Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Teknoloji ve Bilgisayar Bilgisayar yazılımları ve donanımları, internet ve güvenlik, cep telefonları, cep bilgisayarları (PDA), Ev Sinema - Müzik Sistemleri ve her türlü elektronik alet ve teknolojik yeniliğe ait sohbetler.

kaybolan şifreleri bulmak

Yanıt
Old 13-09-2007, 14:50   #1
Av.Hatice Sarıbardak

Varsayılan kaybolan şifreleri bulmak

İnternet bilgisine güvenen sayın meslektaşlarım;
Bir kaç programımın ve msn min(yeni değiştirmiştim)şifresini,ajandama yazmıştım,ajandamla beraber kaybettim.İnternetten indirebileceğim bedava şifre çözücü program ve kullanımını bilen meslektaşlarımın acele cevaplarını bekliyorum.Bilgisayarla aram iyi değil ayrıntılı yazarsanız çok sevinirim,teşekkürler...
Old 13-09-2007, 15:54   #2
Admin

MSN, hotmail, gmail gibi servislerin şifre hatırlatma özellikleri var. Onları kullanabilirsiniz.

Bu özelliği olmayan ve internet explorer kullanarak bağlandığınız (ve şifremi kaydet dediğiniz) internet sitelerinin şifrelerini Actmon Password Recovery (eski adı iOpus Password Recovery XP) gibi bir programla kurtarabilirsiniz:
http://www.actmon.com/password%2Drecovery/

Ücretsiz değil ama şifreleriniz önemliyse 29.95 Dolara değebilir.

Bahsettiğiniz diğer "birkaç program" hakkında yorum yapmak için ise neler olduğunu bilmek lazım.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03273511 saniyede 15 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.