Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM) Hasta Hakları Hukuki Destek Merkezi (HASDEM), THS Hasta Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece hasta haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [HASDEM Portalı]

112 acil servis şikayeti

Yanıt
Old 14-01-2012, 14:52   #1
imaj

Varsayılan 112 acil servis şikayeti

merhabalar
112 acil servisini 5 kez arammıza rağmen ve hastanın kalp rahatsızlığının olduğunu belirtmemize rağmen 25 dk beklemmize rağmen gelmedi (hastamız bu olaydan dolayı vefaat ett)il sağlık müdürlüğüne bir dilekçe ileşikayet etmemize ramen konuşma geçmişlerimiz dinlenmiş ve bizim haklı olduğumuz kanaatine varılmıştır ancak cezalı olanlar hala cezasını almadıformalite icabı il sağlık müdürlüğünden bir görevli geldi 112 acil servisin ifadesini aldı formalite icabı geldi bizim görüşlerimizide dinledi ancak bir gelişme olmadı.savcılığa nesıl bir dilekçe ile müracat edebilim yardımcı olurmsnz
Old 14-01-2012, 18:38   #2
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan imaj
merhabalar
112 acil servisini 5 kez arammıza rağmen ve hastanın kalp rahatsızlığının olduğunu belirtmemize rağmen 25 dk beklemmize rağmen gelmedi (hastamız bu olaydan dolayı vefaat ett)il sağlık müdürlüğüne bir dilekçe ileşikayet etmemize ramen konuşma geçmişlerimiz dinlenmiş ve bizim haklı olduğumuz kanaatine varılmıştır ancak cezalı olanlar hala cezasını almadıformalite icabı il sağlık müdürlüğünden bir görevli geldi 112 acil servisin ifadesini aldı formalite icabı geldi bizim görüşlerimizide dinledi ancak bir gelişme olmadı.savcılığa nesıl bir dilekçe ile müracat edebilim yardımcı olurmsnz

Sayın KONUK,

Öncelikle başınız sağolsun.
Konu ile ilgili olarak bir sağlık hukukcusundan yardım alarak şikayetinizi ve koşulları varsa tazminat davası için başvuru yapabileceğinizi düşünüyorum..
Saygılarımla.
Ecz.Mesut ÇETİN
Old 04-08-2018, 18:29   #3
Konuk

Ayagımı burktum ve nefes almakta zorluk çektigim için 112 yi aradım ve gelmediler neymiş kendi imkanlarımızla gidecekmişiz
Old 08-08-2018, 12:41   #4
Mesut ÇETİN

Alıntı:
Yazan Konuk
Ayagımı burktum ve nefes almakta zorluk çektigim için 112 yi aradım ve gelmediler neymiş kendi imkanlarımızla gidecekmişiz
-------------------------------------------------
Merhabalar,
Öncelikle geçmiş olsun.Umarım şifa bulmuşunuzdur.
112 Hızır Acil Servisinin yardım talebinize karşılıksız kalma durumundan şikayetci iseniz bir dilekce ile bulunduğunuz ilin veya ilçenin Sağlık Müdürlüğüne başvurabilirsiniz.
Tekrar geçmiş olsun.Saygılarımla.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi