Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

eşim tarafından cinsel istismara uğradım

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 28-10-2013, 18:31   #1
Konuk

Varsayılan eşim tarafından cinsel istismara uğradım

2.mahkemeye çıkıcam eşim boşanmayı kabul etmedi davam çkişmeli ancak aldatıldım ve dayak yedim bunun sonucunda eşimle ilişkiye girmek istemedim ben ilişkiden kaçınca kavganın dozu arttı gece eve gelmemeye başladı eve geldiğindede kavaga ettik onunla yatmadığım için dayak yedim sonunda mecburen onunla yatmak zorunda kaldım gözlerimi kapattım bitmesini bekledim bunu mahkemeye anlatsam suçlu durumamı düşerim yoksa haklımı olurum bide ilk evlendiğimizde eşimin liseli kız komşunun karısı gibi fantazileri vardı ona ayak uydurdum ama sonradan budurum midemi bulandırdı istemedim ama o diretti ve ayrıca ona elimle masturbasyon yapmam için beni zorladı bunları mahkemede anlatsam ne olur bide bunları anlatmaya utanıyorum çünkü mahkeme salonunda mübaşir ve avukatlar oluyo bunları yazılı olarak mahkemeye sunabilirmiyim ne olur yardımcı olun
Old 30-10-2013, 07:13   #2
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan Konuk
2.mahkemeye çıkıcam eşim boşanmayı kabul etmedi davam çkişmeli ancak aldatıldım ve dayak yedim bunun sonucunda eşimle ilişkiye girmek istemedim ben ilişkiden kaçınca kavganın dozu arttı gece eve gelmemeye başladı eve geldiğindede kavaga ettik onunla yatmadığım için dayak yedim sonunda mecburen onunla yatmak zorunda kaldım gözlerimi kapattım bitmesini bekledim bunu mahkemeye anlatsam suçlu durumamı düşerim yoksa haklımı olurum bide ilk evlendiğimizde eşimin liseli kız komşunun karısı gibi fantazileri vardı ona ayak uydurdum ama sonradan budurum midemi bulandırdı istemedim ama o diretti ve ayrıca ona elimle masturbasyon yapmam için beni zorladı bunları mahkemede anlatsam ne olur bide bunları anlatmaya utanıyorum çünkü mahkeme salonunda mübaşir ve avukatlar oluyo bunları yazılı olarak mahkemeye sunabilirmiyim ne olur yardımcı olun

Sayın konuk,
Aldatma ve şiddet boşanma nedenidir. Bunları kanıtlayabiliyorsanız, boşanma kararı verilmesi için yeterli olacaktır; istemiyorsanız diğer hususlardan sözetmeniz gerekmez.
Cinsel istismar sizin açınızdan değil, eşiniz açısından suçtur. Olayı kanıtlayabileceğinizi düşünüyorsanız Cumhuriyet Savcılığı'na şikayette bulunabilirsiniz.
Mahkemeye diyeceklerinizi duruşmada söylemeniz şart değildir, yazılı olarak da sunabilirsiniz.
Hak kaybına uğramamak için davanızda bir avukattan doğrudan hukuki yardım almanızı öneririz.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi