Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Haberleri Hukuk Haberleri, duyuruları, güncel hukuki gelişmeler. [Haber Ekleyin]

Mesleki Dayanışma/ 4 Avukat Trafik Kazası Geçirdi

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 11-01-2008, 13:00   #1
aqua

Varsayılan Mesleki Dayanışma/ 4 Avukat Trafik Kazası Geçirdi

Arkadaşlar;
Edirne F tipi cezaevinde bulunan tutuklu ve hükümlü müvekkilleriyle
görüşmeye giderken kaza geçiren arkadaşlarımızla ilgili ÇHD tarafından yapılan bilgilendirme ve dayanışma kampanyasına dair metni aşağıda iletiyorum.
Arkadaşlarımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimizle.

07.01.2008 tarihinde Edirne F Tipi Cezaevi'nde tutuklu ve hükümlü bulunan müvekkilleriyle görüşmek üzere; Av.Kemal Aytaç, Av. Barkın Timtik, Av, İpek Kadirhan, Av, Şükriye Erden yola çıkmışlardır.Babaeski kuzey yolunda,
yolun gizli buzlanması nedeniyle araç hakimiyetten çıkıp önce bariyerlere, sonra da öndeki tıra araka sağ köşeden çarpmıştır.Arkadaşlarımız kazanın hemen ertesinde ambulansla Edine Trakya Üniversitesi Hastanesi'nde müşahede altına alınmışlardır.

Av. İpek Kadirhan ve Av. Şükriye Erden çeşitli yerlerinden aldıkları darbeler sonucu yaralanmışlar,yapılan tıbbi müdahale ve incelemeler sonucu aynı gün akşamı saat 23.00 sularında taburcu edilmişlerdir, ayakta tedavileri halen devam etmektedir. Av. Kemal Aytaç, sol ayağından yaralanmış, tedaviye alınmıştır, tedavisi halen sürmektedir.

Av. Barkın Timtik ise bir gece boyunca Beyin Cerrahi Bölümü'ne yatırılmış, 08.01.2008tarihinde İstanbul Amerikan Hastanesi'ne ambulansla nakledilmiştir. Av.Barkın Timtik'in kafatasının arka bölümünde bir kırık,
bir de temporal kemik diye bilinen bir ikinci kemik kırılmıştır. Bu ikinci kırık nedeniyle arkadaşımızın sol kulağında duyu kaybı ve yüzünde felç gerçekleşmiştir. Bu kırık orta kulakla yüz sinirleri arasında olup tüm
kemikler un ufak olmuş ve sinirler tahrip olmuştur. Bugün yapılacak kontrollerin ertesinde Av. Barkın Timtik acilen fasial sinir dekomprasyonu denilen bir ameliyata alınacaktır.

Dayanışmada bulunmak isteyen arkadaşlarımızın bilgisine sunulur.

* İrtibat Telefonları:*
Av. Zeycan Balcı Şimşek 0532 204 17 76
Av. Naciye Demir 0533 460 74 77
Av. Nazan Yaman 0532 252 04 68

--
Old 12-01-2008, 22:07   #2
Av.Selim HARTAVİ

Tüm meslektaşlarımıza acil şifalar diliyorum. Geçmiş olsun
Old 13-01-2008, 20:04   #3
ebrus

Çok çok üzüldüm. Kazada yaralanan tüm değerli meslektaşlarıma acil şifalar diliyorum. Hepsine geçmiş olsun.
Old 17-01-2008, 12:30   #6
üye18332

Mutsuz

Meslektaşlarımıza geçmiş olsun ve Allah acil şifalar versin....
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi