Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

Bay Stajyer Avukat Aranıyor (Beyazıt - İstanbul)

Konuyu Kilitleyin
Old 25-02-2007, 01:31   #1
OLGA

Beyazıt'ta bulunan ofimize icra konusunda deneyimli,sigara içmeyen bay stajyer arıyoruz.
İrtibat için telefon:0212 516 04 59
e-posta:sabahatercaner@gmail.com
Old 25-02-2007, 06:47   #2
Cest la vie

Neden 'bay' acaba?
Old 25-02-2007, 10:18   #3
Tiocfaidh

Alıntı:
Yazan Ahu
Neden 'bay' acaba?

Yüksek bir ihtimalle icra işleriyle uğraşacağı içindir. Neyse, ben konuyu bölmesem iyi olacak.

Saygılarımla
Old 26-02-2007, 01:01   #4
OLGA

İcra takiplerinde bayanlar için seyahat engeli durumu doğabileceğinden bay stajyerlerin bu konularda daha rahat olabileceğine inanıyoruz.
Old 27-02-2007, 13:25   #5
tiyerianri

neden ilanlarda hep istenilenler yazılıyorda verileceklerden bahsedilmiyor...
Old 27-02-2007, 20:46   #6
OLGA

aradığımız şartlara uygun biriyle tanışma fırsatı bulduğumuz zaman vereceklerimizden de bahsedeceğiz endişeniz olmasın...
Old 27-02-2007, 21:13   #7
tiyerianri

endişe ettiğimden değil,ilanlar hep aynı yapıda oluyor da o bakımdan söyledim.neler verileceği de yazılsın da insanlar görsün...yoksa ilan sizin ne yazarsanız yazın endişe değil merak sadece
Old 01-03-2007, 21:01   #8
Sav.SametBerktaş

Ben hiçbirşey istemem çok ciddiyim beni işe alır mısınız.?
Old 03-03-2007, 22:38   #9
OLGA

Alıntı:
Yazan Sav.SametBerktaş
Ben hiçbirşey istemem çok ciddiyim beni işe alır mısınız.?
eğer aradığımız şartlara uygunsanız elbette..
Old 03-03-2007, 22:45   #10
OLGA

İlanim Hakkinda Sanirim BİrÇok Önyargi OluŞmuŞ..sÜreklİ Olarak Olumsuz Mesajlar Aliyorum..yazilarim Her Nasil AnlaŞiliyorsa Bİr An Önce DÜzeltmek İsterİm..bİr ÖĞrencİ Olarak Stajyer Avukat Aramam Garİp KarŞilaniyor..babam Avukat,yanina Kendİsİne Yardimci Olabİlecek Bİrİnİ Ariyor ButÜr İŞlere Pek Vaktİ OlmadiĞi İÇİn Kizi Olarak Ben Yardimci Olmaya ÇaliŞiyorum..İsmİm GerÇekten Olga..kİmseyle Dalga GeÇtİĞİm Yok..bu Konuda YapabİleceĞİm BİrŞey De Yok..takma İsİmle DolaŞacak DeĞİlİm..ve Stajyerİmİzİn Özellİkle Bay Olmasini İstİyoruz ÇÜnkÜ İcra YoĞunluĞu Olan Bİr BÜroya Sahİbİz Ve SÜreklİ Olarak ŞehİrdiŞina Seyahat Etmek Gerekebİlİyor..sÜreklİ Olarak Bu Sorular Soruluyor..umarim Aklinizdakİ ŞÜphelerİ Bİrnebze De Olsa GİderebİlmİŞİmdİr..yİne De Ayrintili Bİlgİ Almak İsteyenlere Yardimci Olabİlİrm..
Old 07-04-2007, 12:47   #11
Staj.Av.Selçuk

Olga hanım ne kadar maaş ve şartlarınız nedir.Güzel bir teklif olursa neden olmasın...msjım biraz geç oldu...şartları buradan bildirin lütfen....
Old 13-04-2007, 16:01   #12
Av.Orhan

yada sorulması gereken başka bir soru stajerden neden deneyim beklenir. adı üstünde stajer deneyimi ona yanında staj yaptığı avukat kazandıracak vs vs vs ...
Old 26-04-2007, 12:47   #13
Bahadır Turan DURMAZ

Açıkçası ilan verilmesini ve sonrasını gördükten sonra korktum.

Bende sekreter ilanı verecektim ama artık vermeyi düşünmüyorum
Old 18-05-2007, 10:31   #14
REFERANS

sayın bahadır turan durmaz sekreter ilanınıza talibim
Old 24-05-2007, 11:35   #15
tiyerianri

Geçenlerde okuduğum bir stajyer ilanı aynen şöyleydi:İş hukuku ticaret hukuku ve uluslararası hukuka hakim,duruşmalara girebilecek ve icra takibi yapabilecek,deneyimli stajyer aranıyor.Evet böyle bir ilan yalnızca Türkiye'de verilir
Old 08-06-2007, 15:20   #16
Ronahi392

Varsayılan Merhaba

Stajıma devam edebileceğim bir hukuk bürosu arıyorum;

Ben Konya'dan stajer avukat Ekrem Karataş. Adliye stajımı Konya'da bitirdim. Şimdi İstanbul'daki bir hukuk bürosunda stajıma devam etmek istiyorum. İntermediate seviyesi ingilizce biliyorum. Stajer avukat arayan hukuk büroları veya avukatlar bana bu adresten ulaşabilirler: avekremkaratas@hotmail.com ayrıca telefon numaram: 0532 743 05 63
Old 14-09-2007, 13:40   #17
av.husniye guldal

merhaba arkadaşlar ben staja öğrenciyken başladım ve stajım bitmesine 46 gün kaldı bu zaman dilimi içinde bir bayan olrak icra işşlerini takip ettip.Etmeyede devam ediyorum.Yani arkadaşlar bayanlarda bu işleri çok iyi bir şekilde yapabilirler.Staj yaptığım ilçede kurum avukatlarının tamamı bayan avukatlardan oluşmakta.
Old 03-10-2007, 20:08   #18
Av.Bülent AKÇADAĞ

Alıntı:
Yazan tiyerianri
Geçenlerde okuduğum bir stajyer ilanı aynen şöyleydi:İş hukuku ticaret hukuku ve uluslararası hukuka hakim,duruşmalara girebilecek ve icra takibi yapabilecek,deneyimli stajyer aranıyor.Evet böyle bir ilan yalnızca Türkiye'de verilir

Pes doğrusu
Old 04-10-2007, 20:59   #19
AvFıratArslan

mrb.. olga hanım siteye yeni üye olduğumdan özel mesaj gönderemiyorum okulum bitti şartları konuşmak üzere görüşmeye gelebilirim ben mail gönderemediğim için eğere hala ihtiyaç sözkonusuysa avfirataslan@hotmail.com adresinden mail yoluyla ulaşırsanız sevinirim...
Old 05-10-2007, 00:25   #20
sahinaydın

Alıntı:
Yazan Av.Hüsniye Güldal
merhaba arkadaşlar ben staja öğrenciyken başladım

Bu nasıl mümkün olabiliyor acaba?
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama

Forum Listesi