Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Lisans Eğitimi Hukuk Lisans Eğitimi ile ilgili sohbetler ve konular

kıymetli evrak hukuku sınavı için püf noktaları?

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 03-12-2006, 13:36   #1
mertt_onn

Varsayılan kıymetli evrak hukuku sınavı için püf noktaları?

merhabalar...hukuk son sınıf öğrencisiyim...kıymetli evrak hukuku hakkında sınavda bana yardımcı olabilecek önemli konuları belirtirseniz gerçekten çok yardımcı olursunuz.teşekkürler
Old 06-12-2006, 23:11   #2
Av.Cihan Nuri

yardımcı olunur ama önce sen bu dersi kimden aldığını bi yaz... o hocadan ders alan biri varsa yardımcı olabilir...
Old 07-12-2006, 11:18   #3
mertt_onn

ankara üniversitesinden doç.dr hakan karan...yardımcı olursanız çok sevinirim.iyi günler.
Old 07-12-2006, 18:31   #4
ncoban

sanırım sizin okulda sınavları test yapıyorlar.eğer öyleyse kıymetli evrağı en ince ayrıntısına kadar bilmen lazım.çünkü yeri geliyor konular bazen birbirine çok benziyor.karıştırabiliyorsun.onun için benim tavsiyem eğer sınavınız test usulü ise en ince ayrıntısına kadar bil.çünkü kıymetli evrak hukukunda genelde yorum değil bilgi sorusu sorarlar.şimdiden başarılar.
Old 11-12-2006, 18:21   #6
ibreti

Okulun yakınındaki fotokopicilerde son 40-50 yılın sınav soruları cevaplandırılmış ve kitap haline getirilmiş olarak satılması lazım. Amaç sınıf geçmekse, son 10 yılın sorularına bakıp geçebilirsin
Old 14-12-2006, 19:34   #7
anti-leviathan

ben de ank üniv. hukuk fak.son sınıftayım daha doğrusu 5.sınıf .. deniz ticareti hukuku dersine hakan karan hocamız giriyordu, kesinlikle kanun maddelerini çok önemsediğini söyleyebilirim. kanun ağzı ile yaz. kıymetli evrağa asuman turanboy giriyor bize, geçmiş yılların sorularını çözmek lazım
Old 15-12-2006, 15:09   #8
üye12737

Varsayılan Yardim

Arkadaşlar Asuman Turanboy un en yakın zamanlı Ticari İşletme ve Şirketler Hukuku Ders Notları lazım.
Şayet nerden nasıl ne şekilde ulaşabileceğim hususunda bana yardımcı olursanız çok sevinirim.
Eğer dosya olarak pc nizde mevcutsa avukatserkansaglam@gmail.com adresime gönderebilirsiniz de..
Şimdiden çok teşekkür ederim.
Old 15-12-2006, 17:19   #9
anti-leviathan

ocak ayında ankarada olacağım, sizin için ders notu araştırması yapabilirim..şayet fotokopicilerde bulur isem satınalma yolu ile temin etmemi ister misiniz? ya da nasıl olacak?
Old 15-12-2006, 21:38   #10
mertt_onn

bi yanlış anlaşılma olmuş herhalde.ben yakın doğu üniversitesinde okuyorum hocanın geldiği yer ankara hukuk demek istemiştim...neyse ama yine teşekkürler...
Old 15-12-2006, 23:21   #11
üye12737

Kasım Ayı nda Ankara ya gittiğimde fotokopicilere baktım. Fakat Asuman Hoca nın sadece kıymetli evrak vd. ders notlarını bulabildim.

Ben, belki derse girip de hocanın notunu tutmuş olan bir arkadaşımız vardır diye düşünmüştüm.

Bu arada bana yardımcı olma inceliğini gösterdiğiniz için size ayrıca çok teşekkür ederim...
Old 10-01-2007, 19:10   #12
cesur_yürek

çek bono poliçeden soru gelmezse ya hocanız şaka yapıyordur ya da ters köşe yapmıştır
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi