Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

adalette kadın hakkı

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 29-03-2012, 21:02   #1
Konuisimsiz

Acil adalette kadın hakkı

selam t.c. adaletine sonuz saygımız ve güvenımzden yola cıkarak cevap bekledım konuları yanıtlarsanız seviniriz
1.kızımı kandırıp asılsız vade bulunup kacırdı dedık olan olmus yuva kurmalarına yardımcı olduk ancak evde hıc huzur vermedı kzımın tüm takıntılarını parası bitikce bozdurdu yedı para bıtı kıza dayak atmaya basladı bır coukları oldu düzelecegını bekledık cok zamn damada bin küsür paralar verdım 8 adet cerk altın verdım yetrkı yuvaları bozulmasın malesef olmadı yıne bırgun param yok dıye kzı cok kötü darp etmıs dayanamıdım gıtım kızımı aldım doru c. devlet hastanesınden aldığım darp raporunu aynı ilçe polıs karkoluna verdim ordanda darp raporu ve darp resımlerıyle cum bas savculuna suc duyrusunda bbulundum davamızda makemece nafakayı tazmınatı ve kzımın altınlarını bozdurup harcadıklarını itiraf etıler hepsını haketık ancak o zaman bır couları vardı bır yasına gelmemıstı onuda getırdım ve simdı altı yasına geldı ben bakıyom cocun okul cagı geldı cocugu bır gün ne baktılar ne götürduler nafakada ödemıyollar bır yıl kadar nafaka ödedı askere giti askerden gelelı 15 ay oldu halan nafaka ödemıyor bosanmalarıda gerceklesmedı cocuklarında almıyollar cocun okul cagı geldı bu cocun isdıkbalı için ya orda olamsı gerk yada bızde kalması gerkı okuyabılsın cocuk okula baslayınca götürlese bu couk okuyamaz bır orda bır burda avkatımız var bu dava için 4 bınteleye yakın para aldı yaptı bısede yok sonucalndırıgı bısede yok varıp gelıyoz ver 500 söle dava ver 500 böle dava acagım dıyo lütfen bır yol gösterımısınız
Old 30-03-2012, 13:37   #2
kezzy

Sayın katılımcı;
Bir değil iki avukatınzı olduğunu belirtmişsiniz, dolayısıyla konuya daha vakıf avukatlarınız sadece burada yazdıklarınızdan öte bilgisi olmayan bizlerden daha sağlıklı ve doğru cevaplar verebilecektir.

Avukatlarınız ile birlikte hareket ediniz.
KAHDEM'e gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
Saygılarımızla
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi