Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Bugün kendimiz İçin:)

Yanıt
Konu Notu: 15 oy, 5,00 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 18-09-2009, 09:09   #991
Academic

Bugün kendim için sabah kahvemi içiyorum.
Old 18-09-2009, 10:18   #992
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan kordelya
Bugün sizin için imla kurallarına uymaya karar verdimVe kendim için de bayramda eve gitmemeye karar verdim gerçekten kararsızlık çok kötü bir şey bakalım kendim için verdiğim bu karar beni ne kadar mutlu edecek?Bu arada sizin için verdiğim karar umarım sizi mutlu etmiştir:)

Bugün kendim için...Güzel Türkçe ile yazılmış bu mesajı okudum. Çok mutlu oldum.
Old 20-09-2009, 14:36   #993
Envanter

Bugün bayram ve eğlenen yalnızca çocuklar. İyi bayramlar herkese sevdiklerinizle beraber.
Old 21-09-2009, 01:45   #995
Refya

Bugün kendim için, aile olarak bir bayram geçirmesemde, mutlu olmayı seçtim ve başardım. Gerçekten güzel bir gündü
Old 21-09-2009, 20:33   #996
Atahun

Ayıptır söylemesi, bu gün kendim için ve THS. balıkseverleri için Sinop' da denize nazır bir yerde balık yedim. Sonra da Sabahattin Ali' nin Sinop cezaevinde yattığı koğuşu ziyaret ettim.
Old 21-09-2009, 20:48   #997
suskun_juliette

Bugün kendim için uzun zamandır kendimi ötelediğimi fark ettim ve bu duruma bir son vermeye yemin ettim.
Old 22-09-2009, 20:33   #998
Av.Suat Ergin

Bugün kendim için bir şey yapmaya pek niyetli değildim. Az önce Sevgili Engin köyden getirdiğim domateslerden bir kasa almasına rağmen, kendisine ait olmayan kasadan bir domates aldı ve " Abi, yiyebilir miyim?" dedi ben de " Dükkan senin" dedim. Gözümün önünde afiyetle yedi. O gittikten sonra benim de canım çekti ve ben de bir domatesi ortasından hançerledim. Çok güzeldi.

Bugün kendim için iyi bir şey yaptım.

Not: Yarın daha iyi bir şey yapamazsam, yine bir domates yiyeceğim.
Old 23-09-2009, 08:52   #999
S.Orhan

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Bugün kendim için bir şey yapmaya pek niyetli değildim. Az önce Sevgili Engin köyden getirdiğim domateslerden bir kasa almasına rağmen, kendisine ait olmayan kasadan bir domates aldı ve " Abi, yiyebilir miyim?" dedi ben de " Dükkan senin" dedim. Gözümün önünde afiyetle yedi. O gittikten sonra benim de canım çekti ve ben de bir domatesi ortasından hançerledim. Çok güzeldi.

Bugün kendim için iyi bir şey yaptım.

Not: Yarın daha iyi bir şey yapamazsam, yine bir domates yiyeceğim.

Boğazında kalmamıştır umarım
Old 23-09-2009, 11:15   #1000
Gülümse

Muhakkak bugün kendiniz için bir şey yapın. Yapacak hiç bir şey bulamıyorsanız, "Bu benim için" diye bir bardak su için. Bir çicek koklayın ya da çicekçide kendiniz için bir çicek alın.

Olmadı, sigara paketine uzanan elinizi durdurun, bir beş dakika geçikmeli o sigarayı için, hiç hesaplamadığınız anda çalan şarkıyı kendi şarkınız ilan edin.

Bir kere aynada kendiniz için kendinize gülümseyin.
Old 23-09-2009, 11:40   #1001
Armağan Konyalı

Başkaları için bir şey yaptığımda kendimi iyi hissediyorum. Başkaları için bir şey yaptığımda kendim için bir şey yapmış oluyorum.

Bir taşla iki kuş.
Old 23-09-2009, 12:31   #1002
Av.Mehmet Saim Dikici

Bugün, henüz kendim için bir şey yapmadım.

Ama Toplum için şunu yapıyorum:

"Ey millet!

Bir ağaç dikin! Dikili bir ağacınız olsun!

Dikili bir ağacınız yoksa, ekili bir tarlanız/bahçeniz olsun!

O da yoksa,

Çiçekleri koparmayınız,
Ağaçları, ormanları yakmayınız!
sokakları temiz tutunuz, tükürmeyiniz! "

Old 23-09-2009, 17:26   #1003
kordelya

Bugün kendim için aşık olmamaya karar verdim bana hiç iyi gelmiyor...
Old 23-09-2009, 19:14   #1004
Av.Suat Ergin

Bugün kendim için verilmiş sadakam olduğunu öğrendim.
Old 23-09-2009, 19:19   #1005
Dilge

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Geçmiş olsun, yeni bir sadaka vermenin vakti gelmiş!
Old 23-09-2009, 19:24   #1006
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Dilge
Geçmiş olsun, yeni bir sadaka vermenin vakti gelmiş!

Teşekkür ederim. En kısa zamanda vereceğim, zaten.
Old 23-09-2009, 19:42   #1007
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Verilmemiş sadaka olmasın.
Old 23-09-2009, 22:54   #1008
Refya

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Hayır olsun, Kötü birşey olmadı ya. Geçmiş olsun
Old 23-09-2009, 22:56   #1009
Refya

Bugün kendim için, Kendime kapuska yemeği yaptım

Bugün oğlum için, Çok iyi okulda okuması için, fedakarlık yaptım.
Old 24-09-2009, 11:07   #1010
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan refya
Hayır olsun, Kötü birşey olmadı ya. Geçmiş olsun

Teşekkür ederim. Kötü bir şey oldu. Daha da kötüye gidebilirdi ama verilmiş sadaka sayesinde kurtuldum, sanırım.

Bugün kendim için ne yapsam acaba?
Old 24-09-2009, 11:14   #1011
Av.Denizcan Sarıkaya

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Teşekkür ederim. Kötü bir şey oldu. Daha da kötüye gidebilirdi ama verilmiş sadaka sayesinde kurtuldum, sanırım.

Domates yiyin
Old 24-09-2009, 11:27   #1012
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Galiba ucuz atlattığınız bir olay olmuş ki geçmiş olsun..Bence bir sadaka verin yine..Bir de kendinize güzel bir kahve yapıp şöyle ardınıza yaslanın ve gözünüzü kapatarak yudumlayın ve başınıza gelecek güzel şeyler düşünün
Old 24-09-2009, 11:29   #1013
Academic

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
Domates yiyin

Domatesle kahve ardarda gitmez. Domatesi akşam yiyinYa da siz kahve için domatesi bize gönderin Organikti değil mi?
Old 24-09-2009, 11:30   #1014
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Denizcan Sarıkaya
Domates yiyin

Yeğenim sadakayı kime versem acaba?
Old 24-09-2009, 11:32   #1015
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Academic
Galiba ucuz atlattığınız bir olay olmuş ki geçmiş olsun..Bence bir sadaka verin yine..Bir de kendinize güzel bir kahve yapıp şöyle ardınıza yaslanın ve gözünüzü kapatarak yudumlayın ve başınıza gelecek güzel şeyler düşünün

Bugün kendim için yüzmeye gitsem....Sonra da, dediklerinizi yapsam iyi olacak galiba. Kahve falına da baktırırım.
Old 24-09-2009, 11:33   #1016
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Bugün kendim için yüzmeye gitsem....Sonra da, dediklerinizi yapsam iyi olacak galiba. Kahve falına da baktırırım.

Bakın bakalım falınızda Sultanlığın bitişine dair bir şeyler çıkacak mı?
Old 24-09-2009, 11:35   #1017
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Academic
Bakın bakalım falınızda Sultanlığın bitişine dair bir şeyler çıkacak mı?

Çıksa da ben fala inanmam ki?
Old 24-09-2009, 11:39   #1018
Academic

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Çıksa da ben fala inanmam ki?

Fala inanma falsız da kalma diye boşuna söylememişler sanırım Üç vakte kadar yüzmeye gideceksiniz Suat Bey, ayrıca kahve içip organik domates yiyeceksiniz. Bakın işte kahveye bile gerek kalmadan falınıza bakıldı)Ayrıntılar için ise tipik söylem "at bi elliii, olsun erşey belliii" yaklaşımı
Old 24-09-2009, 13:17   #1019
Academic

Bugün kendim için güzel bir yürüyüş yapmayı planlıyorum akşam üzeri. Bu sefer sahilde değil ormanda..Sonbahar, yaprakları inanılmaz renklere boyamaya başlamış. Yerdeki kurumuş yaprakların sesini ve rüzgarın ağaçların arasındaki fısıltısını dinleyerek yapılan bir yürüyüşün atamayacağı yorgunluk ve stres olamaz..
Old 24-09-2009, 14:14   #1020
kordelya

Bugün kendim için en yakın zamanda saçımı boyatmaya karar verdim ama tam olarak renk seçemedim sanırım bakır kızılı yapacağım.Umarım kendim verdiğim bu karardan mutlu olur
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi