Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Neyi özlediniz?

Yanıt
Old 31-03-2008, 12:57   #61
Gülümse

Alıntı:
Yazan caner87
Çok zayıftım, pantalonum belimden düşüyordu, kollarım incecikti, oturduğumda kemiklerim rahatsız ediyordu, o günümü özledim. Yakında olacak ama sözüm var, iddiaya girdim.İddia konusu "çılgınca alışveriş yapmak" kaybeden taraf diğerinin masraflarını karşılayacak...
Tek derdimin bu olduğuna ben de inanamadım

peki zayiflamak icin kullandiginiz ozel bir diyet yada ozel bir metodunuz var mi?
Old 31-03-2008, 13:45   #62
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Gulumse
peki zayiflamak icin kullandiginiz ozel bir diyet yada ozel bir metodunuz var mi?

gerçekten sayın gülümse gibi merak etmedim desem yalan olur sayın caner87 biz bayanlara bir tavsiyeniz var mı? aciil yardıma ihtiyacımız var malum yaz geliyor

en meraklı ve acele cevap bekleyen saygılarımla
Old 31-03-2008, 22:56   #63
caner87

Ben 1.70 civarıyım, özlem duyduğum anlardaki kilom 56 idi.. Vallahi de billahi de fıstık gibiydim.. Saçlarım da kıvırcıktı.. ayyy düşündüm de çok güzeldimm ya
Neyse gel zaman git zaman oldum mu 70
İddiaya girdim, ama daha tam adamakıllı başlayamadım ama ucunda sınırsız alışveriş imkanı var, kesinlikle başarmam lazım..
Daha önce de diet yapmıştım,
Şimdi kızlar ne gerek biliyor musunuz?
Önce güne su içerek başlayacağız, bu günün sonuda yaklaşık 3 litreyi bulmuş olsun bu biiirr,

kesinlikle kahvaltı yapmadan çıkmak yok, ofiste bir simit poğaça alırım diyorsanız selülitler sizi bekliyor olacak çünkü o poğaçalar simitler filan bilmediğimiz yağlarla yapılıyor ve olmuyor işte güne öyle başlayınca ekmek aptalı gibi oluyoruz bu ikiiiii,

sonra öğlene doğru kuru kayısı 3 - 4 tane yeter çayla kahve ile.. çayı az şekerli mümkünse şekersiz lütfen ama....
bu çok önemli metabolizmayı çalıştırıyor ve bunu atladığımızda olmuyor işte, ilk yediğimiz yemek depo oluyor vücütta..

öğlen yemek yenmeden geçmese çok süper olur, mesela bir şekilde yoğurt salata, ev yemekleri ama az yağlı olanlardan, avukat olmak bu noktada zor işte. yemek bulamıyoruz bir şekilde öğlenleri dışarda yemek durumda kalıyoruz ama artık pidelere lütfen bir son, ya da ille yemek durumunda isek lütfen 1.5 değil de 1 porsiyon hatta yarısını karşımızdakine verebiliriz.. bu kaç oldu dörttt...

akşam yemeğine doğru ,mesela eve geldik hemen yemeğe atlamanın bir anlamı yok, mümkünse bir porsiyon meyve, mesela elma ya da yine kuru kayısı,

akşam da ne verdiyse allah ama en azından.. en küçük tabakla..

Bunlar zor mu geliyor o zaman, simitle ve kuru kayısı, kuru erik gibi şeylerle öğleye kadar geçiştirmece, öğleden sonraya doğru hafif bir tost vs, akşamı da hafifi geçiştirecek ne varsa ama mutlaka elimizde hep su olsun..

ve asansör kullanmayalım, iki durak önce binmenin ve inmenin kimseye bir zararı yok, bilgisayar başında kırk dakikada bir kalkıp yürüyelim, gerekirse büronun tozunu alalım kimse görmeden,
boyun ve bel egzersizlerini asla küçümsemeyelim bel fıtığı ve boyun fıtığı hareketsiz kalan kasların sıkışması ile oluyor ve iki büklüm bir avukat hoş olmaz sanırım,

ayrıca sigara olayı biraz kafa karıştırıcı ama çok içiyorsak azaltalım, bırakmak içim beyin olarak istemek lazım, konsantre olmaya çalışalım ben de maalesef içiyorum ama nişanlım askere gidicek ve ben de o tarihte bırakacağım

bir de evimde spor aleti var akşamları onun üzerinde dizi izlemeyi düşünüyorum, önce güzel bir tv programı çıkarmam lazım kendime,

ben iddialıyım bayanlar, olmaz böyle.. dışardan bakanlar iyi oluğumu düşünüyor ben de öyle hissediyorum ama, önlem almazsam iyi olmayacağını düşünüyorum.. zaten insanı çevre bu hale getiriyor, ben zayıfken herkes iyisin diyordu, onları dinledim maşallahım var, kimseyi dinlemeyeceğim.....

Neyse , konumuz özlemlerimizdi, biraz saptık konudan ama böyle işte,,,,
Old 01-04-2008, 07:43   #64
supernatural

Neşeli teşekkürler sayın caner87

sayın caner87,
gerçekten verdiğiniz bilgiler için teşekkürler bu bilgilerde bizim duymak için özlemde olduğumuz konulardı bende eski ""fit"" halime dönmemin özlemi içerisindeyim annemin şakalarına fena bozuluyorum
en özlemli saygılarımla
Old 01-04-2008, 13:50   #65
yağmurdamlası

Varsayılan :)

RejimVallaha yaz da geliyor az da olsa fazlalıklar insanın gözüne daha da batıyor.. Ah çocuk olsaydık keşke...rejime ne gerek vardı o zaman değil mi ama?
Old 01-04-2008, 21:25   #66
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan yağmurdamlası
RejimVallaha yaz da geliyor az da olsa fazlalıklar insanın gözüne daha da batıyor.. Ah çocuk olsaydık keşke...rejime ne gerek vardı o zaman değil mi ama?
katılmıyorum desem yalan olur

en katılımcı saygılarımla
Old 02-04-2008, 16:46   #67
Atahun

Sayın Caner87 bey hassas bir konuya değinmiş.
38 beden pantolon giydiğim günlerimi nasıl da özledim. O zamanlar ne giysem yakışıyordu. Şimdi ?

Artık 38 hayâl de, bari 42 'yi yakalasam. Bebekli, göbekli ve de emekli beyler ne rahattır.
Old 02-04-2008, 21:29   #68
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Atasagun
Sayın Caner87 bey hassas bir konuya değinmiş.

Alıntı:
Yazan Caner87
Ben 1.70 civarıyım, özlem duyduğum anlardaki kilom 56 idi.. Vallahi de billahi de fıstık gibiydim.. Saçlarım da kıvırcıktı.. ayyy düşündüm de çok güzeldimm ya
......

Şimdi kızlar ne gerek biliyor musunuz?
..........

ben iddialıyım bayanlar, olmaz böyle

Sayın Atasagun, Caner87'nin "bey" olduğundan emin misiniz?
Old 03-04-2008, 00:48   #69
caner87

sayın Aladağ bey, takip ediliyorum hissine kapıldımm
Old 03-04-2008, 07:59   #70
Atahun

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Sayın Atasagun, Caner87'nin "bey" olduğundan emin misiniz?

Haklısınız sayın Aladağ. Alıntı yaptığınız cümleleri atlamışım. Hayret! Umarım öyledir.

Saygılarımla.
Old 03-04-2008, 08:19   #71
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Atasagun
Haklısınız sayın Aladağ. Alıntı yaptığınız cümleleri atlamışım. Hayret! Umarım öyledir.

Saygılarımla.

tavsiyelerden sonra bende umuyorum ki bayandır çünkü bayan ve erkek metabolizması çok farklı

saygılar
Old 03-04-2008, 09:04   #72
sultanisik

Babamı ve onu bıktıran sorular sormayı,yağmurun altında çocuk şarkıları söyleyerek oynamayı,ve yarım ağız ve sessiz gülüşlü kızımı çoooooooooook özledim..
Old 03-04-2008, 09:55   #73
av.şeyda müjdeci

genç yaşta kaybettiğim anne ve babamı,
üniversite yıllarımı,Buca'da okey oynamayı,teleferiğe ,karşıyaka vapuruna binmeyi kısaca canım İzmir'imi çok özledim.
Old 04-04-2008, 13:24   #74
av.sert

üniversitedeyken arkadaşlarımla yurtta tabak tabak yediğimiz makarnaları,sınav zamanları araya sıkıştırılmış gece atıştırmalarını,yurdun bahçesinde battaniyeye sarılıp yıldızları seyrederken hayal kurmayı,bir paket şeker için 5 kişi çarşıya çıkmayı,gece 12de komşulardan şikayet gelirmi demeden halay çekip,bağıra bağıra şarkı söylemeyi ,yurdun giriş saatine yetişmek için koştura koştura gitmeyi,tranvayda uyumayı özledim
Old 05-04-2008, 10:49   #75
Gülümse

Eskisi gibi düzenli THS ye yazı yazmayı çok özledim...
Old 05-04-2008, 14:39   #76
yoncanaz

Affan dedeye bende para saysam satarmı bana da acaba çocukluğumu...Elbetteki çocukluğumu...Çocukluğumdan ziyade yüreğimdeki beyaza doymuş saflığımı...Hiç bir şey bilmeyen , her yeni yüze çekinmeden bakabilmeyi, zamansız masum soruları , üzülmenin sadece kırık oyuncaklar olduğu zamanları , saklanbaç oynarken yüreğime dolan heyacanımı , horoz şekeri yedikten sonra renklenen dünyamı...çaresizliğimi ,masumluğumu,bağıra bağıra utanmadan ağlamayı...tek şeyi ama çok şeyi...Elbetteki çocukluğumu özledim...
Old 26-04-2008, 04:04   #77
Nur Deniz

Varsayılan özlemek mi?

Çok basit şeyler özlemişim meğer ben.Sirkeli salata yemeyeli 7 yıl olmuş,salatalıklı salata yapmayı özledim.Üzerimden çıkardığım kıyafetin yerinde kalmasına aldırmayarak uyumayı özledim.Güvende olmayı çok özledim.Kapı zili çaldığında sevinmeyi özledim.Kapris , naz yapmayı,keyfi aceleci kararlar almayı özledim.Zihnim bazen öyle dolu oluyor ki,tek ses olmadan, tek düşünce olmadan , yalnız kalmayı özledim..
Old 09-08-2008, 16:44   #78
Uğur Tan

Çocuklugumu özledim...
Old 10-08-2008, 12:42   #79
üye24702

Liseyi özledim. Benim gerçekten benimsediğim tek yer oraydı. Mezun olalı 1 sene geçti ama hala liseden 'okuluM' diye bahsederken üniversiteden bahsederken 'üniversite,eskişehir' diyorum. Kendim olabildiğim bi yer vardı bildiğim Ve o yeri özlüyorum çoğu zaman...
Old 10-08-2008, 20:02   #80
hakimm

kışın deniz kenarında kumsala uzanıp yıldızları saymayı özledim
Old 11-08-2008, 15:30   #82
supernatural

Neşeli

uzun zamandır japonya'da yaşama hayali kurmadığımı farkettim ve bunun hayalinini kurmamayı özlemişim
Old 11-08-2008, 21:44   #83
Adli Tip

Keyifle müzik dinlemeyi, bir şeyler yaparken müzik dinlemeyi değil; müzik dinlerken bir şeyler yapmayı ve belki hatta sadece müzik dinleyip hiçbir şey yapmamayı...
Old 12-08-2008, 13:58   #85
tuval2310

Şimdi yurt dışında olan diğer yarımı çok özledim
Old 12-08-2008, 14:20   #86
üye23159

babamın omzunda,izmir fuarının içindeki hayvanat bahçesinde hayvanları tek tek tanıtmasını onlar hakkında ayaküstü uydurduğu o harika masalları bana inandırırcasına anlatmasını özledim,kamikaze ye binicem işte diye tutturup babamı çileden çıkarmayı özledim,geçenlerde fuardaydım kamikazeye bindim bu sefer itiraz eden yoktu ama zevk alamadım meğer kamikazeye binmek değilmiş derdim.ben BABAM ı özledim...
Old 20-08-2008, 22:28   #87
Jaap

Elimize kalem alıp birşeyleri yazmaya çabalamaktansa; kağıt olup doğru yere dönmememiz gerektiğini ie
Old 20-08-2008, 22:45   #88
Av.Mürsel SARI

hayattan birşeyleri bekleme ve en önemlisi ne zaman gerçekleşek diye dilelediğim dilekleri beklerken. panik atak hallerimi özledim.
Old 20-08-2008, 23:03   #89
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Alıntı:
Yazan Jaap
Elimize kalem alıp birşeyleri yazmaya çabalamaktansa; kağıt olup doğru yere dönmememiz gerektiğini ie

Kendimi çok zorladım, ama yine de bir şey anlayamadım, İ.E.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi