Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Konumuz : Hukukçular Biz bizi konuşuruz! Konusu "hukukçular" olan ve diğer alanların konusu içine girmeyen sohbetlerimiz için.

Silifke'ye nasıl gelebilirim ve nerelerde kalabilirim

Yanıt
Old 14-06-2007, 16:10   #1
NİLGÜN

Varsayılan Silifke'ye nasıl gelebilirim ve nerelerde kalabilirim

İstanbul'da avukatlık yapıyorum. 21 Haziran da Silifke'de duruşmam var. İstanbuldan oraya nasıl ulaşabileceğim ve Silifke'de nerelerde kalabileceğim konusunda bilgi edinmek istiyorum.
Old 14-06-2007, 17:06   #2
ParanoidAndroid

Sayın Meslektaşım, önce İstanbul'dan Adana Havalimanı'na uçuyorsunuz; sonra uçtuğunuz firmanın servisiyle Mersin'e gidiyorsunuz; otogarda inip Silifke otobüsüyle yaklaşık bir saat yolculuk yapıyorsunuz.. Ya da Adana Havalimanından sonra Mersin servisine binmeksizin doğrudan Silifke Otobüsüne biniyorsunuz, tabi Adana Otogarından.. Kalacak yer olarak Taşucunu da secebilirsiniz, Silifke'ye yaklaşık 15 km. uzaklıkta.. Saygılar..
Old 19-06-2007, 11:54   #3
Av.Bülent AKÇADAĞ

Sayın NİLGÜN,

Adana havalimanıyla otogar arasındaki mesafe çok kısa olduğu için size tavsiyem havalimanından doğruca otogara gidiniz. otogarda 30 dk'da bir silifke yönüne araç hareket etmektedir. (en azından 1 yıl öncesine kadar böyleydi) Silifke çok güzel bir ilçemiz olmakla birlikte sayın paranoidandroid'in de ifade ettiği gibi Taşucunda çok güzel oteller bulunmakta, bunlardan 1-2 tanesi 5 yıldızlı olup diğerleride kaliteli ve temizdirler ( Kendimi turizmci gibi hisettim) Saygılarımla...
Old 19-06-2007, 13:23   #4
Ayşe BİLGİÇ TAHTACI

Adana Havaalanından Pegasus Hava Yollarının Mersine servisinin olduğunu biliyorum.Ama aktarma yerine Adana Havaalanı,Terminale çok yakın. Terminalden sayısız araç bulabilirsiniz Silifkeye.
Silifkeye geldikten sonra da Aksu Nehrinin kenarında Silifke Belediyesi'nin işlettiği bir otel var. AKSU Otel.Temiz bir otel.Öneririm.
Old 22-06-2008, 13:32   #5
kapgan

Uzun zaman olmuş konu açılalı yalnız görünce küçük bir düzeltme yapmak istedim ki ileride arama yapanlara kolaylık olsun.
Silifke'nin içinden geçen nehir Aksu değil '' Göksu'' 'dur.Adı geçen belediyeye ait otel de ''Göksu Oteli'' dir.
Old 29-06-2008, 03:02   #6
AvFıratArslan

Sayın Meslektaşım geçen hafta Silifke:'deydim Zeyma Oteli tavsiye edebilirim adliyeye çok yakın ulaşım da Mersin'den Silifke otobüsleri var 1.5 saat falan sürüyor takriben.İyi çalışmalar...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04098296 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.