Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Meslektaşların Soruları Hukukçu meslektaşların hukuki nitelikte sorularını birbirlerine yöneltecekleri mesleki yardımlaşma forumu. SADECE hukuk fakültesi mezunları ile hukuk profesyonellerinin (bilirkişi, icra müdürü vb.) yazışmasına açıktır. [Yeni Soru Sorun]

Çağrı...

Yanıt
Old 14-03-2002, 11:42   #1
Av. Hulusi Metin

Soru Çağrı...

Merhaba FORUM dostları,
Bizleri bu yeni Forum alanına davet eden site yöneticilerine teşekkürler.
Bu alanda "misafir" değiliz (Site yöneticileri öyle söylüyor).
O halde haydi ...
Mesleki dayanışma için, özlenen hukuk düzeni için... Daha çok katılım ...

Vekaletnamelerin pullanmasından, stajyerlere burs verilmesinin koşullarına kadar .... Dayanışma ve ortak tavır gerektiren ne kadar çok konu var.

Haydi ... Sorun varsa, çözüm de vardır.
Saygılarımla
Av.Hulusi Metin (İstanbul Barosu)
Old 14-03-2002, 15:37   #2
Av. Rasim EKŞİ

Varsayılan Bir merhaba ve dayanışma

Sayın Meslektaşım,

Önce İstanbul'dan tanıdığım değerli arkadaşıma "merhaba" diyorum. Bu sitenin yenilerindenim. Belki Didim'de yaşamanın doğal sonuçlarından biridir bu.

"hukuk@yahoogroups.com" adresine göndermek istediğim ve bir konuda dayanışma ve yardım çağrımı dile getidiğim iletimi bir türlü gönderemedim. Bu uğraş içinde iken sizin ekteki çağrınızla karşılaştım ve yanıtlamaya karar verdim.

Gönderemediğim iletimi sizin adresinize ulaştırabilirsem, ilgi ve yardımlarınızı bekleyeceğim.

Değerli meslektaşımı, bilim ve teknikteki gelişmelerden hukuk alanında yararlanma konusunda gösterdiği örnek çabadan ve vardığı aşamadan ötürü kutluyorum.

Ben yedi yıldan beri Didim'de avukatlık ve öğretmenlik yapıyorum.

İş adresim: Adliye Binası, No: 6, 09270 - DİDİM / AYDIN
Tel. (İş): 0256. 811 11 81, Cep: 0542. 323 17 65
E-mail: rasimek@ttnet.net.tr

Sizi kutluyor, haberlerinizi bekliyorum. Saygılarımla...

Av. Rasim EKŞİ
Old 14-03-2002, 18:55   #3
nus

Olumlu Çağrı ve yankı ...

Değerli üstadlar Sn. Ekşi ve Metin,
Çağrı ve yanıt ... Sorun ve Çözüm ...
Gri hücrelerini hukuk savaşımı için zorlayan güzel insanlar ...
Biliyoruz ki kapı çalana açılır. Üstelik ki açıktır kapımız.
Saygılarımla
Old 15-03-2002, 00:33   #4
Admin

Varsayılan Ynt: Bir merhaba ve dayanışma

Sayın Ekşi,

Alıntı:
Alıntı yapılan mesajın sahibi: Av. Rasim EKŞİ
Sayın Meslektaşım,
"hukuk@yahoogroups.com" adresine göndermek istediğim ve bir konuda dayanışma ve yardım çağrımı dile getidiğim iletimi bir türlü gönderemedim. Bu uğraş içinde iken sizin ekteki çağrınızla karşılaştım ve yanıtlamaya karar verdim.
Gönderemediğim iletimi sizin adresinize ulaştırabilirsem, ilgi ve yardımlarınızı bekleyeceğim.

Öncelikle email grubuna göndermeye çalıştığınız mesajı bu forumun ilgili alanına da gönderebileceğinizi belirtmek isterim.

Ayrıca eğer gruba mesaj gönderirken nasıl bir problemle karşılaştığınızı belirtirseniz, sorununuzu çözmenize de yardımcı olabilirim. Bu konuda sık rastlanılan sorunlar şunlar:[list=1][*]Gruba kayıt olmamış olabilirsiniz (Gruba kayıt olduğunuza dair mesajı aldınız mı?)[*]Gruba kayıt olmadığınız bir email adresi ile mesaj göndermeye çalışıyor olabilirsiniz. Mesajınızın Gönderici (FROM) kısmında gözüken adres, gruba kayıtlı adresiniz olmalıdır.[/list=1]
Bu konularda detaylı bilgiyi grup yardım sayfasında (Linki ana sayfamızda var) bulabilirsiniz. Eğer sorun bunlardan biri değilse, biraz daha detay verirseniz, sorunu tesbit etmeme yardımcı olursunuz..

Bu arada bulunduğunuz yer "RİZE" gözüküyor, eğer "DİDİM" olarak değiştirmek isterseniz, ÜYE SAYFANIZ/ÜYELİK BİLGİLERİ/YER bölümünden kaydınızı dilerseniz güncelleyebilirsiniz.

Saygılarımla,
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi