Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Stajı ve Meslek Seçimi Hukuk eğitimi sonrası meslek seçimi ile Avukatlık veya Hakimlik/Savcılık Stajı ile ilgili konular

Avukatlık Stajı başvuru harcı iade edilir mi?

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 25-08-2009, 17:31   #1
zeynep2172

Varsayılan Avukatlık Stajı başvuru harcı iade edilir mi?

avukatlık stajımı başlatmak üzere bir baroya başvuru harcı yatırdım ancak daha başvurumu yapamadan başka bir şehre gitmek zorunda kaldım.yatırdığım paranın iadesi için dilekçe yazdım,parayı alabileceğimi söyledilier ancak bir aydır kesin bir sonuç elde edemedim.amacıma en erken ve kesin bir şekilde ulşabilmem için ne yapmamı önerirsiniz?yorumlarıınızı bekliyorum.
Old 28-08-2009, 14:50   #2
av.özgürbirdal

slm..
başvuru harcını ilk defa duydum..hangi baroya yatırmıştınız?
Old 02-09-2009, 14:27   #3
zeynep2172

slm.diyarbakır da yatırmıştım ancak param iade edildi.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Yanıt Son Mesaj
İşe iade kararında başvuru süresinin başlangıç tarihi Av.Zeynep Aydın Meslektaşların Soruları 80 02-07-2015 13:39
işe iade kararaı ve işe başvuru avukat erdoğan Meslektaşların Soruları 13 18-05-2009 12:48
avukatlık stajı: ilk 6 aylık adliye stajı baska bir sehirde ikinci 6 ay başka şehirde olabilir mi? av_muratsahin29 Hukuk Stajı ve Meslek Seçimi 14 29-01-2009 14:28
başka bir üniversiteye yatay geçiş halinde, ödenen harç iade edilir mi a.lawyer Meslektaşların Soruları 0 15-01-2008 23:14
yatırdığımız harcı iade alabilirmiyiz? aes Meslektaşların Soruları 5 20-09-2007 22:02

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04849911 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.