Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

iPhone Avukat Uygulaması (28 günlük deneme sürümü)

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 18-05-2012, 10:12   #31
akatakat

Varsayılan çok başarılı bir uygulama

Alıntı:
Yazan zoraki
Rica ederim, değerli yorumlarınızı bekliyoruz
geçen adliyede arkadaşlarda gördüm bende bir deneyip satın almak isterim.
deneme kodunu nasıl alabilirim yardımcı olabilirmisin
Old 23-05-2012, 20:49   #32
zoraki

Varsayılan Avukat 3.0 Preview

Kullanıcılarımıza söz vermiş olduğumuz gibi 2.6 versiyonundan sonra 3.0 versiyonuna geçtik. Bize göndermiş olduğunuz tüm istekleri ele aldık ve bunun için bir çatı kurmaya çalıştık.
Öncelikle bizi tasarım konusunda kısıtlayan alt menüyü kaldırarak giriş ekranı şeklinde menü ekranı hazırladık. Bundan sonra sizin isteklerinizi rahat bir şekilde bu menü yapısına ekleyebileceğiz.

Önceki versiyondaki özellikler menü olarak yeni versiyona eklendi.
Mesaj Panosu ve Güncelleme ekranları Ayarlar içerisinden çıkarılarak menü haline getirildi.
Öneri veya Şikayet gönderme butonu alt sağda bulunan "i" ikonuna bağlandı.
Görsellerin daha yüksek çözünürlüklü halleri iPad için ayrıca yapıldı. Özellikle retina ekranlarda çok güzel bir görüntüye sahip oldu. Göz yormayacak ve alışık olunan arka plan fonunu ana ekran ve birçok alt ekranda kullandık.

Review'de olan 3.0 versiyonunu bu hafta sonuna kadar çıkmasını beklemekteyiz. 3.0 versiyonu hakkında bilgi almak ve detayları incelemek için tıklayınız. Görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.
Old 25-05-2012, 08:22   #33
zoraki

Varsayılan 3.0 versiyonu

iPad ile uyumlu 3.0 versiyonu yayınlanmıştır. Yeni versiyon hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Daha önce yükleyen kullanıcılarımız güncellemeyi yapmayı unutmasınlar. Güncelleme işlemi eski verilerinizi etkilemeyecektir.
Old 27-05-2012, 18:11   #35
zoraki

Alıntı:
Yazan tiryakim
Yargıtay Kararları daha çok olmalı bence

Esasında ilk yüklediğimizde 50bin kadar yargıtay kararını sisteme eklemiştik. Ama 3G cihazlarda tamamen sistemi durdurdu. Sistemde xml yapısını kullanıyoruz. Şimdi o konuda çalışmamız var. İlk olarak Mevzuatlar ve İçtihatlar programında SQLite motoruna geçirip deneyeceğiz. Eğer 3G'lerde hız problemini aşabilirsek sayıyı tekrar arttıracağız. Öneri için teşekkürler.
Old 11-06-2012, 10:54   #36
avea

28 günlük kullanımı nasıl yapacağımı ve kodu yollarmısınız.
Old 11-06-2012, 17:06   #37
zoraki

Alıntı:
Yazan avea
28 günlük kullanımı nasıl yapacağımı ve kodu yollarmısınız.
Özel mesaj atmayı kapadığınız için mesaj atamadım. Mail gönderimi de kapalı.
Old 21-06-2012, 19:21   #38
Av.Mehmet Saim Dikici

Mevzuat arama sadece BÜYÜK harflerle mümkün oluyor.
Old 21-06-2012, 22:23   #39
zoraki

Alıntı:
Yazan Av.Mehmet Saim Dikici
Mevzuat arama sadece BÜYÜK harflerle mümkün oluyor.

Merhabalar,

Ayarlar bölümünde "Güçlü Arama" ayarının aktif olduğuna emin olunuz. Yeni versiyon bir iki güne çıkacak, aramalarda artık böyle bir sıkıntı olmayacak ve daha hızlı olacak.
Mevzuatlar ve İçtihatlar programımızda güncellemeyi yaptık ama Avukat uygulamamızda henüz yapılmadı. Hala Apple mühendisleri tarafından inceleme altında veya sırasını bekliyor.
Old 22-06-2012, 11:35   #40
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan zoraki
Merhabalar,

Ayarlar bölümünde "Güçlü Arama" ayarının aktif olduğuna emin olunuz. Yeni versiyon bir iki güne çıkacak, aramalarda artık böyle bir sıkıntı olmayacak ve daha hızlı olacak.
Mevzuatlar ve İçtihatlar programımızda güncellemeyi yaptık ama Avukat uygulamamızda henüz yapılmadı. Hala Apple mühendisleri tarafından inceleme altında veya sırasını bekliyor.

Evet, haklısınız. "Güçlü arama"yı işaretledikten sonra sorun çözüldü.

Faydalı bir program olacağını düşünüyorum, tebrikler.
Old 23-06-2012, 11:37   #41
zoraki

Alıntı:
Evet, haklısınız. "Güçlü arama"yı işaretledikten sonra sorun çözüldü.

Faydalı bir program olacağını düşünüyorum, tebrikler.

