Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

GünAydın- İyi geceler

Yanıt
Old 22-09-2007, 21:52   #31
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Bıçak Sırtı Dizisi'ni çoook beğendim, tavsiye ederim kaçırmayın.

Üzgünüm ama nedense okumuş, aklı başında insanların beğendiği dizi veya filmler bu ülkede tutmuyor. Duyumlarıma göre reytingi düşükmüş ve heran eli kulağında diyorlar...
Old 22-09-2007, 21:54   #32
Av.Mehmet Saim Dikici

Alıntı:
Yazan Ahmet Turan
Moralim sıfır, hiç bişi yazmak gelmiyor içimden

Paşam hayırdır? Bozmayın moralinizi, gülümseyin... (Ben beceremiyorum ama)

Hayat kısa değmez...
Old 22-09-2007, 21:57   #33
üye18721

Moraliniz tabi ki "0" olur Turan Paşa; İftarda;, iskender kebapla birlikte inegöl köfte, kuzu tandır, kuzu kapama ve kuzu fırın, fıstıklı antep baklavası, cevizli burma kadayıfı, bir de üzerine tahin-pekmez(tırnak pideyi de unutmamak lazım) yerseniz olacağı bu! Siz en iyisi bir kaç gün aynalardan uzak durun... Lololistanda tüm aynaların imha edilmesi konusunda bir kanun da çıkartmayın . Aynalarla barışık olduğunuz günlerin yakın olması dileğimle.... Saygılar bizden paşam
Old 22-09-2007, 22:42   #34
Jeanne D'arc

Alıntı:

Üzgünüm ama nedense okumuş, aklı başında insanların beğendiği dizi veya filmler bu ülkede tutmuyor. Duyumlarıma göre reytingi düşükmüş ve heran eli kulağında diyorlar...

Biliyordum! Vallahi de biliyordum.

Ben diziden ancak 1. bölümün tekrarı yayınlanırken haberdar oldum. Gece 4'lere kadar bekleyip izledim, çok beğendim.

Kesin reytingi düşük olur diye düşündüm. Bu öngörü ile üye imzamda reklamını yapıyordum. THS üyeleri haberdar olsun, diziyi izlesin, reytingini arttırsın diye yani kendimce dizinin yayında kalmasını garanti etmeye çalışıyordum. Yani kendim için dizinin reklamını yapıyordum.

Üzüldüm.
Old 22-09-2007, 22:59   #35
Gülümse

Can dostum,

Sevdiginiz dizinin reytinglerinin yuksek olmasi icin reyting cihazi olan evlerin izlemeyi secmeleri ve genelde reytinglerinin daha yogun olmasi gerekiyor.. Yani evde 10 tv niz varsa hepsini acsanizda faydasi yok..

Sevgi ile kalin
Ve lutfen gulumseyin...
Old 22-09-2007, 23:07   #36
Jeanne D'arc

15.000 kişinin birinden birinde yok mudur? Ya da onların haberdar olması, dizinin bilinirliğini arttırınca "hadi bir bakalım" olmaz mı?

En umutsuz saygılarımla.
Old 22-09-2007, 23:11   #37
Gülümse

15.000 kisinin tamami da AB grubundan ve reytinglerde en kucuk pasta dilimi AB'nin..

Gece gece moralinizi bozdum kusurabakmayin dostum..
Old 22-09-2007, 23:33   #38
Ahmet Turan

Sayın Darc,
merak buyurmayınız dizi kalkmayacak.
Çünki bende izlemeye başladım.
Old 22-09-2007, 23:37   #39
Jeanne D'arc

İçimi rahatlattınız paşam.

Sağ olunuz, var olunuz.

Allah eksikliğinizi göstertmesin.
Old 22-09-2007, 23:40   #40
Ahmet Turan

aminn cümlemizin efendim.

lütfen gülümseyin
Old 23-09-2007, 01:04   #41
Ahmet Turan

Hep bir yerlere, bir şeylere yetişme telaşındasınız değil mi?

Hiç vaktiniz yok; 'Fast live', 'Fast food', 'Fast music', 'Fast love'...

Dikte ettirilen 'yükselen değerler', 'in' ler, 'out' lar...

Buna benzer bir odada, şanslıysanız gökyüzünü görebilen bir pencere ardında bitecek hepsi.

Dostluğu klavyelerinde, yaşamı monitörlerinde arayanlar...

Size sesleniyorum!

Hangi tuş daha etkilidir ki sıcacık bir gülüşten ya da hangi program verebilir bir ağaç gölgesinde

uyumanın keyfini?

Copy-paste yapabilir misiniz dalgaların sahille buluşmasını?...

İçinizi ısıtan gün ışığını gönderebilir misiniz maille arkadaşlarınıza?

Sevgiyi tuşlarla mı yazarsınız?

Öpüşmek için hangi tuşlara basmak gerekir?...

Ya da Geri dönüşüm kutusunda saklanabilir mi kaybolan zaman?

Doğayı bilgisayarlarına döşeyenler, neden görmezsiniz bahçedeki akasyanın tomurcuklandığını.

Islak toprak kokusu var mıdır dosyalarınız arasında ?...

Koklamak...

duymak...

dokunmak...

yok mu yaşam skalanızda?..

Bilgi toplumu oldunuz da, duygu toplumu olmanıza megabaytlarınız mı yetmiyor?

Müşfik Kenter

NOT: Çokça sanal yaşadığımız şu günlerde, tesadüf edince iletmeden geçemedim.
Old 23-09-2007, 01:50   #42
Gülümse

Cumartesiyi Pazara baglayan gece olmasinin hikmeti galiba kimse iyi geceler dilemiyor.. Ama yatagim ve basucunda bekleyen kitaplarim beni cagriyor..

Bana iyi geceler sizede gulumseten ruyalar dilerim

Erken yatasiniz ki gunaydin vaktini kacirmayasiniz...
Old 23-09-2007, 01:52   #43
üye18721

İyi geceler Sayın Gülümse, sabah görüşmek üzere...
Old 23-09-2007, 02:23   #44
*sinequanon*

Artık gidip sahur için bir şeyler hazırlamanın vaktidir.Turan paşam Lololistan'daki yeni görevimin de müjdesini verdi.Göreve zinde başlamak lazım.

Hep derler ki internette arkadaşlık asosyallerin işidir.Hiç de öyle değil.İyi ki varsınız THSliler.Çoğu zaman sığınağımsınız,keyfimsiniz,arkadaşımsınız.İYİ Kİ VARSINIZ.

İyi geceler,iyi uykular...
Old 23-09-2007, 02:27   #45
üye18721

Siz de iyi ki varsınız Sayın *sinequanon* İyi sahurlar,iyi uykular...
Old 23-09-2007, 08:35   #46
üye18721

Sayın THS sakinleri öncelikle günaydın. Sitede çok az kişi olduğuna göre bir çoğunuz pazar keyfi yapıyor;mışıl mışıl uyuyorsunuzdur; belki de hâla rem uykusundasınızdır.Sitemizin güvenliği için! bu saate kadar uyumadım, düşman sitelerden gelebilecek olası virüs saldırılarına karşı nöbet tuttum.Neyse ki asayiş berkemâldi. Gününüzün güzel geçmesi dileğiyle, saygılarımı sunarım.
Old 23-09-2007, 09:08   #47
Gülümse

Gunaydin Sayin Ferda Hanim..

Isterseniz siz artik istirahat edebilirsiniz.. Zira ben nobeti devralabilirim...

Sevgi ile kalin
Ve Gulumsemeyi unutmayin..
Old 23-09-2007, 10:18   #48
Ahmet Turan

Günaydın dostlar,

Ben de gözlerimi açmış bulunuyorum)))))))

Hepinize darbesiz günler dilerim
Old 23-09-2007, 10:34   #49
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Hepinize darbesiz günler dilerim

Hayırdır, duyum mu aldınız yoksa?
Old 23-09-2007, 10:36   #50
K.Özlem

Hepinize günaydın...
Erkenden uyandığımda kimsecikler yoktu
Bende hiç sesimi çıkarmadan gezdim sitede,minik , sessiz adımlar attım hiçbirinizin pazar keyfi bozulmasın diye (tamam i.e.arada bir iki makaleye, Yargıtay Kararına çarptım, düştüler ama gerçekten fazla ses çıkmamıştı )
Umarım kimse benim yüzümden uyanmamıştır.
En bir pazar keyifli saygılarımla efendim...
Old 23-09-2007, 10:45   #51
cesur_yürek

Sabaha doğru uyumama rağmen yeni kalktım.Biraz sonra uyuyacağım.İyi geceler ..
Old 23-09-2007, 13:40   #52
Gülümse

Alıntı:
Yazan cesur_yürek
Sabaha doğru uyumama rağmen yeni kalktım.Biraz sonra uyuyacağım.İyi geceler ..

Bas agrisinin en iyi ilaci uykudur dostum... Ama fazlasida farkli bir uyku yapar..
Old 23-09-2007, 14:27   #53
Ahmet Turan

Bugün ki sahur kahvaltısı talebimdir;
Kafeinsiz naneli çay, mango, portakal, elma, muz, kivi, naneli sakız, portakal suyu, kafeinli kahve, fındıklı kahve, süt, kahve kreması, kraker, patates cipsi, beyaz peynir, İngiliz peyniri, kaşar peynir,, iyi pişmiş yumurta, kızarmış ekmek, ekmek, karpuz, Maraş dondurması, Antep baklavası, Erzurum burma kadayıfı...

Old 23-09-2007, 17:06   #54
üye9283

Alıntı:
Bugün ki sahur kahvaltısı talebimdir;
Kafeinsiz naneli çay, mango, portakal, elma, muz, kivi, naneli sakız, portakal suyu, kafeinli kahve, fındıklı kahve, süt, kahve kreması, kraker, patates cipsi, beyaz peynir, İngiliz peyniri, kaşar peynir,, iyi pişmiş yumurta, kızarmış ekmek, ekmek, karpuz, Maraş dondurması, Antep baklavası, Erzurum burma kadayıfı...
Sayın Ahmet Turan eşiniz de THS üyesi sanıyorum,mönüyü burdan bildiriyorsunuz
Yukarıda Müşfik Kenter'e ait yazdığınız metin çok hoştu.
Ben de ona benzer birşey paylaşmak istiyorum;

Ne kadar saklanır aşk acısının en çelimsizi kayıtlarda?

Yaşadığımız en büyük aşk kaç megabayt yer tutar?Bir kasete ya da diskete sığar mı acaba?

Yenisine yer açabilmek için silmek gerekir bazen öncekini.

Çok satan duyguların ömrüyse daha kısa....

Sıkı bir aşk hikâyesinin yaşı çok çok senin ya da hikâyenin tanığının yaşıyla sınırlıdır.

Oturduğun bank, dokunduğun kahve fincanı çok tutamaz aklında hikâyeyi, yenilerine yer açmak için silip durur bir öncekini.....

Herkese saygılar,hayırlı iftarlar diliyorum
Old 23-09-2007, 19:05   #55
üye18721

Sayın THS sakinleri, günlük raporumu yayına sunuyorum; Sabaha kadar uyumamma rağmen sabah 10.30 gibi lise arkadaşlarımla birlikte- yaklaşık 50 kişilik bir grup- daha önceden ayarlanmış bir tekneyle boğaz gezisi yaptık. Ancak hava çok soğuktu dışarıda oturduğumuz için bayağı bir üşüdük. (Kapalı bölüm küçük olduğu için) Yardımımıza teknenin bu gibi durumlar için stoğunda bulundurduğu şallar yetişti. Gırgır,şamata güzel bir gün geçirdik, geçirmesine de bugünü dışarıda geçirdiğim için ev ödevlerimi yapamadım.Bu gün de uykusuz bir gece beni bekliyor Peki siz ne yaptınız?
Old 23-09-2007, 20:57   #56
suskun_juliette

Herkese iyi geceler..Umarım bugünün hayali yarın gerçek olur..
Old 24-09-2007, 09:05   #57
suzan

Günaydın anneciğim
3 ay sonra sabah uyandığımda seni evde görmek o kadar güzelki!
İyiki varsın ve yanımdasın
Old 24-09-2007, 12:39   #58
Gülümse

Calar saatin yerimden firlattigi bir gun baslangici bugun kimseye gunaydin yok.. Cunki gunaydin dediginde sana cevap verebilecek kisme yok.. Herkez bir yerlere gitmis..

Netin basina oturup gunaydin diyemem.. Zamanim cok az.. Gozumun icin bakan iki kedi var.. onlara gunaydin diyorum.. Onlarda cevabi yapistiyorlar.. Karminiz ac.. Ne zaman toklar ki.. Huzur ile Muzur'un karnini doyurup hemen yola cikiyorum.. Ve su saate kadar kimse bana gunaydin demiyor.. Benimde gunaydin diyebilecegim kimse yok..

Gec kalmis ama yipratilmamis eskimemis.. Bir gunaydin size

Sevgi ve saygi ile kalin..
Ve Gulumsemeyi unutmayin..
Old 24-09-2007, 16:15   #59
Veysel

Pazartesi günlerini hiç sevmem. Üstelik canım da fena sıkkın. Aslında sabah yazmak istedim, sonra belki akşama geçer dedim. Ama geçmedi. Sebebini bende bilmiyorum. Bildiğim tek şey ; Şu an bir dağın başında yalnız olmak istediğim. Ne gazete, ne tv., ne radyo, ne de arkadaş… Başımı avuçlarıma yaslayıp, uzun uzadıya gökyüzünü seyretmek. Hayat penceremden biraz geçmişime bakmak ve biraz da hayal kurmak. Bazen anlamsız ve nedensiz can sıkıntıları olur ya, bu ondan galiba. Sonra düşündüm, dağın başında olmak iyi de yemek işi nasıl olacak? Sonra hepsinden vazgeçtim. En iyisi mesai sonrası uzun bir yürüyüş yapmak. Umarım elektrik direklerine çarpmam.

Biraz erken oldu, bari iyi akşamlar diyeyim.
Old 24-09-2007, 16:26   #60
Av.Ufuk Bozoğlu

Aynen sn.Veysel Pazartesilerden nefret ediyorum.

Kimse bana dokunmasın, büronun kapısını açmasın beni mutsuzluğumla baş başa bıraksınlar.

Salı günü ise, işte ben yeni doğmuş, yeni uyanmış biri

En uyanmak isteyen saygılarımla...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi