğur, şans, para, aşk vs. getireceğine inanılan ve dünyayı bilmem kaç kez turlaması gereken gerzek tantra mesajlarını silmek zorunda kalmış (veya neme lazım deyip forwardlamış ) veya falancaya ilik lazım, kan lazım şeklindeki duygu sömürüsü yoluyla mail adresi toplamaktan başka hiçbir amacı olmayan mesajlarla karşılaşmışsınızdır. Bu yolla mail adresiniz hiç istemediğiniz kişilerin eline geçtikten sonra artık günde 30-40 tane spam mesaj almanız da kaçınılmazdır. Oysa arkadaş iletişiminde facebook'u kullanıp, gerekli güvenlik ayarlarını da yaparsanız. Bu zırvalarla uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Bir takım gizli servislerin (!)eline geçmesini istemediğiniz videolarınız veya resimleriniz varsa ya da öğrenilmesini istemediğiniz ilişkiler içerisindeyseniz. Zaten bunu facebook'ta değil hiçbir internet ortamında ifşa etmemeniz sizin için en hayırlısıdır. Gizli servisler bizim bilgilerimizi toplayıp ne yaparlar anlamam. Hatta bize ayıracak o kadar işgücü ve zamanları var mıdır onu da bilemem ama ileride başbakan falan olurum diyorsanız kendinizi normalden biraz daha fazla sakınabilirsiniz ama hiçbir şekilde aman şuradan üyeliğimi sileyim derdine düşmeniz gerekmiyor. Ha bir takım sakıncalı resim-videonuz var ve 3. şahısların elindeyse zaten geçmiş olsun. Bunu sizin internete hiç girmemeniz dahi önleyemeyecektir. Biri size kötülük etmeyi kafaya koyduysa sanal alem en elverişli yollardan biridir ama orada yakalayamazsa gerçek alemde sizi mutlaka bulacak ve kötülüğünü yapacaktır hiç şüpheniz olmasın.
Old 03-12-2007, 11:15   #64
Gülümse

Sayın Aladağ'ın yardımı ile facebooktan nasıl sileceğimi öğrendikten sonra yok olmaya sıra gelmişti ki izini kaybettiğim dostlarımı buldum.. Ve kendime face booktan silme kararını bir süreleğine erteledim..
Old 15-12-2007, 00:01   #65
Gülümse

Son facebook dedikodusunu duydunuz mu?

Bir kaç asker kaçağı facebook yardımı ile bulunup askere alınmış..

Vallahi ben sadece duyduğumu yazdım, elimde bu konuya dair bir dedil yada şahit yok..

Sevgi ile kalın..
Old 15-12-2007, 00:12   #66
akdevrim

sn. gülümse bunu bende gazeteden okudum..neticede vatanaa millete hayırlı oluyor..saygılarımla..akdevrim/istanbul.Atatürk hava limanı...
Old 17-12-2007, 13:05   #67
Gülümse

Facebookla daha fazla haşır neşir olunca bir detay dikkatimi çekti. Arkadaş olarak eklediğiniz insanın yüklediği her türlü bilgiye resime ulaşabiliyorsunuz..

Onların hayatları hakkında bayağı bilgi edinebiliyorsunuz..

Hamiş: Hayatınız hakkında yüklediğiniz tüm bilgilere ve resimlere bir kere de yabancı bir gözle bakıp yüklemekte yarar var..
Old 19-12-2007, 20:17   #68
Utkuhan Demirbozan

insan zaten dostundan veya sevdiği birinden kopamaz.eğer kopmuşsa o artık onun dostu veya sevdiği olamıyor demektir ve facebook kullanma nedeni sorulduğunda eski arkadaşlarımı buluyorum cevabı anlamsız kalmaktadır.onlar sizin arkadaşlarınız değillerdir.sanallaşmış ve sizin için çok büyük anlamları olmadığı için koptuklarınızdır.rahat bırakın onları bu çaba boşa...
Old 21-12-2007, 18:15   #69
üye18721

Alıntı:
onlar sizin arkadaşlarınız değillerdir.sanallaşmış ve sizin için çok büyük anlamları olmadığı için koptuklarınızdır.rahat bırakın onları bu çaba boşa...
Aynen katılıyorum.Çok doğru. Bu konuyla ilgili gerek iş gerek özel yaşamda geride bıraktıklarımızla ilgili; bir daha geriye rücu edilmemesini öneren güzel bir söz de var.
Old 22-12-2007, 13:52   #70
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
insan zaten dostundan veya sevdiği birinden kopamaz.eğer kopmuşsa o artık onun dostu veya sevdiği olamıyor demektir ve facebook kullanma nedeni sorulduğunda eski arkadaşlarımı buluyorum cevabı anlamsız kalmaktadır.onlar sizin arkadaşlarınız değillerdir.sanallaşmış ve sizin için çok büyük anlamları olmadığı için koptuklarınızdır.rahat bırakın onları bu çaba boşa...

Katılmıyorum. Ha sokakta karşılaşmışsınız eski bir tanıdıkla, ha facebookda. Sokakta karşılaşınca tanımamış gibi mi yapıyorsunuz?

İnternet (ve bu arada facebook) sadece bir araçtır ve araçlar siz onu nasıl kullanırsanız öyle sonuç verir.
Old 22-12-2007, 16:06   #71
Utkuhan Demirbozan

Sokakta karşılaşılan eski bir tanıdık sadece yapmacıklıktan öteye gidemeyecek bir selamlama ile hatırlanır.Ancak şunu da belirteyim Sayın Aladağ ile benim dost ve arkadaşlık kavramlarım farklı...Tanımamış gibi yapmamak farklı, tanıdığında sizde o insanın bıraktığı mutluluk hissi farklıdır...Ben tanımamış gibi yapılmalı demedim tanımış gibi yapsan da yapmasan da değişen birşey olmayacağını söyledim...Ayıralım lütfen.Son olarak dost kavramının içi ne kadar boşsa sizin için veya ne kadar az ise gerçekten arkadaşlık kavramına sahip olabilenler o kadar ihtiyaç duyarsınız sokaktaki karşılaşmalardaki yapmacık gülümsemelere...
Old 23-12-2007, 00:51   #72
Gülümse

Sayın Advoocatbiognali..

Sizin dostluk anlayışınıza saygı duyuyor ve onaylıyorum.. İşin doğrusu ben sizin kadar dostlarıma sadık kalıp, onlara tam sarılamamışım..

Dediğim gibi facebook olmasaydı bazı eski dostları da bir daha göremiyecektim. Bana asıl süpriz olan lise döneminde çok iyi anlaştığım ama sonradan ismini bile unuttuğum bir arkadaşımdan haber almam oldu.. Sanki seneler geçmemiş de halen lisedeymişcesine sohbetimize kaldığımız yerden devam etmemiz son zamanlada hayatıma giren en güzel renklerden biri.. Paylaşmadan edemedim..

Saygı ile
Old 23-12-2007, 07:21   #73
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Sokakta karşılaşılan eski bir tanıdık sadece yapmacıklıktan öteye gidemeyecek bir selamlama ile hatırlanır.Ancak şunu da belirteyim Sayın Aladağ ile benim dost ve arkadaşlık kavramlarım farklı...Tanımamış gibi yapmamak farklı, tanıdığında sizde o insanın bıraktığı mutluluk hissi farklıdır...Ben tanımamış gibi yapılmalı demedim tanımış gibi yapsan da yapmasan da değişen birşey olmayacağını söyledim...Ayıralım lütfen.Son olarak dost kavramının içi ne kadar boşsa sizin için veya ne kadar az ise gerçekten arkadaşlık kavramına sahip olabilenler o kadar ihtiyaç duyarsınız sokaktaki karşılaşmalardaki yapmacık gülümsemelere...

Sayın advoocatbiognali,

Herkesi ve her arkadaşlığı aynı kabul eden düşüncelerinize katılmıyorum. Binlerce farklı olasılık sözkonusuyken, genellemek yanlış. Siz facebook kullanmayabilirsiniz, sizin seçiminiz; başkaları da kullanıp mutlu sonuçlara varabilir ya da varmayabilir. Önceden bilinemez.

Ama benim dostluk ve arkadaşlık tanımımı ben yazmadan bildiğinize (!) göre, hemen facebookdan kendimi sileyim bari
Old 23-12-2007, 14:57   #74
Utkuhan Demirbozan

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sayın advoocatbiognali,

Herkesi ve her arkadaşlığı aynı kabul eden düşüncelerinize katılmıyorum. Binlerce farklı olasılık sözkonusuyken, genellemek yanlış. Siz facebook kullanmayabilirsiniz, sizin seçiminiz; başkaları da kullanıp mutlu sonuçlara varabilir ya da varmayabilir. Önceden bilinemez.

Ama benim dostluk ve arkadaşlık tanımımı ben yazmadan bildiğinize (!) göre, hemen facebookdan kendimi sileyim bari
Öncelikle herkesi ve her arkadaşlığı aynı kabul etmiyorum bunu belirtmem gerekir.Ayrıca düşüncelerime katılıp katılmamanız da sizin bakış açınız saygı duyuyorum.ben sadece facebook hakkında görüşlerimi belirttim ve bırakın facebook u yolda da gördüğünüzde arkadaşınızı hayatlar,istekler,yaşama bakış açınız farklı yönlere savrulmuş olmuyor mu?Ortak noktalar bulmakta zorlanmıyor musunuz?Siz bunları hissetmeden ilkokul arkadaşınızla önümüze gelene bir tekme mutluluğuna dönebilen biri iseniz ne mutlu size...ben beceriksizim yapamıyorum...
Old 24-12-2007, 19:15   #75
Utkuhan Demirbozan

Olumlu

Alıntı:
Yazan Seyda
Aynı mahallede oturan ve birbirine selam vermeyen bazı insanları bile, eski dostları arama hevesine düşüren bir site..Arkadaşlarım anlatıyor : 'İlkokul arkadaşımı buldum, lise arkadaşlarımla buluşacağım..vs.'' Mezun olurken ilerde görüşebiliriz diye düşünüp bir telefon numarası, bir adres alınmamış (eskiden msn denen şey yoktu tabii), yıllardır arkadaşların adları bile anılmamış; şimdi herkes birbirine ulaşmaya çalışır halde. Üyelerine asla lafım olamaz, amacında kullananlar var eminim ve yine eminim ki bu kadar insan üye olduğuna göre vardır bir faydası..Çözebilenlere selam olsun..
benim de anlatmak istediğim tamamen buydu anlatım tarzımın kötülüğüne verelim kimseyi kırmadan seyda ya anlatmak istediklerimi tam anlamıyla belirttiği için teşekkür edelim...
Old 28-12-2007, 00:44   #76
Gülümse

Bu arada facebookta birbirine çicek göndermek (ki bu çicekler saksıda geliyor bir iki gün bekliyorsunuz açıyorlar ) yada hediye göndermek pek moda..

Ama her girişimde aynı video ve mesajları silmekten yoruluyorum doğrusu.. Sonunda "ben böyle şeylere inanmazdım ama.... falan kadar insana göndermezseniz" türünden mesajlar gelince, "Bana böyle mesajlar göndermeyin yoksa rüyanıza girip sizi korkuturum" türünden bir lanet yazmaya karar verdim..
Old 17-01-2008, 01:36   #77
Gülümse

Olumsuz Facebook kirliliği

Daha önceden tam facebooku nasıl silebilirim çabasına girmiş, hatta Sayın Aladağ'ın yardımı ile silme aşamasına kadar gelmiştim. Fakat 29 senedir görmediğim lise arkadaşlarımla bir araya gelmeme vesile olması yüzünden facebook dan vazgeçmemeye karar verdim.

Listeme tanımadığım insanları almama kararlılığı sayesinde kendimce facebook'umu özelleştirdim.

Bu sefer değişik bir problem ile karşı karşıya kaldım, önüne gelen herkez aynı zaman diliminde sözleşmiş gibi aynı video, resim hatta "10 kişiye göndermezsen" lanetli paylaşımları süperwall paylaşımları olarak almaya başladım. Hele Haski cinsi bir köpek resmi "bak herkeze gönder ne olacak" ibaresiyle gelmeye başlayınca, super wall aynı köpek resmi ile dolup taştı.

Önceleri tek tek bu iletileri silmeye, ardından "Burası mail kutumuz değil" ifadesi ile çevremdekileri uyarmaya çalıştım olmadı. Sonunda oğlumun yardımı ile gereksiz olan tüm bölümleri silebileceğimi öğrendim...

Öncelikli olarak süper wall, ardından önceleri hoşuma giden ama, sonradan kalabalık yapan hediye bölümlerinin hepsini sildim...

Sonunda Facebook'u gerçekten dostlarıma ulaşabildiğim temiz bir alan haline getirebildim..

Bu konuda farklı önerisi olan dostların fikirleri almak isterim...
Old 19-01-2008, 15:46   #78
Hemocrania

bi anlayabilsem sistemi mutlu olacagım..şu aralar sadece gönderilenlere onay vermekten öteye birşey yapamıyorum =)
Old 20-01-2008, 11:18   #79
Academic

Facebook konusunda çekincelerim var. Sanal alemde kimlik bilgilerinin paylaşılmasının çok da güvenli olmadığını düşünüyorum.Eski dostlarınızı bulabilmeniz için gerçek bilgilerinizi girmek durumundasınız. Amacınız buyken kendinizle ilgili bilgileri paylaşmamak olmaz ama öte yandan da güvenliğinizi tehdit eden bir duruma kucak açmış oluyorsunuz. Bu tam bir ikilem. Eski dostların aranıp bulunmasında ise yine şu düşünceyle karşı karşıya kalıyorsunuz. Madem dosttular neden koptular? Koptuk. Demek ki geçmişte kalmışlar. Zamanında okuldayken bile aranızın çok iyi olmadığı ya da az paylaşımda bulunduğunuz insanları arayıp bulmak çok anlamlı gelmiyor bana. Çok iyi anlaştığınız ve paylaşımda bulunduklarınızla zaten görüşüyor olmalısınız. Ben de denedim Facebook u bu arada. Baktım saçma sapan mailer geliyor ve panonuza istemediğiniz resimler yapıştırılıyor. Her gün bunu takip edip de temizleyemem diye düşünerek bir süre sonra kapattım.Teknoloji değildir elbet kötü olan. Bunun kullanım amacıdır. Siz ne kadar amacına uygun kullanmaya çalışsanız da istismar etmeye çalışanlar olabiliyor. Üstelik Facebook bilgilerinin satılacağına ilişkin bir haber okumuştum. Kapattım kurtuldum
Old 20-01-2008, 12:52   #80
Gülümse

Sevgili Academic,

İki hafta önce, 29 sene önce aynı okulda okuyup mezun olduğum sınıf arkadaşlarım ile bir araya geldim. Gerçekten arkadaşlarımın bazılarını gördüğümde, bu insanlarla bunca senedir görüşmemenin haklı sebepleri olduğunu daha iyi anladım.

Ama aralarında gerçekten görüşmek isteyip de, koşullar yüzünden birbirimizi yitirdiğimiz, görüşemediğimiz, arkadaşlarımla bir araya gelmek harika bir duyguydu. Bazen geçmişin size gülümsemesi hoş duygular uyandırıyor.
Old 20-01-2008, 12:57   #81
Gülümse

Facebook'un sizen özel hayatınıza girdiğini mi düşünüyorsunuzu?

O zaman çözmeniz gereken daha basit bir matematik var.

Ceplerinizden eksik etmediğiniz cep telefonlarınız, para yerine kullandığınız kredi kartları, net ortamında girip dolaştığınız bilgisayarlarınız, mailleriniz sanal alemde bıraktığınız açık ve net parmak izleriniz...

Facebook bunun yanında gerçekten çok masum kalmıyor mu?
Old 20-01-2008, 14:03   #82
Av.H.Sancar KARACA

Varsayılan Yorumsuz

Facebook'un ardındaki gerçek

Geçen pazar günü The Guardian'ın ekinde Facebook üzerine, araştırmacı gazetecilik ürünü olan bir makale yayımlandı. Tom Hodgkinson'ın yazdığı makalenin ("With friends like these...") başlığını şöyle çeviriyorum affınıza sığınarak:
"Böyle dostlar oldukça..."
Nasıl dostlar?

Dünya el ele tutuşsa ltd.
Yazı, Facebook'un "karanlık yüzü" üzerine. Bu büyük "Bütün dünya el ele tutuşsa ltd."nin arkasındaki hikâye, bu yeni oyuncağın tadını çıkaranların sandığı kadar neşeli ve barışçıl değil. Yazı, Facebook'un arkasındaki isimlerden bahsederken bu isimlerden en önemlisi olarak Peter Thiel'e işaret ediyor. Kim bu adam? 40 yaşında, Silikon Vadisi yatırımcısı, fütürist bir felsefeci. Thiel, Harvard'dan Facebook fikriyle gelen internet sihirbazı gençlerin icadına 500 bin dolar yatırmış başlangıçta. Şimdi Facebook'un ticari değeri 15 milyar dolar. Thiel'in tek olayı aşırı derecede zenginleşmiş olması değil. Onun zenginliğinin ve Facebook'un kuruluşunun ardında bir felsefe var. O serbest piyasaya adanmış bir ruh! O bir Amerikalı muhafazakâr! O bir barış düşmanı! O bir Reagancı/Thatchercı! O biiir... Savaş karşıtlarının internet sitelerini çökertip barış isteyenlere "ders vermenin" peşinde olan biri.
Bu Facebook'un ardındaki karanlık. Bir de önümüzde duran başka bir karanlık tarafı var. Hakkınızdaki bütün özel bilgileri bütün istihbarat servislerinin kullanabileceği şekilde ortalara seriyorsunuz. Üstelik öyle bir arkadaşlık ki bu, Facebook üzerinden para kazanıyorsunuz, kazandırıyorsunuz. Bu size kim tarafından yaptırılıyor? Kafayı hırsa ve güce takmış bir adam tarafından. Thiel'in diğer bir özelliği de insanların koyun gibi olduğunu, anlamlı veya anlamsız ayırt etmeden birbirlerinin davranışlarını taklit edeceklerini savunan bir felsefeye inanması. Doğru olabilir. Çünkü bu Facebook çıktığından beri kime sorsam "İlkokul arkadaşlarımızla buluşuyoruz" diyor. Bu konuda, bir mizah dergisinde yayımlanmıştı sanırım, şöyle bir soru vardı:
"İnsan hiç ilkokul arkadaşıyla yatar mı?"
Anladığım kadarıyla Facebook bu türden hayırlı vuslatlara da hamilik ediyor!

Facebook'tan çıkılır mı?
Bu, bir komplo teorisi değil. Bu, bir "Bakın sizi nasıl kandırıyorlar" yazısı da değil. Sadece arkadaşlıklarınız ve aşk ilişkileriniz şu sözleri söylemiş bir adam tarafından yönetiliyor ve yönlendiriliyor:
"Sanal dünya iyidir. Çünkü, örneğin bankada çalışanlar hakları için mücadele edemezler. Ne de olsa banka Vanuatu'dadır."
Vanuatu her neresi ise.
Ya siz? Özel bilgileriniz, hem de çok özel bilgileriniz bir gün Facebook deryasından kıyıya yanaşıp karaya çıkmak istediğinizde internetin gayya kuyusundan nasıl çıkarılacak? Bir kere içindeyseniz hep içindesiniz. Ne için? İlkokul arkadaşlarıyla buluşmak için. Hımm... Tabii canım, kesinlikle buna değer!

(Ece Temelkuran, 20 Ocak 2008,Milliyet)
Old 21-01-2008, 01:27   #83
ecesaka

Facebook'tan bu derece korkulmasını anlamsız buluyorum. Kimsenin benim herkesle paylaşacağımı öngördüğüm kişisel bilgilerime ulaşmakla fayda sağlayacağını sanmıyorum... Öte yandan bugün Facebook sayesinde oldukça ilgi çekici bir gün geçirdim...

17 sene sonra, bir şekilde çocukken ayrıldığım ve bir daha hiç geri dönmediğim muhitimdeki ilkokul arkadaşlarımdan üç tanesiyle görüştük bugün... 17 sene önce nasıl çocukça bir bağlılıkla "dostum" diyerek sarıldıysam onlara, bugün de yine aynı bağlılıkla sarılabildiğimi görüp, karşımdaki bu bedenleri büyümüş ama mimiklerinden o günlerdeki insanlar olduklarını fark ettiğim insanlara hayretle baktım... İmkanı yoktu... Hala ilkokuldaki saflığımızla bakıyorduk birbirimize... Değişmemiştik sanki hiç...

Zaman geçtikçe döküldü anılar... Birer birer toparlandı ve bölük pörçük akıllarda kalan anılar tamamlandı... Dışardan bakıldığında alt tarafı "yağ satarım bal satarım" oyunundan bahsediyorduk... Ama bize sorsanız, biz aradan geçen 17 seneye rağmen o günleri yaşıyorduk... Bunca süre içinde hayat bize ne öğretmiş olursa olsun, insanları ilk defa oldukları gibi kabullenmiş ve olduğumuz gibi kabullenildiğimiz o ilk anılarımızdaydık... Hiçbir şey değişmemişti adeta... Sanki aradan geçen 17 sene bizi aynı şekilde şekillendirmiş, aynı şeyleri düşünüyorduk hala...

Bütün bu nostaljik günün sonunda, yukarıdaki mesajı okuduğumda, Ece Temelkuran'ın yazısında arabulucu sitesi gibi tasvir edilmiş olan Facebook'un insanların sadece aradıklarını bulmasına aracı olduğunu düşünüyorum...
Old 21-01-2008, 19:57   #84
Av.Didem Kutlu

facebook a üye olmadan önce şüpheyle bakmıştım(diğer arkadaşlık sitelerinden biri olduğunu düşündüm),üye olduktan sonra bu konudaki fikrim değişti,eski arkadaşlarımı orda görmek çok güzel bir duygu...
Old 23-02-2008, 23:21   #85
nakil

Alıntı:
Yazan Gulumse
Gerçekten kendisini Face booktan silmeyi başarabilen biri var mı?

Facebooktan üyeliğimi silebildim.Silmek zorundaydım , erkek arkadaşım çok tepki vermişti..
Old 23-02-2008, 23:30   #86
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan nakil
Facebooktan üyeliğimi silebildim.Silmek zorundaydım , erkek arkadaşım çok tepki vermişti..

Sizin hangi siteye üye olacağınıza erkek arkadaşınız mı karar veriyor? THS üyeliğinize de tepki vermesin?
Old 24-02-2008, 01:27   #87
Gülümse

Lise arkadaşlarımdan sonra ilkokul arkadaşlarıma, hatta öğretmenlerimin izine raslayınca, face book harika bir site haline geldi. En azından şimdilik benim için öyle...

Tabi süper wall tarzı bir sürü gereksiz görüntülerin ve mesajların bölümlerini silince, istediğim amaç dışına çıkmadan bu siteyi kullanma imkanı bulabildim..
Old 24-02-2008, 21:14   #88
nakil

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sizin hangi siteye üye olacağınıza erkek arkadaşınız mı karar veriyor? THS üyeliğinize de tepki vermesin?

Endişe etmeyin , erkek arkadaşım da THS 'nin bir üyesi..
Old 25-02-2008, 13:59   #90
Dilge

facebook üyeliğimi sildim, çok muluyum keşke hayatımıza öyle birden giren ve bizi esir alan her şeyi bu kadar kolay silebilsek...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,07744908 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.