3.1 versiyonunu mutlaka yükleyiniz. Güçlü arama butonuna ihtiyaç kalmadı. Artık aramalar hem içtihatlarda hem de mevzuatlarda daha hızlı. Yorumunuz için biz teşekkür ederiz.
Old 23-06-2012, 11:40   #42
zoraki

Varsayılan 3.1 versiyonu yayında

3.1 versiyonu ile tahsil harcı hesaplama, kademeli faiz hesaplama ve içtihat arama motoru eklenmiştir.
Mevzuat ve içtihat yapısı tamamiyle Sqlite sistemi üzerine taşınmıştır.
Old 25-06-2012, 07:11   #43
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan zoraki
3.1 versiyonu ile tahsil harcı hesaplama, kademeli faiz hesaplama ve içtihat arama motoru eklenmiştir.
Mevzuat ve içtihat yapısı tamamiyle Sqlite sistemi üzerine taşınmıştır.

Gerçekten bu son sürüm ile program çok iyi olmuş. Elinize sağlık, tebrikler.
Old 25-06-2012, 07:54   #44
zoraki

Alıntı:
Gerçekten bu son sürüm ile program çok iyi olmuş. Elinize sağlık, tebrikler.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. 3.2 versiyonu için çalışmaya başladık. İlk olarak serbest meslek makbuzu hesaplamasını sisteme ekledik. Bir iki ufak düzeltmeden sonra önümüzdeki hafta yayınlanacak şekilde güncellemeyi yapacağız.
Old 27-06-2012, 21:42   #45
peling

Alıntı:
Yazan zoraki
Yorumlarınız için çok teşekkür ederiz. 3.2 versiyonu için çalışmaya başladık. İlk olarak serbest meslek makbuzu hesaplamasını sisteme ekledik. Bir iki ufak düzeltmeden sonra önümüzdeki hafta yayınlanacak şekilde güncellemeyi yapacağız.

Deneme uygulaması devam ediyorsa ben de kod rica edebilir miyim?
Old 06-07-2012, 19:26   #47
zoraki

Alıntı:
Yazan mmtkcgz
ben de deneme için bir kod rica edebilir miyim
Son promosyon kodu gönderilmiştir. İlgi için çok teşekkür ederiz. Promosyon kodu kullanan arkadaşlardan Apple üzerinden yorumlarını bekliyoruz.
Old 07-07-2012, 12:12   #48
Av. Taner BAŞ

Fiyat / performans oranı çok iyi. Deneme kodu ile indirmiştim. Ancak sanırım 4.99 satış fiyatı. Bir Apple sever olarak programı çok beğendim. Programcıların ellerine sağlık. Bu yorumu 3.0 versiyonunu beğendim için tekrarladım. Ara yüzü çok sıcak geldi programın.
Old 07-07-2012, 12:30   #49
zoraki

Alıntı:
Yazan Av. Taner BAŞ
Fiyat / performans oranı çok iyi. Deneme kodu ile indirmiştim. Ancak sanırım 4.99 satış fiyatı. Bir Apple sever olarak programı çok beğendim. Programcıların ellerine sağlık.

Değerli yorumlarınız için biz teşekkür ederiz.
Old 07-07-2012, 12:30   #50
zoraki

Yaklaşık 6 ayda, 100 kullanıcıya deneme kodu gönderdik. Uzun süre 1$'dan uygulamayı yayınladık. Kullanıcı sayısının artması ve güncelleme serverlarımızın yetmemesi üzerine daha iyi serverlara geçerek uygulamamızın ücretini yükselttik. Uygulama ile ilgili 3 yazılımcı ve 2 stajer çalışmakta. Hukuk ile bilgi alabileceğimiz gönüllü avukat ve emekli icra müdürü tanıdıklarımız yardımcı olmakta ve kullanıcılarımızdan gönüllü destek almaktayız. Şimdilik kendi kendini amorti eden bir sistem oldu. 6 ayda 1400 kullanıcıya ulaştık.

Uyap sistemi ile entegre etmek için Adalet Bakanlığı ile temas kurduk ilk olarak güzel tepkiler geldi fakat devamında destek bulamadık.

Sistemi daha da geliştirmek için devam ediyoruz. Android tarafında çok talep geliyor değerlendiriyoruz. Eğer maliyetini karşılayabilecek bir noktaya gelirsek hemen android tarafına da geliştirmeye başlayacağız.
Old 18-07-2012, 08:00   #51
zoraki

Deneme kodu kullanan tüm kullanıcılarımız, herhangi bir sorun ile karşılaşmadan kullanmaya devam edebilirler. 100 deneme kodu gönderilmişti, hepsini sınırsız olarak tanımladık. İlginiz ve destekleriniz için çok teşekkür ederiz.
Old 24-07-2012, 15:30   #53
zoraki

Varsayılan Android Uygulamamız

Android sürümünü beklerken, küçük bir uygulama paylaşmak istiyorum. Android sistemine mevzuatları nasıl alırızın argesini yaparken bir uygulama çıkardık. Buradan deneme sürümünü paylaşmak istiyorum. Android kullanıcıların deneyip yorumlarını paylaşmalarını bekliyorum.

Kanunlar Android Uygulaması
Old 25-07-2012, 22:57   #54
zoraki

Android uygulamamız Google Play'e gönderilmiştir. Aşağıdaki linkten veya google play'den kanunlar diyerek arayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/d...kanunlar&hl=tr
Old 30-07-2012, 21:33   #55
yaman

Alıntı:
Yazan zoraki
Android uygulamamız Google Play'e gönderilmiştir. Aşağıdaki linkten veya google play'den kanunlar diyerek arayabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/d...kanunlar&hl=tr

Görsel olarak zayıf ama bu alanda var olan bir açığın kapatılması açısından son derece faydalı. Ana uygulamanın Android için olanını heyecanla bekliyorum. Teşekkürler
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi