Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

THS.Strese.son Konusunun Silinmesi, Mesaj ve Teşekkür Sayılarındaki Azalma (Artma)

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 19-12-2007, 12:41   #1
Admin

Varsayılan THS.Strese.son Konusunun Silinmesi, Mesaj ve Teşekkür Sayılarındaki Azalma (Artma)

Merhaba,

Bilindiği gibi bir süre önce THS.Strese.son konusu kendi adresine taşınma kararı aldığından, konuyu açan üyemiz Sayın A.Turan'ın isteği ile konuyu yeni mesajlara kapatmıştık. Sayın A.Turan konunun forumdan tamamen silinmesini de isteğinden, bu sabah onun isteği doğrultusunda konuyu forumdan kaldırdık.

Ancak konu 3000'in üzerinde mesajdan ibaret devasa bir konu olduğundan konunun silinmesi, konuya katılan üyelerimizin mesaj ve teşekkür sayılarında değişiklikler yaptığından, bu konuda bilgi vermek istedim.

Eğer 19.12.07 saat 12.00 itibariyle mesaj ya da teşekkür sayınızda bir azalma olduysa bunun sebebi söz konusu konu içinde mesajlarınızın olması ve bu mesajların silinmesi nedeniyle buna bağlı olarak mesaj sayınızın ve teşekkürlerinizin forum programımız tarafından otomatik olarak yeniden ayarlanmasıdır.

Bu arada strese.son konusunun THS'den bağımsız yeni adresini burada bulabilirsiniz. İlgilenen üyelerimize duyrulur.
Old 19-12-2007, 23:42   #3
Armağan Konyalı

Sayın korayad

Verdiğiniz isabetli hukuki yanıtlar karşısında bu teşekkür sayısı az bile. Daha da çok olmalıydı. Bu vesileyle teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla
Old 19-12-2007, 23:55   #4
Admin

Bu artma konusunu da açıklamaya çalışayım çünkü bir iki üyemiz de aynı durumu bildirdi:

Konu çok büyük olduğundan silinirken mesaj sayılarında problemler oldu, bu yüzden silinme işleminden sonra mesaj sayılarının güncellenmesi için özel bir programı çalıştırdım ve bu program her üyemizin forumdaki mesajlarını tek tek kontrol edip güncelledi. Bu nedenle şu anki mesaj sayıları tam doğru rakamlar olmalı. Buradaki asıl sorulacak soru daha önce neden tam doğru değildi sorusu ki, sanıyorum onun nedeni de, bazen mesaj gönderirken vs. sunucu çok yoğun olursa mesaj foruma ulaşıyor ama üyenin mesaj sayısı güncellenmeyebiliyor, dolayısıyla arada sırada mesaj sayılarının geri kaldığı oluyor sanırım.

Şu anda hepsi doğru ve güncel olmalı ancak hesabı tutmayan üyemiz varsa bana bildirirse tekrar kontrol ederim.

Ve karar verdik bir daha hiçbir konunun böyle büyümesine izin vermeyeceğiz, belirli bir yanıta ulaştığında kapatıp, sohbete yeni bir konu içinde devam edeceğiz. Bazı sitelerin toplam mesaj sayısı kadar mesaj tek bir konuda toplanınca teknik olarak sorun oluyor.
Old 23-12-2007, 22:23   #5
Ahmet Turan

Alıntı:
Yazan Admin
Ve karar verdik bir daha hiçbir konunun böyle büyümesine izin vermeyeceğiz, belirli bir yanıta ulaştığında kapatıp, sohbete yeni bir konu içinde devam edeceğiz. Bazı sitelerin toplam mesaj sayısı kadar mesaj tek bir konuda toplanınca teknik olarak sorun oluyor.
Sözkonusu topiğin demekki bir yararı oldu Bakınız tecrübe edinmiş olduk.
Birde ilginç yönü bazi sitelerde bili sırf bu topikteki kadar mesaj yoktu
Oh be kurtulduk))

Sayın Admin, tamamen benim isteğim doğrultusunda açılan ve sonra gene benim isteğim üzerine kilitlenip daha sonra gene benim isteğimle konuyu sildiğiniz için teşekkür ederim efendim

Sadece hukuk forumlarında buluşmak üzere

saygılar..

not: Benim tarafımdan site lokalinde açılan ve aynı biçimde sorun oluşturduğunu analiz ettiğiniz tüm topikleri siymenize peşinen rıza gösterdiğimi de burada alenen belirtiyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi