Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

face book

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 16-02-2011, 02:16   #1
derya atilla

Varsayılan face book

benim bir birlikteligim oldu ve bunun sonucunda bi bebegim Nasıl ulaştılarsa bebegimin babasının eski eşi ve kızları bana facebooktan habire igrenc mesajlar cekti küfürler etti Ben hic cevap vermedim Buda sanırım onları dahada cok sinirlendirdi Bununlada yetinmediler adıma face hesabı acıp kendi ailelerine durmadan küfürler ettiler Hal böyle olunca sanki ben yapmışım gibi onlar tarafından şuanda tehdit ediliyorum Bu insanlar yurt dışında ve şimdi o küfür dolu sayfayı kapattılar ben sayfayı komple kopyaladım bilgisayarıma attım Ben sadece o mesajları cekenin ben olmadıgımı nasıl kanıtlarım bu tehditlerden nasıl kurtulurum Kendimi aklamak istiyorum Bu mesajların cekildigi bilgisayarı bilişim uzmanları ip numarasından bulabilirmi bana yardımcı olursanız sevirim
Old 16-02-2011, 17:20   #2
Av.Suna SOYDAŞ

Bu konuda Cumhuriyet Başsavcılığı'na şikayet dilekçesi vermeniz gerekiyor. Emniyette bilişim suçları ile ilgili kısımda teknik inceleme yapılıyor. Hem size çekilen mesajlar hem de adınıza açılan face hesabı incelenip gerekli bilgiye ulaşılır. Yurt dışında olmalarının önemi yok sonuçta adli yönden ülkeler arası iletişim söz konusu. Bu konuda bir hukukçudan yardım almanız haklarınızı savunma bakımından önemli.
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,02572203 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.