Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

THS'ye Hoşgeldiniz!..

Yanıt
Old 16-10-2014, 10:21   #811
Kübra Gülay

Herkese merhabalar;
Yeni bir stajyer avukatınız oldu. Fakülte hayatım boyunca bu siteden çok faydalandım o yüzden öncelikle bütün üyelere teşekkür ederim Artık ben de üye olduğum için çok mutluyum.
Old 16-10-2014, 15:10   #812
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Kübra Gülay
Herkese merhabalar;
Yeni bir stajyer avukatınız oldu. Fakülte hayatım boyunca bu siteden çok faydalandım o yüzden öncelikle bütün üyelere teşekkür ederim Artık ben de üye olduğum için çok mutluyum.
Hoş geldiniz. Faydalatma sırası sizde.
Old 01-11-2014, 17:30   #813
erdisari

Merhaba, ben de üniversite hayatım boyunca buradaki bilgilerden yararlandım ve mezun olunca buraya üye oldum.Faydalanmanın yanında artık ben de bir şeyler katarım umarım.Herkese saygılar.
Old 03-11-2014, 13:10   #814
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan erdisari
Merhaba, ben de üniversite hayatım boyunca buradaki bilgilerden yararlandım ve mezun olunca buraya üye oldum.Faydalanmanın yanında artık ben de bir şeyler katarım umarım.Herkese saygılar.
Siz de hoş geldiniz.
Old 05-11-2014, 09:18   #815
Av.Bülent AKÇADAĞ

Hoş geldiniz.

Alıntı:
Yazan erdisari
Old 06-01-2015, 08:37   #816
Av.Sevgi Mart

Neşeli Merhaba Sayın Meslektaşlarım,

Merhaba Sayın Meslektaşlarım,
ben, Orman Genel Müdürlüğü İzmir Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde Avukat olarak görev yapıyorum. yaklaşık 3,5 yıldır Orman Avukatıyım. ondan önce de mülga Özel Çevre Koruma Kurumu Başkanlığı bünyesinde görev yapmıştım. Türk Hukuk Sitesi'ni, daha önce, bir çok dilekçemi hazırlarken, kullandım. ancak, üyesi olmak, şimdi kısmet oldu. bilgilerinden yararlandığım tüm meslektaşlarıma, bu Site'yi hazırlayıp bizim kullanımımıza sunan herkese, sonsuz teşekkürler eder; bildiğim kadarıyla, paylaşımlarımla, bende sizlere, yardımcı olmak isterim.
herkese iyi çalışmalar dileğiyle.
Old 06-01-2015, 09:39   #817
Av.Ufuk Bozoğlu

Alıntı:
Yazan Av.Sevgi Mart
Merhaba Sayın Meslektaşlarım,
ben, Orman Genel Müdürlüğü İzmir Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde Avukat olarak görev yapıyorum. yaklaşık 3,5 yıldır Orman Avukatıyım. ondan önce de mülga Özel Çevre Koruma Kurumu Başkanlığı bünyesinde görev yapmıştım. Türk Hukuk Sitesi'ni, daha önce, bir çok dilekçemi hazırlarken, kullandım. ancak, üyesi olmak, şimdi kısmet oldu. bilgilerinden yararlandığım tüm meslektaşlarıma, bu Site'yi hazırlayıp bizim kullanımımıza sunan herkese, sonsuz teşekkürler eder; bildiğim kadarıyla, paylaşımlarımla, bende sizlere, yardımcı olmak isterim.
herkese iyi çalışmalar dileğiyle.
Hoş geldiniz...
Old 06-01-2015, 12:57   #818
Av. Serpil

merhabalar arkadaşlar bende çok yeniym. uzun zamandır üyeliğim olmadan site forumlarından yararlanıyordum. Ancak üye olduktan sonra bildiğimden çok daha iyi ve seviyeli bir site olduğunu farkettim. herkesin bilgisini, görüşünü saklamadan gizlemeden sunması ne kadar hoş
Old 06-01-2015, 13:05   #819
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av. Serpil
merhabalar arkadaşlar bende çok yeniym. uzun zamandır üyeliğim olmadan site forumlarından yararlanıyordum. Ancak üye olduktan sonra bildiğimden çok daha iyi ve seviyeli bir site olduğunu farkettim. herkesin bilgisini, görüşünü saklamadan gizlemeden sunması ne kadar hoş

Hoş geldiniz.
Old 07-01-2015, 17:19   #820
polyanna

Karar Hoş geldiniz

Bende bir hukuk sever olarak 2008 yılın da hukuk ile ilgili deneyimleriniz den bilgilenmek ve yararlanmak adına ne üye olmuş biri olarak..Hem hoşbuldum hem de hoşgeldiniz demek istedim

cümlenize sağlık huzur başarı adalet dolu bir yaşam diliyorum..

''Kuvvete dayanmayan adalet aciz, adalete dayanmayan kuvvet zalimdir..''
Old 08-01-2015, 13:16   #821
vbiberoglu

Merhabalar. Yeni avukat adayı olarak şimdiden bizleri bilgileriyle aydınlatan tüm meslektaşlarıma teşekkürlerimi sunarım. Herkese bol kazançlı günler..
Old 09-01-2015, 17:42   #822
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan vbiberoglu
Merhabalar. Yeni avukat adayı olarak şimdiden bizleri bilgileriyle aydınlatan tüm meslektaşlarıma teşekkürlerimi sunarım. Herkese bol kazançlı günler..
Siz de hoş geldiniz.
Old 15-01-2015, 17:16   #823
keremyagiz17

Türkiye'nin en kaliteli hukuk sitesine bugün katıldım, kabulünüz için teşekkür ederim )
Old 02-03-2015, 21:36   #825
Altınay Konan

Hukuk öğrencisiyim, bu yüzden üyelik kabulümden şüpheliydim. 'ne üyeliğim kabul edildi ve bu beni çok mutlu etti; site yönetimine teşekkür ederim böylesine faydalı bir site için herkese katkılarından dolayı teşekkür etmeyi borç bilirim. Zaman geçtikçe daha çok faydalanmak ve fayda sağlayabilmek temennisiyle, hoşçakalın
Old 09-05-2015, 15:33   #826
zeugma

Varsayılan slmlar

slm değerli meslektaşlarım böyle büyük bir aileye katıldığım için teşekürler herkese.
Old 23-06-2015, 14:50   #828
av.fiitarihi

Merhaba THS ye üyeliğim yeni onaylandı. Mesleki paylaşımlardan önce bir selam vermek istedim. Türk hukuk sitesi gibi ciddi ve de donanımlı platformların daha çok olması dileklerimle herkese iyi günler iyi çalışmalar
Old 09-07-2015, 13:37   #829
gltn.av

Herkese selamlar, yeni üye oldum, Türk Hukuk Sitesinde birlikte faydalı paylaşımlarda bulunmak dileğiyle..
Old 10-07-2015, 15:56   #830
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan av.fiitarihi
Merhaba THS ye üyeliğim yeni onaylandı. Mesleki paylaşımlardan önce bir selam vermek istedim. Türk hukuk sitesi gibi ciddi ve de donanımlı platformların daha çok olması dileklerimle herkese iyi günler iyi çalışmalar
Hoş geldiniz.
Old 10-07-2015, 15:56   #831
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Turgay.55
Herkese selamlar, yeni üye oldum, Türk Hukuk Sitesinde birlikte faydalı paylaşımlarda bulunmak dileğiyle..
Hoş geldiniz.
Old 21-07-2015, 22:12   #832
duygu çağlar

Bir stajyer avukattan daha hepinize selamlar mesleki dayanışma örneği bu sitede bilgi paylaşımı ve güzel sohbetlerde görüşmek üzere.
Old 22-07-2015, 17:02   #833
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan duygu çağlar
Bir stajyer avukattan daha hepinize selamlar mesleki dayanışma örneği bu sitede bilgi paylaşımı ve güzel sohbetlerde görüşmek üzere.
Siz de hoş geldiniz.
Old 02-08-2015, 12:44   #834
Av.Ömer Faruk Şahin

Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. Umarım burdaki tüm tecrübelerden bir şeyler öğrenir ve bu büyük aileye layık bir üye olabilirim.
Saygılarımla..
Old 10-08-2015, 14:12   #835
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Av.Ömer Faruk Şahin
Merhabalar. Aranıza yeni katıldım. Umarım burdaki tüm tecrübelerden bir şeyler öğrenir ve bu büyük aileye layık bir üye olabilirim.
Saygılarımla..
Hoş geldiniz.
Old 02-10-2015, 07:44   #836
avukatkarahan

merhaba sayın meslektaşlarım hocalarım aranıza yeni katıldım hepinizi saygıyla selamlıyorum
Old 02-10-2015, 11:01   #837
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan avukatkarahan
merhaba sayın meslektaşlarım hocalarım aranıza yeni katıldım hepinizi saygıyla selamlıyorum

Hoş geldiniz.
Old 30-12-2015, 23:27   #838
Av. Yusuf Aydin

Öncelikle herkese merhabalar. Sitenin kurucularına da ayriyetten teşekkür etmek isterim böyle bir site kurdukları ve devam ettirdikleri için. Stajer olarak bilgilenmek adına oldukça faydalı olacağını düşündüğüm bi site. Umarım vakti geldiğinde bende tecrübelerimi aktarabilecek kıvama gelirim Saygılarımla..
Old 31-12-2015, 10:54   #839
Av. Engin EKİCİ

Alıntı:
Yazan Av. Yusuf Aydin
Öncelikle herkese merhabalar. Sitenin kurucularına da ayriyetten teşekkür etmek isterim böyle bir site kurdukları ve devam ettirdikleri için. Stajer olarak bilgilenmek adına oldukça faydalı olacağını düşündüğüm bi site. Umarım vakti geldiğinde bende tecrübelerimi aktarabilecek kıvama gelirim Saygılarımla..

Bilgi paylaşıldıkça artar.. Bu paylaşımı sağlayan Türk Hukuk Sitesi kurucusu Sayın Admin'e teşekkürler ve hoşgeldiniz.
Old 14-01-2016, 17:57   #840
Av.s.holmes

Merhaba, 5 gün önce yeni bir büro açtım.Yeni bir yola çıktım, Allah utandırmasın, inşallah karşılığını da en güzel şekilde hayırlısıyla alırım. Üniversite ve staj süresince her ne kadar çok yoğun bir şekilde hukuk bürolarında çalışmış olsam da tek başınıza bir büro açmak her şeye değer.. Buraya da yeni üye oldum üye olarak etkin bir şekilde makale, dilekçe vs. paylaşımlarda bulunmaya da niyetim oldukça yüksek.. Emeği geçen herkese bin teşekkür.. Av.s.holmes
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi