Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Fotoğraflarım...

Yanıt
Old 15-10-2009, 10:10   #1
Av.Özgür KARABULUT

Varsayılan Fotoğraflarım...

Merhabalar;

Hoşuma giden anları sakladım, sizlerle de paylaşmak istedim...

İyi seyirler:

Old 15-10-2009, 12:50   #7
minee.mine

Alıntı:
Yazan Özgür KARABULUT
Hoşuma giden anları sakladım,
Gerilimi seviyorsunuz anlaşılan resimler bana biraz korku tadında geldi, son resimler hüzün
Elinize sağlık, hepsi çok güzel ve ilginç
Old 15-10-2009, 12:54   #8
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan minee.mine
Gerilimi seviyorsunuz anlaşılan resimler bana biraz korku tadında geldi, son resimler hüzün
Elinize sağlık, hepsi çok güzel ve ilginç

Çok teşekkür ederim, evet gerilimi sevdiğim söylenebilir... Ama hüzün! İşte bu ben'im!

İlginiz için de ayrıca teşekkür ederim...
Old 15-10-2009, 13:01   #10
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Özgür KARABULUT
Merhabalar;

Hoşuma giden anları sakladım, sizlerle de paylaşmak istedim... (Bu arada bu Forum, çektiği güzel fotoğrafları makinesinde saklayan Av. Duygu Işık'a paylaşım için davet olsun )

İyi seyirler:

Özgür Bey,
fotoğraflarınızın hepsi çok güzel ama en çok bunu beğendim. Teşekkürler
Old 15-10-2009, 13:07   #11
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan supernatural
Özgür Bey,
fotoğraflarınızın hepsi çok güzel ama en çok bunu beğendim. Teşekkürler

Daha sonrakilerde özel bir sıralama yok ama bu fotoğrafın ilk olmasıınn sebebi benim de çok sevdiğim bir fotoğraf olmasıydı.

Teşekkürler...
Old 27-10-2009, 22:18   #21
suskun_juliette

Alıntı:
Yazan Özgür KARABULUT

Bu sevimli ve tatlı kedicik saklambaç mı oynuyor?Objektiflere yakalandın kedicikVe doğrusu fotoğrafçı çok yetenekli
Old 28-10-2009, 13:17   #22
Nur Deniz

İyi fotoğraf çektiğini iddia eden üyelerimiz size kızmasın sonra..
Old 28-10-2009, 13:29   #23
Av.Özgür KARABULUT

Alıntı:
Yazan Nur Deniz

İyi fotoğraf çektiğini iddia eden üyelerimiz size kızmasın sonra..

Konuyu açarken "Hoşuma giden anları sakladım, sizlerle de paylaşmak istedim..." demiştim.

E böyle olunca da kimse kızmaz sanırım. Sadece görmeye ve gördüklerimi paylaşmaya çalışıyorum.

Sizin ve mesajları ile beni yüreklendiren dostlarımın sayesinde paylaşımın güzel bir şey olduğunu bir kez daha hissetmiş oldum

Teşekkür ederim...
Old 28-10-2009, 13:39   #24
Av.Özgür KARABULUT

Mutlu

Alıntı:
Yazan suskun_juliette
Bu sevimli ve tatlı kedicik saklambaç mı oynuyor?Objektiflere yakalandın kedicikVe doğrusu fotoğrafçı çok yetenekli

Sevimliliğinin farkında olsa gerek . Fotoğraf makinesinin dondurduğu andan sonra yanından geçerken hiç istifini bozmadı çünkü .

Teşekkür ederim...
Old 28-10-2009, 13:40   #25
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Özgür KARABULUT
Konuyu açarken "Hoşuma giden anları sakladım, sizlerle de paylaşmak istedim..." demiştim.

E böyle olunca da kimse kızmaz sanırım. Sadece görmeye ve gördüklerimi paylaşmaya çalışıyorum.

Sizin ve mesajları ile beni yüreklendiren dostlarımın sayesinde paylaşımın güzel bir şey olduğunu bir kez daha hissetmiş oldum

Teşekkür ederim...

Ne demek, asıl teşekkür bizden...
Old 06-11-2009, 00:45   #26
üye25928

Alıntı:
Yazan Av.Cengiz Aladağ
Güzel fotoğraflarınızı paylaştığınız için teşekkür ederim.
katılıyorum.
Old 07-11-2009, 14:38   #27
üye8180

Oldumu acaba...
Old 07-11-2009, 19:47   #28
suskun_juliette

Tanrım bir kedi fotoğrafı daha!Kedilere aşık bir insan olarak daha çok kedili fotoğraf görmek istediğimi i.e
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi