Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Soruları Arşivi THS Hukuk Soruları alanına 2000-2007 yılları arasında gönderilmiş eski soruların arşivlendiği forum alanımız. Bu alan yeni mesajlara ve yanıtlara kapalıdır ve sadece arşiv amaçlı olarak yayında tutulmaktadır.

Tasarrufa Tesvik Fonu

Old 14-02-2002, 03:00   #1
ILHAN

Varsayılan Tasarrufa Tesvik Fonu

Tasarrufa Tesvik fonuna 1983-1992 yillari arasinda para kestirdim ve bugune kadar nemalar da dahil olmak uzere bu fondan hic para cekmedim. Su anda tum parami cekmek istiyorum, ne gibi bir ilsme takip etmeliyim. Durum hakkinda bir bilgi verebilirseniz cok memnun olurum. Halen yurt disinda ikamet etmekteyim.
Saygilarimla...
ILHAN

12-10-2000 20:10:07
Old 14-02-2002, 03:02   #2
armagan

Varsayılan YNT:Tasarrufa Tesvik Fonu

Sayın İlhan,
''Halen yurt dışında olduğunuz'' sorunuzdan belli..
Yurt içinde bu konuda mitingler düzenleniyor.

''Şu anda tüm paranızı çekebileceğinizi''sanmıyorum.
Nemalarınızı çekip çekemeyeğinizi ise muhasebeciler
bilirler.

En iyisi sanki paranızı almayacakmış gibi bütçe
hazırlamanız. Yoksa kısa vadede bütçeniz açık verir.

Para veremeyince akıl vermek zorunda kaldım, özür dilerim.

Saygılarımla.

14-10-2000 17:07:46
Old 14-02-2002, 03:03   #3
seyyah

Varsayılan YNT:Tasarrufa Tesvik Fonu

sayın ilhan,
"tasarrufu" teşvik fonuna belirttiğiniz tarihler arasında hangi işyerinde çalışarak kesinti yaptırmış iseniz, o işyerine başvurun. bir ara bir yasa değişikliği ile tasarrufu teşvik fonu için çalışanlardan kesilen paraları, nemalarının belirli bir bölümünden vazgeçmeleri şartı ile tümüyle iade ediyorlardı. işyerinize başvurduğunuz takdirde size bilgi vermeleri gerekir. kolay gelsin.

14-10-2000 20:17:41
Old 05-02-2007, 14:51   #4
üye14072

TC ziraat bankasına bir dilekçe yazın,
TC numaranızı, sigorta numaranızı, ve talebinizi belirtin.
paramı istiyorum diyin,

vermezlerse cevabı bize bildirin.

selamlar,
hangi ülkedesiniz?
av. m. emin ÖZTÜRK
kocaeli borosu,
gsm 05435468174

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi