Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Eğlenceli Sayfalar

Yanıt
Konu Notu: 3 oy, 2,33 ortalama. Değerlendirme: Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 17-03-2002, 11:11   #1
Kerem

Mutlu Eğlenceli Sayfalar

Hukuk konuşmaktan sıkılmadık mı? İnternette rastladığımız komik sayfaları paylaşalım dedim. İşte bir tane:
http://www.tekzoned.com/whatswrong/index.html

Bu sayfadaki resimde olmaması gereken ne? Genç değilseniz gitmeyin sakın..
Old 22-03-2002, 22:51   #3
Gulay

Neşeli Eglenceli sayfa!!!!!

Eglenceli sayfa deyince ben de sanmistim ki!!!

aman dikkat edin, sayfaya gitmeden once ekranla aranizdaki mesafenin en az 35 cm olmasini tavsiye ederim!

Old 23-03-2002, 12:54   #4
Kerem

Neşeli

Sayın Gülay,

Ben "Eğlenceli Sayfa" dedim ama eğlenenin kim olduğu konusunda bir yorum yapmadım.
Old 24-02-2007, 19:35   #6
Av.Görkem TURGUT

Alıntı:
Yazan Av. Bülent S. Akpunar

kalbi olan açmasın bu adresi!dikkat edin!

Gerçekten de kalbi olan açmamalıymış Acı bir tecrübe oldu ama;neyse....... (Bunca yıl sonra hala eğlenceliymiş)
Old 24-02-2007, 20:14   #7
Av. Galip DAĞTEKİN

Bu üste yazılan yorumları okumadan açtım sayfayı bekliyorum(hatta açılan resimde farkları felan mı bulcaz diye iç geçiriyorum)...Diyorum bu sayfanın neresi komik tam beklerken olan oldu...Bi an kendimi kaybettim
Old 24-02-2007, 22:20   #9
Av.Görkem TURGUT

Alıntı:
Yazan ragıp
http://www.benimsayfam.com/eglence/eglenelim1.asp

Sayın Ragıp;bu linke tıklamadan önce kalp sağlığım açısından garanti istiyorumZira bir günde iki şoku kaldıramayabilirAyrıca birşey olursa tazminat haklarım saklıdır
Old 24-02-2007, 23:28   #10
ragıp

Kalp sağlığı için garanti veririm de; Sinirleriniz için bir şey diyemem
Old 06-03-2007, 01:29   #11
pinar*

yahu gecenin bu saatinde kendi halinde ders çalışırken bakalım forumlarda ne varmış diye uykulu uykulu gezinen zavallı bana bu yapılır mı? yüreğim ağzıma geldi...bundan sonra panik atak yaşayacağım galiba...
Old 09-03-2007, 22:38   #13
MUHAMMED YILDIRIM

Galiba eğlence anlayışımız epey değişmiş.
Old 12-03-2007, 20:22   #15
mehmet emin sezen

Ragıp ben seni ne yapayım zaten yeni öyreniyorum yemek vaktine denk geldi
yemek sogudu hanım sofrayı kaldırdı açççç kaldım
benzim soldu? şok oldum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,04822898 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.