Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Hakkında Yazışmalar [Arşiv] Siteyle ilgili arşivlenmiş eski sohbet ve tartışmalar ile teknik yardım içeren mesajlar. (Bu alanda arşiv ve bilgilendirme için olup, yeni mesaj ve yeni yanıtlara kapalıdır)

21 Aralık Saat 21.00 De

Yanıt
Old 30-11-2002, 19:03   #1
Av. Adil Giray ÇELİK

Varsayılan 21 Aralık Saat 21.00 De

THS nin Yöneticisinden, İzleyecisine;

THS, özellikle kimliklerini açıklamayan ancak THS nin yakın katılımcıları tarafından bilinen bir kaç değerli meslektaşın içten ve tutkun özverileri ile hayata geçirilmiştir.

THS ni yaratanların ve düzenleyenlerin özde amaçları seviyeli ve ağırlıklı hukuk sorunlarının paylaşıldığı bir internet sitesinin devamını sağlamaktır. Bu amaçla THS her türlü saplantıdan uzak, bu alanda çaba gösteren, seviyeli tüm hukuk siteleri ile iletişim içerisinde olmuştur.

Geçen zaman içerisinde özellikle THS Forum Alanları üye sayısı itibariyle üst rakamlara ulaşmasına rağmen, tartışmalara veya konulara katılımın azlığı kurucuları ve yöneticileri üzmektedir.

Başka bir gerçek ise Yönetici Konumunda arkadaşların bir kısmının Forum Alanlarına katılmamasıdır. Yönetici arkadaşların tartışmalara katılımları, diğer alanlarda katkı vermeleri diğer arkadaşlarımıza güç verecektir.

Özellikle edilgen bir toplumuz. Forum Alanlarında alanı izleyenlerin çoğunun üyeler olmadığı görülmektedir. Her kese açık olan Forum Alanlarında (Karşı olmama rağmen) herhangi bir kimlikle bile çoğu kişi olaylaı trübünden izlemekte, hukukçu olmalarına rağmen hiç bir katkıda bulunmamaktadır. Yazılara şöyle ya da böyle bir yorumda dahi bulunmamaktadır.

THS katılanların potansiyel yapısının tespiti, site yöneticilerinin site hakkında bundan sonra yapacakları düzenlemelere ışık tutması açısından 21 Aralık saat 21.00 itibariyle izleyen, üye olan ya da olmayan herkesi forum alanında toplanmaya davet ediyorum.

Selam ve saygılarımla

Av. Adil Giray Çelik
Denizli Barosu
Old 01-12-2002, 00:19   #2
ege

içtenlikle katılıyorum Sayın Çelik..
trübünden izleyenlerin çokluğunu görünce ,katılımımızı "oyuncu" görüntüsünde hissediyoruz,bu konuda bende her fırsatta rahatsızlığımı dile getirmeye çalıştım.
Site lokalinde ,katılımını cesaretlendirebilmek umuduyla hoş bir sohbet ortamı yaratabilirmiyiz diye gündelik fıkra, sohbet,mesafenin biraz olsun asgariye indirgenmesini sağlıyacak hukuk dışı konularda alıtılar yazılar eklemeye çalıştım bu sebeple.Ne var ki; okuyucu sayacı ile katılımcı sayacı arasındaki gerçek bir süre sonra "oyuncu" duygusunu daha da belirgin kıldı diye düşünüyorum.
Bilgi, düşünce ,eleştiri vb. paylaşımı en rahat yapabileceğimiz yetkinlikte olduğunu düşündüğüm meslekdaşlarımız ile bu kadar rahat iletişimi kuramayışımızın sebebi yine "seyircilerimizin" düşüncelerini ortaya rahatlıkla yazabilmeleriyle ortaya çıkacaktır.
Bu sebeple;
Davetinize içtenlikle katılıyorum.
Saygılar.
Old 01-12-2002, 10:07   #3
Av.Mehmet Saim Dikici

Varsayılan Eskiden bir hukuksitesi vardı

Gerçekten ilk aylarda yani mail grubundan yumurtanın çıkıp, henüz çatladığı dönemde sayın Hulusi Metin ve bir kaç meslektaşımızın gayretleri ile site kendine gelmişti. Ne varki aradan geçen zaman diliminde tıpkı insanlar gibi, site de değişti, kendini inkar etmeye başladı. Bu bir eleştri değildir.

Üye sayısı 900 leri bulmuş ama, içi boş 'bal kapağı' tadı veriyor site. Buna sebep olanlar üyelerden önce yöneticilerdir. Ben de buna dahildim.Şimdi bıraktım yöneticiliği..
Üyelerin izleme hakkını artık doğal karşılıyorum. Öyle an oluyorki ziyaret etmek bile insanın içinden gelmiyor..

Bir şeyler yapmak lazım, aksi takdirde sonu iyi değil..

Old 01-12-2002, 21:47   #4
Kıvılcım

Sayın Çelik,

Cahilliğim için bağışlayın. Neden 21 aralık 2002 saat:21. 00. ?
Sadece merak ettim.
Sevgi ve saygılarımla.
Kıvılcım.
Old 01-12-2002, 23:48   #5
Av. Adil Giray ÇELİK

Neden 21 Aralık?

Doğru ve yerinde bir sorudur. Bu soru, bir kaç özel mesajla ve bizzat sorulmuştur da.

Çok özel bir nedeni yok.

Öncelikle, Forum Alanlarına en fazla katılımın akşam saatlerinde olduğu gözlemleniyor.

21 Aralığa kadar geçen sürede bu konunun farklı boyutlarıyla tartışılacağını düşünüyorum. Geçen 24 saat de üretken katılımcılardan çok önemli tepkiler geldi.

Forum Alanlarının yöneticileri belki de taraf olmaları nedeniyle henüz görüş bildirmediler. İzlediklerini ve mutlaka söyleyecekleri olduğunu biliyorum. 21 Aralığa kadar geçen süre onların değerlendirme yapmalarına olanak sağlayacaktır.

21 Aralığa kadar geçen sürede bir çok katılımcı bu çağrıdan haberdar olacak ve birbirlerine mutlaka iletecektir.

21 aralık sat 21.oo le sınırlamak belki doğru olmayabilir. Akşam satlerinde herkesin evinde bilgisayarı olmayabilir. 21 Aralık saat 17.00 veya saat 21.00 belki daha doğru bir çağrı olacaktır.

Son olarak ta şeklidir. Akılda kalması kolaydır...

Hukukçuyuz sürelere bağlı olmamız şartlı bir reflekstir.

21 Aralık saat 17.00 veya saat 21.00 de Forum Alanlarında buluşarak çok özel emeklerle ortaya konan ortak bir değeri paylaşmanın onurunu ve mutluluğunu yaşayalım.

Selam ve saygılarımla.

Av. Adil Giray Çelik
Old 02-12-2002, 01:05   #6
Armağan Konyalı

Sayın Av.Adil Giray Çelik,

Çağrınızı sevinçle okudum. Bu kadirşinas davranışınız için sizi kutlarım.

-----------
Ancak hemen belirtmeliyim ki, bu sitenin gizli kahramanı tek bir kişidir ve ADMİN adıyla bilinir.

Elbette ben ve bazı üyeler kendisine yardımcı olmak istedik
ama internet konusundaki teknik bilgimizin Admin kadar iyi olmaması nedeni ile yeterince yardımcı olamadık. Yardımlarımızın sitenin varlığındaki yerini oran olarak belirtmek gerekirse yüzbinde bir gibi sıfıra yakın bir oran söz konusudur. Bu yardımı yaparken Sayın Admin'de yarattığımız sıkıntılar, yaptığımız yardımdan fazladır. Bu da hesaba katılırsa, yardımlarımız eksilerde dolaşmaktadır. :-)

Özetle, THS nedeniyle minnet duymamız gereken sadece ve sadece Admin'dir. Başkası yoktur.

Bu vesile ile kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum.

---------

Toplantımızın herkes açısından sevindirici olacağını umuyorum.
Neden böyle düşündüğümü bilmiyorum ama toplanacağımıza seviniyorum.

Bazan eski okul arkadaşlarımızla toplanıyoruz. Gündem olmuyor. Herkes yeni öğrendiği fıkrayı, eskiden kalma anısını, kahkahasını koyuyor ortaya. Kimisi hiç bir şey anlatmıyor; sadece gülümsüyor. Bize bu da yetiyor.

Toplantımızın gündemi olmaksızın sadece katılım adına katılmak verimli olmasa da, sevindirici olacaktır.

Okuldan arkadaşlarla genellikle içkili yemeklerde toplanıyoruz. Yemek sonrasında bir barda geç saatlere kadar sohbete devam etmek de keyifli oluyor. Aynı biçimde, 21 Aralık toplantısından sonra, dileyenler bir chat odasında sohbeti koyulaştırabilirler.

Chat odasının adresini belirlemek için üyeler öneri getirsinler.
Sessiz sakin, çoluk çocuğun gelip rahatsız etmeyeceği bir oda önerilirse, gelecek günlerde de hukukçuların ziyaret ve sohbet edecekleri bir klup binası inşa edilmiş olur.

21 Aralık güzel bir gün olacak.... Umut doluyum... Sayın Giray sayesinde.

Saygılarımla

Bir Dost
Old 18-12-2002, 11:42   #7
Av. Adil Giray ÇELİK

Varsayılan 21 Aralık a Üç Gün Kaldı

Dost'lara ve İzleyenlere

21 Aralık çağrımız hala geçerlidir.

Üretenler, caba sarfedenler, üretenleri kaşınarak, müstehzi müstehzi izleyenler...

Ev sahipleriyle, konuylarıyla, gerçeğiyle sanalıyla, her kes katılımcı olarak 21 Aralıkta bu siteye bir değer katacaklardır.

21 Aralıkta saat 21.00 de toplanacak katılım, sitenin gerçek izleyicileri, konukları, sahipleri hakkında bir fikir verecektir.

21 Aralık saat 21.00 de buralarda olacağız.

Selam ve Saygılarımla
Av. Adil Giray Çelik
Old 18-12-2002, 17:42   #8
Av. Bülent Sabri Akpunar

Varsayılan selam

Sevgili arkadaslar,
Sitenin gelişimi için sarfedilen gayretleri takdirle karşılıyor ve sanal alanda da bile olsa türk insanının ve özelde hukukcuların almadan vererek ve toplu yarar adına birşeyler yapmasını ve ya en azından böyle bir olusum için girişimde bulunmalarını saygıyla karsılıyorum.Sayın yöneticiye de buradan site müdavimleri ve seyircileri adına sonsuz çalışmaları için teşekkür ediyorum.

Bahsetmiş olduğunuz 'silkelenme' toplantısı için ne yazıkki -en azından kendi adıma- kötü bir zaman seçilmiş zira o aksam zorlu bir sınavdan çıkmış ve büyük ihtimalle de yolda olacağım.Turkish law konusunda umarım diğer özverili moderatörümüz Cest la vie benim adıma da birşeyler söyleyecektir.Bu arada THS adına açılabilecek bir irc serverı fikri de bana cazip geldi, hoş bir fikir hayata geçirilmesi için sorumluluğu üstleniyorum.(Ama 21 inine dek bu mesuliyeti taliki şarta raptediyorum

Görüşmek üzere ve kolay gelsin

Bülent(jus)
Old 18-12-2002, 19:53   #9
Cest la vie

Merhaba Sayın Çelik,
Öncelikle düşünmüş olduğunuz toplantı için sizi tebrik eder ve üyeleri biraraya getirmede ilk adımı atmış oldugunuz için size teşekkür ederim.
Umarım bu olumlu çabanız iyi bir sonuca ulaşır.
Yalnız açıkçası toplantının haftasonuna denk gelmesi beni biraz düşündürüyor. Çünkü, biliyorsunuz genelde insanlar-hele ki hukukçular gibi tüm haftayı yoğun bir şekilde geçirerek çalışanlar- biraz rahatlamak, biraz değişiklik gibi çeşitli amaçlarla haftasonlarını aileleriyle birlikte geçirmek isterler; kimisi dışarı çıkar,kimisi misafir kabul eder, kimisi ise evde keyif yapmak ister. O gün sevgili jus_un da belirttiği gibi önemli bir sınav olması da bizler için bir dezavantaj. Bu nedenle katılımın yoğun olmasını her ne kadar tüm kalbimle umut etsem de, bu umudumun hayal kırıklıgıyla sonuçlanabileceğinden korkuyorum..
Kaldı ki( yalnız benim katılıp katılamamam pek bir şey ifade etmese de) henüz iş hayatına atılmamış biri olsam da, ben bile belirttiğiniz gün ve saatte evde olmayacağım ve bu manevi birleşmede yer alamayacağım.. İlk başta bunun için sizden şimdiden özür dilerim.

Bu nedenle, 21 Aralık saat 21.00da toplantının yine yapılmasını, tatmin edici bir sayıya ulaşılamadığı takdirde, bir de hafta içi bir saatte yapılmak üzere bir toplantı daha düzenlenmesini öneriyorum. Bilmiyorum siz ne dersiniz buna..
Ama dediğim gibi, umarım yanlış düşünüyorumdur ve tüm üyeler haftasonu olmasına rağmen bu çağrınıza cevap verir..

Size tekrardan tebrik ve teşekkürlerimi sunar, sevgi ve saygılarımı da bunlara eklerim.

..............
Sevgili Jus_,
Bunu daha bugun Sayın Adil Giray Çelik'e özel mesaj olarak yazmıştım (eklediğim bir cümle haricinde ) ve Sayın Çelik'in foruma asmamı rica eden cevabı üzerine buraya da kopyaladım. O gün ne yazık ki ben de şehirdışında olacagım(hatta yarın sabah hareket edeceğim) bu nedenle güvencin için teşekkür etmekle birlikte yerine getiremeyeceğimi üzülerek söylemek isterim. Ama hepimizin uygun olduğu haftaiçinde bir gün bir organize daha yaparsak, hiç bir sorun kalmayacağından eminim.
...
Haftaiçi toplanma tarihini talebe göre ayarlarsak iyi olur inancındayım. Ben ilk öneri olarak 25 Aralık Çarşamba tarihini vermek istiyorum. Saat 4'ten sonra her hangi bir saatte olabilir. İtirazı olan ve olmayan bunu burada bildirirse, ideal gün ve tarihi saptayacağımıza eminim..
........
Jus_ sınavda başarılar dilerim, en iyi şekilde başaracağından şüphem yok..
....
Son olarak tüm üyelere bir rica:Lütfen uygun oldugunuz gün ve saati belirtin ve LÜTFEN KATILIN

Sevgi ve Saygılarımla
Ahu
Old 18-12-2002, 21:13   #10
Armağan Konyalı

Sayın Üyeler,

25 ARALIK ÇARŞAMBA benim için uygun ....

Aslında ''deliye her zaman uygundur, yeter ki yolculukta olmasın''
Ben de 21 akşamı, ertelenemeyecek bir yılsonu balosunda olacaktım ve külkedisi gibi saat 21 de kimseye çaktırmadan toplantıdan çıkacak, otelin internetinden bağlanarak, siz dağılana kadar, sizlerle olacak, sonra yine toplantıya dönecektim. Bu arada ayakkabımın tekini düşürmemeye dikkat edecektim.... :-)

Sevgili Ahu'nun rahatlatan önerisi üzerine ayakkabımın bağcıklarını gevşettim. 25 akşamı burada buluşacaksak, yüzyüze konuşmadan olmaz; mutlaka herkesin kolaylıkla gelebileceği bir chat odası ayarlayalım .

Bu işi Sayın Jus yapabileceğini söylemişti. Kendisine şimdiden teşekkürler. Önerim şu ki, 25 akşamından önce chat odasının adresi bilinmeli, böylelikle önceden oda adresi ve yolu denensin ve 25 akşamı odayı bulup girme telaşı olmasın.

Saygılarımla, sevinçlerimle, özlemlerimle

Bir Dost
Old 18-12-2002, 23:54   #11
Av. Bülent Sabri Akpunar

Dostlar,

Çalışmaya ara verdiğim süre içinde burada olmak gerçekten rahatlatıcı

---------------
Sevgili Ahu, iyi dileklerin için teşekkürler sınavda kendime güveniyorum eh fena da hazırlanmadım bakalım artık Kendine iyi bak
--------------------
Çarşamba günü de toplantı için güzel olur.Ama eğer cumartesi günü yeterli sayılabilecek bir çoğunluk sağlanabilirse benim telebim bu eyleme süreklilik kazandırmak ve mesela diğer c.tesi de aynı şekilde devam ederek bir 'cumartesi toplantısı' geleneğe dönüşmesi.( THS cumartesi zirvesi!)

--------
İRC serverı için de onerileriniz bekliyorum, yalnız kanal registerı gibi teknik konularda bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum- ve ya sayın admin den rica edelim bu kadar işi içinde siteye bir de chat odası eklesin
-------------------
mutlu günler
Old 19-12-2002, 00:48   #12
Admin

Merhaba,

Sanırım iki konuyu birbirinden ayırmak lazım:
a) Foruma katılım
b) Sanal Buluşma (chat odasında vb.)

Her iki konu da kendi içinde önemli ancak benim için katılım konusu buluşmaya göre biraz daha öncelikli. Zira geniş ve düzenli bir katılım olursa eminim ki üyeler arası ilişkiler kendiliğinden gelişecek ve sanal buluşmalar (site destekli ya da değil) kendi kendine ortaya çıkacaktır.

Bu konu içinde neyi organize etmeye çalıştığımızı (katılım? buluşma?) tam anlayamadım doğrusu ama eğer somut bir tarih ve aktivite ortaya çıkarsa bunun duyurusu için daha iyi yollar seçebiliriz. Öncelikle bu günü takvime işlerseniz ana sayfadan duyurulacaktır, keza mail grubunda da duyurabilirsiniz. Ayrıca ben de gün ve aktiviteyi tam anlayabilirsem başka duyuru yollarını da (ana sayfadan direkt duyuru gibi) kullanabilirim.

Siteye chat odası katma fikri bende eskiden beri var (ve aslında yahoo email grubunun chat odası da site içinde aktif) ancak site içine entegre edeceğimiz chat odaları ya yeterince verimli değil (mevcut örneğimizde olduğu gibi), ya da oldukça yüksek fiyat etiketlerine sahip..

Bir diğer alternatif IRC server'larda bir oda edinmek olabilir ama bu siteden bağımsız olacaktır ve açıkçası chat konusunda pek teknik bilgiye sahip değilim, zira eskiden beri hiç sevemediğim bir aktivitedir.

Bu konuda bahsedilen buluşma Sayın Jus_'un teklifi doğrultusunda IRC'de olacaksa, bunu organize edecek arkadaşların bazı noktalara dikkat etmesi gerekiyor, zira oda konusunda bazı "terslikler" olabileceğini biliyorum, ayrıntıları burada yazmayacağım, organizasyonu hazırlayacak arkadaşla özel mesajla konuşuruz..
Old 20-12-2002, 14:30   #13
Av. Adil Giray ÇELİK

Dostlara ve İzleyenlere;

Sitenin yaratıcısının, emektarının katılıma katılma konusuna sıcak bakması sevindiricidir.

Amacımız iyi bir başlangıç ile geniş ve düzenli bir katılımın sağlanmasıdır.

21 Aralığın Cumertesi olması katılımda sorun yaratabilir. Ancak belirlenen 17.00 ve 21.00 saatleri şimdilik bir başlangıçtır. Belli ölçülerde tutmuştur da.

Bizi tanıyan dost ve arkadaşlar, 21 aralık saat 21.00 itibariyle sözümüz olduğunu bilmektedirler.

Anadolu Kültürünün özünde davete önce davet sahibi icabet eder. Biz saat 17.00 ve saat 21.00 itibariyle söz verdiğimiz yerde olacağız.

Umarım ve dilerim 21 Aralık güzel bir başlangıç olur.

Selam ve Saygılarımla
Av. Adil Giray Çelik
Old 21-12-2002, 14:58   #14
Armağan Konyalı

Sayın Admin,

Elbette ki ''foruma katılım'' asıl konumuz. Foruma katıldıldıktan sonra, hazır herkes online iken, saat 21 den sonra bir de buluşarak sohbet etmek iyi olur diye düşünerek ''chat'' önerisi getirmiştim. Ama chat olmasa da olur.

Bizim gençliğimiz toplantılarla geçti. Hepsi kavgalı gürültülü oldu.

Çocukluğumda ise ''sessiz yürüyüş'' diye bir kavram vardı. 1955 1965 yılları arasında uygulanan bu yöntemde, toplananlar belli bir güzergahta topluca ve sessizce sadece yürürlerdi. Kendi aralarında bile konuşmazlardı. Yarattıkları gergin ortam dilekleri konusunda ilgi çekmeye yeterdi. Bugünkü toplantımız bana çocukluğumu anımsattı.

Bu akşam 21 deki katılım toplantısına geleceğim. 25 aralıkta toplantının yinelenmesi de bugün katılamayanları sevindirecektir. Ben onların da sevincini paylaşacağım.

Eğer toplantılarımızın her hafta olması düşünülürse, hafta arası bir gün seçilmesi katılımı arttıracaktır kanısındayım.

21 aralık akşamını yaş günümü bekler gibi bekliyorum...
Daha sonra da 25 aralık akşamını bekleyeceğim.

Saygılarımla

Bir Dost
Old 21-12-2002, 15:21   #15
Av.Mehmet Saim Dikici

Katılamayacağım toplantıda, Tüm meslektaşalarımın bir arada bulunmasını diler, bu etkinliği hukukçu kimliğine uygun bir davranış olarak gördüğümü belirtir, bunun oluşmasına katkı sağlayanlara teşekkür ederim.

Saygılarımla.

Av. Mehmet Saim Tikici/İstanbul Barosu
Old 21-12-2002, 16:19   #16
Av.H.Sancar KARACA

Varsayılan NASIL "OLUNACAK"

Yeniyim. Bugün 21 Aralık. İlginç. Bugünkü buluşmada nasıl "burada olunur"? Bilmiyorum. Burada olamazsam, izlenimleri okuyacağım. "Burada olabilen" Türk Hukuk Sitesi üyelerine huzur ve sağlık dolu buluşmalar. İzleyeceğim
Old 21-12-2002, 16:57   #17
avmerve

Varsayılan buluşma

sevgli site yöneticileri
sitenizin yeni bir üyesi olarak buluşma fikriniz ilgimi çektiyse de zamanı 1 az yanlış gibi geldi bana.Zira ben c.tesi günü tam gün çalışıyor olmama rağmen akşam 20.00ye kadar p.c başında oturduktan sonra 1 daha oturmak bile istemiyorum.
bu nedenle benim durumumdan olanlar da olabileceğini gözönüne alarak daha erken bir saatte (akşamüstü olabilir) toplanılmasını tavsiye ediyorum.

buluşmanın belirli bir konusu olacak mı yoksa tanışma ve kaynaşma amacı mı taşıyor bu konuda da bilgilendiriseniz sevinirim

iyi çalışmalar
Av.MERVE GÜRCAN(İZMİR BAROSU)
Old 21-12-2002, 17:20   #18
Av. Adil Giray ÇELİK

21 Aralık Saat 17.00

Tüm Dostlara ve Katılanlara

21 Aralık saat 17.00.

Öneriler ile saat 21.00 e ilaveten saat 17.00 itibariyle ilk katılımlar ve görüşme sağlandı.

Katılanları hukuka, mesleğe, ortak bir şeyleri paylaşmaya verdikleri değer nedeniyle kutluyorum.

Ve öncelikle de bu sitenin kuralmasında emeği geçen sitenin yaratıcısına, yöneticilerine şahsım ve tüm dostlar adına teşekkürlerimi ve sunuyorum.

Geniş, düzenli herkesin paylaştığı ve ürettiğe bir katılımın sağlanması dileklerimle.

Saat 21.00 itibariyle yine birlikte olacağız.

Selam ve saygılarımla
Av. Adil Gİray Çelik
Old 21-12-2002, 20:21   #19
Admin

Burada olan meslektaşlara teşekkürler..

"Buluşmanın şekli" konusunda tereddütler var biliyorum ve açıkçası bu tereddütler bende de var. Şu aşamada bir "chat odası" ayarlayamadık. (Sayın Jus: bu konuya ilginizi bekliyoruz! )

O nedenle dilerseniz bu buluşmayı foruma katılım olarak algılayalım ve burada olalım ve en önemlisi her hangi bir konu içinde "YANITLA" veya "YENİ KONU" tuşlarına basarak foruma katılalım. En iyi buluşma sanırım bu olacak. En azından en iyi ilk adım..

Saygılarımla,
Old 21-12-2002, 20:58   #20
Armağan Konyalı

Merhabalar...

Katılabildim ama ne diyeceğimi bilemedim. :-)

Bir Dost
Old 21-12-2002, 21:12   #22
Av. Adil Giray ÇELİK

Dost'ça, yüreklerindeki sevgi ile, hukuk eğitiminin verdiği sorumluk anlayışı ile bu siteyle ilgilenen ve bu saatlerde gelen herkesi selamlıyorum.

Bu iletişimin ve katılımın amacı bu siteye büyük emekler veren ve emeklerini katan herkesin ortak paylaşımı yakalayabildiklerini göstermekti.

Gelen onlarca mazeret iletisi bu amaca ulaşılacağını göstermektedir.

Bundan sonraki istasyon 25 aralık saat 21.00 olacaktır.

25 Aralık saat 21.00 in evsahipliğini Konyalı Bir Dost yapacaktır.

Selam ve saygılarımla
Av. Adil Giray Çelik
Old 21-12-2002, 21:19   #23
Armağan Konyalı

Sayın Adil Çelik Giray,

Toplanma fikri sizindi. Bu nedenle evsahipliği de size düşer, kanısındayım....

Katılımın bugün için az olması normal. Gelecek toplantılarda çok daha kalabalık olacağımız muhakkak... İlk toplantılar hep bir kaç kişi ile yapılmıştır. Sizin gibi önder ve bir kaç yakını bir araya geldikten sonra büyük toplumsal değişimler arkadan gelir..

Saygılarımla

Bir Dost
Old 21-12-2002, 21:24   #24
Admin

Yeni sohbet odası hakkında görüşlerinizi rica ediyorum:
http://www.turkhukuksitesi.com/hukuk...&threadid=2088

Eğer bilgisayarınıza bu programı kurmayı bir külfet olarak görmezseniz sanırım buluşma lokalini sorununu böylece çözmüş oluruz..
Old 21-12-2002, 21:32   #25
Armağan Konyalı

Sayın Admin,

Sohbet odası fikri benimdi ama sonradan bir endişe büyüdü içimde:

Üyeler sohbet odasında yeterince iletişim kurduklarını düşünerek forum alanlarına yazmaktan iyice uzaklaşırlar da bizleri değerli görüşlerinden mahrum bırakırlar mı acaba?

Oda için tekrar teşekkür ederim.

Saygılarımla

Bir Dost
Old 21-12-2002, 21:40   #26
Av. Adil Giray ÇELİK

Sevgili Dost'lara

Alıntı:
İlk toplantılar hep bir kaç kişi ile yapılmıştır. Sizin gibi önder ve bir kaç yakını bir araya geldikten sonra büyük toplumsal değişimler arkadan gelir..

Ben bu söylemi bir yerlerden hatırlıyor gibiyim.

Selam ve Saygılarımla
Av. Adil Giray Çelik
Old 21-12-2002, 23:13   #27
Armağan Konyalı

Sayın Uyeler,

Sanırım toplantımız bitti...

İstiklal Marşı söyleyip dağılalım mı? :-)

25 Aralık'ta tekrar görüşmek üzere...

Bir Dost
Old 21-12-2002, 23:27   #28
ege

geç kaldığımı biliyorum ama, mazeretim vardı)
merhaba ve 25 aralık günü görüşmek üzere
saygılarımla.

ege
Old 21-12-2002, 23:30   #29
Armağan Konyalı

Bu güzel akşam için Sayın Adil Giray Çelik'e teşekkür ederim...

Bir Dost
Old 23-12-2002, 21:34   #30
Cest la vie

Merhabalar!
Eve dündüm, güzel bir toplantının izleri var forumda.. Biraz etrafa baktım; pastalar, börekler biz katılamayanlara da kalmış, mavi kalemli alanlara basıp ben de tatlarına bakacağım şimdi.
Çarşamba'yı iple çekiyorum; görüşmek üzere,
Sevgi ve Saygıyla...
Ahu
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi