Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Konu Notu: 15 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 30-09-2009, 15:49   #1051
üye8180

Evimizin yanındaki bahçede iki tane dünya güzeli köpek yavrusu var. Ben işten dönünce eve girerken ayaklarıma dolanan.

Kendim için, bu akşam alışverişte yine onlara yiyecek alıp vereceğim. Yesin güzellerim...
Old 30-09-2009, 16:00   #1052
Gülümse

Hayvan sevgisi gerçekten insanın tüm elektiriği alıyor. Tabi korkmuyorsanız.
Old 30-09-2009, 17:14   #1053
Engin Özoğul

Bugün Ankara'da "süper biri"yle tanıştım...

Vesile olan site üyemize selam olsun!
Old 30-09-2009, 17:19   #1054
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

Çok mu süperdi... ?

Sayın hades ile mi tanıştın?
Old 30-09-2009, 17:21   #1055
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

Sana T.E. Engin.
Old 30-09-2009, 18:47   #1056
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Av. Mehmet Saim Dikici
Çok mu süperdi... ?

Sayın hades ile mi tanıştın?

Üstad çok teşekkürler iltifat buyurmuşsunuz lakin; bu sözler KESİNLİKLE sahibinin "süper ötesi" olmasından kaynaklanıyor

Saygılar...
Old 30-09-2009, 19:04   #1057
avrupayakası

Alıntı:
Yazan Gülümse
İlk dersten sıkı tutmak ve en baştan kuralları koymak lazım. Bir sene derste o kadar karmaşa olmuştu ki, katı bir tutum sergilemek zorunda kalmıştım. Talebeler iki hafta boyunca beni gördükleri yerde hazır ola geçmişlerdi.

Sanırım Üniversiteden bahsediyorsunuz ben yanlış anlamadıysam

Üniversite özgürlüklerin olduğu yerdir.Derse geç gelinse ne olur ki? Hocanın dikkati dağılabılır bunu anlıyorum fakat yine de derse geç geldi diye içeri alınmamasına karşıyım ben. (sadece görüş belirtmek istedim )

Bu arada bugün kendim için bir şey yapmadım
Old 30-09-2009, 19:06   #1058
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

Ama bugün benim için bir şey yapamadın.
Old 30-09-2009, 19:09   #1059
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Ama bugün benim için bir şey yapamadın.

Ben telafi edebilirim.
Old 30-09-2009, 19:12   #1060
Refya

Bugün kendim için; Kısır, yapıp yedim(Ev hanımıyım ya )
Old 30-09-2009, 19:22   #1061
avrupayakası

Alıntı:
Yazan refya
Bugün kendim için; Kısır, yapıp yedim(Ev hanımıyım ya )

Ya ama ben de istiyorum yaa

Ben çok severimmmm
Old 30-09-2009, 19:39   #1062
Refya

Alıntı:
Yazan avrupayakası
Ya ama ben de istiyorum yaa

Ben çok severimmmm
Sizin için de yaparım
Old 30-09-2009, 20:40   #1063
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

Sormadan edemeyeceğim : Sayın Özoğul, sabah Ankara adliyesinde miydiniz? Ve beyaz gömlek, "sanırım" lacivert takım ve sarı bir kravatınız mı vardı???

Bugün Ankara adliyesinde sizin fotoğrafınıza benzeyen bir avukat gördüm de; sizin daha uzun boylu olduğunuzu düşündüğüm için "siz değilsinizdir" diye düşünmüştüm Siz Ankara da olduğunuzu söyleyince de merak ettim şimdi?

Saygılar...
Old 30-09-2009, 22:45   #1064
Engin Özoğul

Siyah bir takım giymiştim ama diğer özellikler tutuyor. Boy 1.78 maalesef...

Suat Abi'den 3 cm uzun olmak yine de güzel...

Madem gördünüz insan bir selam vermez mi?
Old 30-09-2009, 22:49   #1065
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul
Siyah bir takım giymiştim ama diğer özellikler tutuyor. Boy 1.78 maalesef...

Suat Abi'den 3 cm uzun olmak yine de güzel...

Madem gördünüz insan bir selam vermez mi?

Gerçekten haklısınız, selam vermek gerekirdi Lakin; adliyede bir avukatın yanına gidip "afedersiniz siz THS den Engin Bey misiniz" demek (siz olmama ihtimalini düşünürsek) biraz garip olabilirdi . İş Mahkemesi için geldiniz anladığım kadarıyla 14 veya 15 veya 17-18. İş Mahkemesi; çünkü o kattaydınız Neyse neticede ben sizi gördüm yani, ne güzel ne güzel

Saygılar...
Old 30-09-2009, 22:54   #1066
Gülümse

Alıntı:
Yazan Hades
adliyede bir avukatın yanına gidip "afedersiniz siz THS den Engin Bey misiniz" demek (siz olmama ihtimalini düşünürsek) biraz garip olabilirdi .

Emin olun garip olmaz tam tersine hoş olurdu, ki tecrübeyle sabittir. Ayrıca diyelim ki o kişi THS'den değilse sizin sayenizde THS'li olabilirdi.
Old 30-09-2009, 22:57   #1067
Av.Nevra Öksüz

Alıntı:
Yazan Gülümse
Emin olun garip olmaz tam tersine hoş olurdu, ki tecrübeyle sabittir. Ayrıca diyelim ki o kişi THS'den değilse sizin sayenizde THS'li olabilirdi

Bir dahaki sefere tecrübelerinizden faydalanacağım

Saygılar...
Old 30-09-2009, 22:58   #1068
avrupayakası

Alıntı:
Yazan refya
Sizin için de yaparım

tesekkürlerr
Old 30-09-2009, 22:59   #1069
Engin Özoğul

Genelde hep iş mahkemesi için geliyorum ama bu sefer ticaret mahkemesi için gelmiştim. O katta cübbe bulma telaşındaydım. Ankara Barosu vestiyeri kendilerine teslim ettiğim cübbemi kaybetmişti...

Gülümse Hanım'ın da dediği gibi cidden çok hoş olurdu. Umarım 7 Ekim ve devamındaki duruşmalarda tanışırız...
Old 30-09-2009, 23:02   #1070
Av.Nevra Öksüz

Bakın şimdi daha çok üzüldüm; tanışsak size "anında" bir cübbe tedarik ederdik ;

Bu arada cübbenizi kaybetmemişlerdir; bugün için başka bir avukata vermişlerdir

Ve evet umarım 7 Ekim ve/veya sonrasında tanışmak kısmet olur

Saygılar...
Old 30-09-2009, 23:05   #1071
Engin Özoğul

Tanışırsak o gün de kendim için bir şey yapmış olurum...
Old 01-10-2009, 11:37   #1072
Academic

Bugün kendim için hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıldım. Ya sahile iniyorum ya kahve içiyorum ya da uyuyorum. Bugün kendim için FARKLI ne yapsam acaba?
Old 01-10-2009, 17:03   #1073
Engin Özoğul

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Sana T.E. Engin.

Asil ben sana T.E. Ozge
Old 01-10-2009, 17:05   #1074
kordelya

Bugün kendim için birşey yapmamaya karar verdim çünkü vaktim yok ne yapayım
Old 01-10-2009, 18:25   #1075
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul
Asil ben sana T.E. Ozge

Sen bana niye T. ediyorsun ki, ben Ankara'ya kaç seferdir gelip de beni aramadığın için ediyorum, başka üyelerle tanışıyorsun ama eski üyeyi boşveriyorsun. Olmaz ki ama.
Old 02-10-2009, 09:30   #1076
Engin Özoğul

Alıntı:
Yazan Özge Yücel
Sen bana niye T. ediyorsun ki, ben Ankara'ya kaç seferdir gelip de beni aramadığın için ediyorum, başka üyelerle tanışıyorsun ama eski üyeyi boşveriyorsun. Olmaz ki ama.

Sebeplerim:

Senin adliyede işin olmadığın için...

Genelde sabah uçağıyla gelip öğleden sonra ilk uçakla döndüğüm için...

Arkadaşlarla adliyede karşılaştığımız ya da ofisleri adliyenin yakınında olduğu için...

Kendileriyle görüşme imkanı buluyorum. Bunun dışında kimseyi arayıp vaktini (ç)almak istemiyorum açıkçası... O yüzden "senin aramanı beklemek" daha uygun sanki.

Sancar Bey'in ofisi adliyeye çok yakın olmasına rağmen kendisini iki defa işinden gücünden ettiğim için artık aramaya çekiniyorum mesela...
Old 02-10-2009, 09:34   #1077
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul
Sebeplerim:

Senin adliyede işin olmadığın için...

Genelde sabah uçağıyla gelip öğleden sonra ilk uçakla döndüğüm için...

Arkadaşlarla adliyede karşılaştığımız ya da ofisleri adliyenin yakınında olduğu için...

Kendileriyle görüşme imkanı buluyorum. Bunun dışında kimseyi arayıp vaktini (ç)almak istemiyorum açıkçası... O yüzden "senin aramanı beklemek" daha uygun sanki.

Sancar Bey'in ofisi adliyeye çok yakın olmasına rağmen kendisini iki defa işinden gücünden ettiğim için artık aramaya çekiniyorum mesela...

Mazeretlerini kabul ettim ama ben senin ne zaman Ankara'da olacağını bilemeyeceğim için sen Ankara'dayken seni aramam zor... Neyse, kendim için içimdekileri dökmüş oldum.
Old 02-10-2009, 12:03   #1078
Av.H.Sancar KARACA

Alıntı:
Yazan Engin Özoğul

Bak buna t. edilir Sevgili Engin (ben etmiyorum yine de.)
Ofisimiz de, (sizin gönlünüz gibi) gönlümüz de dostlara her zaman açık biliyorsunuz.
Beklerim, bekliyorum.
Old 02-10-2009, 12:54   #1079
Gülümse

Bugün de dün gibi çok çalışmam lazım... O yüzden kendime kota koydum... Sadece THS Dernek/Vakıf konusunda kotam yok

Eğer bu tempoda devam edersem kendimi önümüzdeki hafta sonunda dostlarımın peşine katılıp domates yemekle ödüllendireceğim...
Old 02-10-2009, 13:11   #1080
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bugün de dün gibi çok çalışmam lazım... O yüzden kendime kota koydum... Sadece THS Dernek/Vakıf konusunda kotam yok

Eğer bu tempoda devam edersem kendimi önümüzdeki hafta sonunda dostlarımın peşine katılıp domates yemekle ödüllendireceğim...

Bugün kendim için, bu güzel mesajı okudum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi