Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Teknoloji ve Bilgisayar Bilgisayar yazılımları ve donanımları, internet ve güvenlik, cep telefonları, cep bilgisayarları (PDA), Ev Sinema - Müzik Sistemleri ve her türlü elektronik alet ve teknolojik yeniliğe ait sohbetler.

MSN'de kim(ler) sizi arkadan vurdu, hiç merak ettiniz mi?

Yanıt
Old 04-03-2007, 23:47   #31
Cest la vie

Alıntı:
Yazan Deren
en güzeli msn listemizdeki herkezi toptan engelleyip, günlük hayattaki kişisel ilişkilerimizi de zehir zemberek bir konuşmanın ardından kesmek!!!

Onun yerine MSN'i silsek ya da hic oturum acmasak?

Bu arada sizi tekrar burda gormek guzel, hosgeldiniz yeniden!
Old 06-03-2007, 18:19   #32
Yazılım Mühendisi

Arkadaşlar tanımadığınız internet sitelerine şifrelerinizi girmeyiniz.kimlerin sizi msn den dlete ettiğini görmek için de olsa
Old 09-03-2007, 15:58   #33
Batu Han

Alıntı:
Yazan Ahu

Bu arada sizi tekrar burda gormek guzel, hosgeldiniz yeniden!

teşekkür ederim
msnde hiç konuşcak arkadaşım kalmayınca geldim
en son geldiğimden bu yana oldukça gelişmiş sitenin forum kısmı.eskiden haftada bir iki mesaj var mı diye bakardık.heralde ben gittim diye yazmaya başladı insanlar
Old 09-03-2007, 20:15   #34
MUHAMMED YILDIRIM

Sitenin güvenliğini tartışmak şöyle dursun bence böyle bir sitenin kullanılması bile etik değil. İnsanlar herzaman herkesle konuşmak zorunda değiller. Bazen hani derler ya "havasın da olmamak" herkesin başına gelmiştir sanırım. Ben de hem engellemeye hem de engelleme yapılsa bile bunların karşı tarafça öğrenilmesine karşıyım.
Ancak insanoğlu işte merak etmeden duramıyor. Maalesef bizim maillerde de üç dört tane engelleyen çıktı. İnsan hakikaten garip oluyor. Bilmiyorum doğrumu yaptım ama hepsini sildim. Sanırım benim onları silmem onların beni görüpte cevap vermemelerinden daha etiktir.
Old 03-06-2007, 14:29   #35
av.sevdacan

İsteyen engellesin isteyen silsin. Hiç üzülmem

Bu konuyu okuduktan sonra daha çok benim engellediklerim ve sildiklerim oldu.

Teşekkürler.
Old 08-06-2007, 19:52   #36
caty

msn programları zaten pek güvenilir programlar değiller özellikle de sabit bir pc kullanıyorsanız karşı tarftan bilgisayarınıza müdehalelerde bile bulunulabilniyor(görüntü resimleriniz hatta kullanmadıklarınız bile kolaylıkla haberiniz olmadan alınabiliniyor yani çalınabiliniyor) dolayısıyla msn adresinizi tanımadığınız kişilere vermemeniz daha sağlıklı olacaktır.
Old 27-07-2007, 12:27   #37
Emrah Güler

Msn'de kimlerin sizi engellediğini hiç bir şekilde göremezsiniz. Bunu yaptığını iddia eden bir çok program vardır fakat hiç biri gerçek anlamda işe yaramamaktadır. Ancak sizi silenleri görebilirsiniz. Bunun için de herhangi bir programa gerek yoktur zaten.
Old 04-03-2009, 23:01   #39
Envanter

Alıntı:
Yazan westinglove
Msn de sizleri arkadan vuranları yani engelleyenleri görmek için aşağıdaki adrese tıklayın;
http://www.msngeeks.com/index.php?page=deletechecker
ve ayrıca sizinde sildiğiniz ya da kimleri engelediğinizi görmek içinde aşağıdaki adrese tıklayın;
http://www.msngeeks.com/index.php?pa...edeletechecker
kesin sonuç veriyor emin olabilirsiniz ve ayrıca vermiş olduğum site güvenlidir içiniz rahat olsun
Saygılarımla...

Teşekkürler çok yardımcı oldunuz bu konuda.
Old 29-05-2009, 14:15   #40
üye25928

Ben bu sitelerin pek güvenli olmadığını Geçen yaz marmara hukuktaki arkadaşımın msn adresinin çalınmasıyla anlamıştım. Dikkatli olmanızı salık veririm, saygılarımla
Old 24-08-2009, 11:24   #41
yildirim_66

Bu adreslerin güvenli olduğunu hiç sanmıyorum.Msn hotmail yetkilileri bile diyor msn, şifre falan paylaşmayın diye.Resmen keriz yerine koyuyorlar şifreni yaz msn adresini yaz sonra da olanları izle.

Saygılar.
Old 15-09-2009, 20:38   #43
Refya

Sayın Westınglove, Öncelikle teşekkür ederim. Sonrada sitemlerimi sunuyorum. Ben de programa şifremi girerek, beni engelleyenleri gördüm. Sonrasında, şifre değiştirmek için 20 dk. uğraştım
Old 15-09-2009, 21:28   #44
av.özlem42

bu tür sitelere msn adres ve şifrelerinizi kesinlikle yazmayınız sonuç hüsran oluyor
Old 14-04-2010, 00:55   #45
Av.Seniha YALÇIN

bU DURUMU ŞÖYLE DE AÇIKLAYABİLİRİZ:Çevrimdışı girmekten kastedilen çevrimdışı görünmek seçeneği...Aslında çevrimiçisiniz de herkes sizi görüp aynı anda sohbete girmesin diye kendinizi çevrimdışı göstererek istediğiniz kişiyle başbaşa konuşursunuz...

Bence arkadaşımız teknoloji özürlü değil, çok kibar bir şekilde dalga geçiyor...
Siz sadece teknoloji özürlü değil,aynı zamanda görme özürlüsünüz

Eğer Selin diye yazdığım ismi "Selim" diye anladıysanız o sizin hatanız

Selin "niles82" in gerçek adı.Selin'den tepki gelir diye bekledim ama sanıyorum yanlış bir şey yapmadım.Gerçek isimleri kullanmak hoşuma gidiyor.

Çevirimdışı nasıl girilir?
MSN de daha şifrenizi yazarken alt kısımda kutu var ve burda msn yi nasıl açmak istediğinizi belirtmenizi isteyen bir kutu vardır.Eğer girer girmez kabak gibi görünmek istemezseniz Çevirimdışı girersiniz ve duruma göre istediğiniz arkadaşınızla konuşursunuz.Bunu yapmak için de tüm listenizdekileri engellersiniz,kiminle konuşmak isterseniz onun engelini kaldırırsınız

Bilmem anlatabildim mi Veysel Bey Daha çok çalışacaksınız çooookkk Sevgiler.[/quote]
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi