Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 09-12-2016, 14:39   #841
Gülten Çıralı

hoş bulduk arkadaşlar
Old 18-12-2016, 13:08   #842
Etkin Patent

Varsayılan Herkese Merhabalar;

Öncelikle hoşbuldum. Hukukçu değilim ama hukukla oldukça ilişkili ve çok sevdiğim Fikri ve Sınai Haklar alanında 2005 yılından beri hizmet veren Etkin Patent’ in kurucu ortağı olduğumu belirtmek isterim. Hukuka olan kuvvetli bağ nedeniyle her ne kadar Avukat olmasam da şu anda Stajyer Avukat olan kızımın mesleğe dahil olmasını sağladığım içinde çok mutluyum.

Bu güne kadar özellikle teknik konularda forum ve çok kıymetli üyelerinizin görüşlerinden oldukça yararlandım. Hepsine öncelikle bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

Bundan sonra sadece deneyimli olduğumuz alanlarda bizlerde elimizden geldiğince forumunuza katkı sunmayı arzuladığımızı da belirtmek isterim.

Saygılarımla.
Old 19-12-2016, 11:57   #843
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Etkin Patent
Öncelikle hoşbuldum. Hukukçu değilim ama hukukla oldukça ilişkili ve çok sevdiğim Fikri ve Sınai Haklar alanında 2005 yılından beri hizmet veren Etkin Patent’ in kurucu ortağı olduğumu belirtmek isterim. Hukuka olan kuvvetli bağ nedeniyle her ne kadar Avukat olmasam da şu anda Stajyer Avukat olan kızımın mesleğe dahil olmasını sağladığım içinde çok mutluyum.

Bu güne kadar özellikle teknik konularda forum ve çok kıymetli üyelerinizin görüşlerinden oldukça yararlandım. Hepsine öncelikle bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

Bundan sonra sadece deneyimli olduğumuz alanlarda bizlerde elimizden geldiğince forumunuza katkı sunmayı arzuladığımızı da belirtmek isterim.

Saygılarımla.

Hoş geldiniz.
Old 19-12-2016, 11:57   #844
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gülten Çıralı
hoş bulduk arkadaşlar

Hoş geldiniz.
Old 19-12-2016, 13:58   #846
Etkin Patent

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Hoş geldiniz.
Hoş bulduk Suat Bey,

Saygılarımla
Old 20-04-2017, 12:32   #847
ESRA BULUT

Herkese merhaba,

Öncelikle bu platformda olmaktan duyduğum mutluluğu paylaşmak istiyorum.Faydalandığım kadar zaman içinde fayda da sağlayabilmeyi umuyorum.

Saygılarımla.
Old 28-04-2017, 08:03   #849
ESRA BULUT

Alıntı:
Yazan Av.Bülent AKÇADAĞ
Hoş geldiniz
Hoş bulduk Bülent Bey
Old 25-07-2017, 10:30   #850
Av.Duygu Işık Behrem

Hoşgeldiniz Esra Hanım!
Old 17-10-2017, 10:54   #851
Av.Mustafa Özdemir-0133

Herkese Merhaba,
Öncelikle bu platformun varoluşunda emeği geçen herkesi naçizane tebrik ederim.Umarım,meslektaşların katkıları sayesinde faydalanmakla kalmayıp;kendi paylaşımlarım sonucu yine siz değerli meslektaşlarımın faydalanmasına vesile olurum.Dayanışma ruhundan doğan bu kutsal mesleğin gereğinin farkında olan herkese başarılar dilerim...
Old 18-10-2017, 11:53   #852
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av.Mustafa Özdemir-0133
Herkese Merhaba,
Öncelikle bu platformun varoluşunda emeği geçen herkesi naçizane tebrik ederim.Umarım,meslektaşların katkıları sayesinde faydalanmakla kalmayıp;kendi paylaşımlarım sonucu yine siz değerli meslektaşlarımın faydalanmasına vesile olurum.Dayanışma ruhundan doğan bu kutsal mesleğin gereğinin farkında olan herkese başarılar dilerim...
Hoş geldiniz..

Türk Hukuk Sitesi'nde emek vermeniz ve emeği geçenlerden yararlanmanız dileğiyle..
Old 18-10-2017, 17:05   #853
Av.Duygu Işık Behrem

Alıntı:
Herkese Merhaba,

Sayın Av. Mustafa Özdemir,
Hoşgeldiniz! Katkı ve katılımlarınızı bekliyoruz.
Old 28-07-2018, 18:52   #854
av.mustafakoken

Çankaya üniversitesi hukuk fakültesinden yeni mezun oldum ve meslek hayatımda kendimi biraz olsun geliştirmek adına sitenize üye oldum. THS ailesine katılmaktan büyük heyecan, mutluluk ve onur duyuyorum. Hepinize selamlar, saygılar ��
Old 30-07-2018, 10:38   #856
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan kokenmustafa
Çankaya üniversitesi hukuk fakültesinden yeni mezun oldum ve meslek hayatımda kendimi biraz olsun geliştirmek adına sitenize üye oldum. THS ailesine katılmaktan büyük heyecan, mutluluk ve onur duyuyorum. Hepinize selamlar, saygılar ��
Hoş geldiniz.

Okursunuz, takip edersiniz, yararlanırsınız, katkı sunarsınız... Türk Hukuk Sitesi'nde hukuk adına ne ararsanız var.
Old 14-02-2019, 14:57   #857
Av.ozgesah

MERHABA TÜRK HUKUK SİTESİ AİLESİ
Bu ailenin üyesi olmaktan, bilgilerimi paylaşmaktan, bilmediklerimi sorup SAYIN THS yazarlarından öğrenmekten her zaman gurur duyacağım. Kurucular, emekçiler , topluma ve insanlara faydalı olmaya çalışan yazarlar ile bilgiye aç okuyucularla burası çok güzel bir aile.Buradan çok şey öğreneceğim ve elimden geldiğince öğreteceğim. Her gün daha da büyüyüp güzelleşmek ve faydalı olabilmek dileğiyle... Saygılar ve selamlar...
Old 14-02-2019, 15:35   #858
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av.ozgesah
MERHABA TÜRK HUKUK SİTESİ AİLESİ
Bu ailenin üyesi olmaktan, bilgilerimi paylaşmaktan, bilmediklerimi sorup SAYIN THS yazarlarından öğrenmekten her zaman gurur duyacağım. Kurucular, emekçiler , topluma ve insanlara faydalı olmaya çalışan yazarlar ile bilgiye aç okuyucularla burası çok güzel bir aile.Buradan çok şey öğreneceğim ve elimden geldiğince öğreteceğim. Her gün daha da büyüyüp güzelleşmek ve faydalı olabilmek dileğiyle... Saygılar ve selamlar...
Hoşgeldiniz, Sevgililer gününde THS'ye gelmeyi seçtiğiniz için biz teşekkür ederiz.
Old 14-02-2019, 19:46   #859
Nur Deniz

Uzun zaman sonra gelince yeni gelmiş olur muyum?

Ben geldim de.
Old 19-02-2019, 12:05   #860
Av.Duygu Işık Behrem

Hoşgeldin! Olur tabii neden olmasın?
Old 21-02-2019, 11:19   #861
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan Av.Duygu Işık Behrem
Hoşgeldin! Olur tabii neden olmasın?
Old 24-06-2019, 14:06   #863
hukuki_mülahazalar

Merhabalar sevgili meslektaşlar

Hoşbulduk, burada olmak çok güzel !!!
Old 26-06-2019, 15:05   #864
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan hukuki_mülahazalar
Merhabalar sevgili meslektaşlar

Hoşbulduk, burada olmak çok güzel !!!
Hoş geldiniz, gecikmediğiniz için de teşekkür ederiz. ))
Old 12-10-2019, 09:36   #866
av.eylemm

Varsayılan hoşbuldum :)

Siteye yeni üye oldum,tüm meslektaşlar ve özellikle meslek hayatına benim gibi yeni başlayan genç meslektaşlar için oldukça yararlı bi platform olduğunu düşünüyorum.Hepinize merhaba
Old 17-10-2019, 15:55   #867
Av.Duygu Işık Behrem

Sayın av.eylemm,

Türk Hukuk Sitesi'ne hoşgeldiniz!
Old 23-10-2019, 12:24   #868
Av.Bülent AKÇADAĞ

Hoş geldiniz
Alıntı:
Yazan av.eylemm
Siteye yeni üye oldum,tüm meslektaşlar ve özellikle meslek hayatına benim gibi yeni başlayan genç meslektaşlar için oldukça yararlı bi platform olduğunu düşünüyorum.Hepinize merhaba
Old 27-01-2020, 10:22   #869
Daredevil

Sevgili Türk Hukuk Sitesi , aranıza yeni katılan mesleğine yeni başlamış bir avukatım , ben de inşallah arkadaşlara ve üstadlara faydalı olurum. Burada olmaktan dolayı mutluyum .
Old 05-02-2020, 09:06   #870
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Daredevil
Sevgili Türk Hukuk Sitesi , aranıza yeni katılan mesleğine yeni başlamış bir avukatım , ben de inşallah arkadaşlara ve üstadlara faydalı olurum. Burada olmaktan dolayı mutluyum .
Hoş geldiniz. Faydalı olmanız ve fayda sağlamanızı, meslekte de başarılı olmanızı diliyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi