Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Şişli İcra md.deki bir dosya incelemesi

Yanıt
Old 17-08-2009, 18:15   #1
üye18721

Varsayılan Şişli İcra md.deki bir dosya incelemesi

Gerçi İstanbul"da yaşıyor ve çalışıyorum.Ancak bulunduğum Büyükçekmece bölgesinden Şişli Adliyesine gidip gelmek en az dört saat toplamda tüm günümü alıyor.Bu nedenle Şişli Adliyesindeki bir icra dosyasının tebligatla ilgili akibetini öğrenmek için bir meslektaşımızın yardımına gereksinimim var.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Dosyayla ilgili bilgileri ö.mesajla verebilirim.Saygılarımla..
Old 17-08-2009, 21:35   #2
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Future
Gerçi İstanbul"da yaşıyor ve çalışıyorum.Ancak bulunduğum Büyükçekmece bölgesinden Şişli Adliyesine gidip gelmek en az dört saat toplamda tüm günümü alıyor.Bu nedenle Şişli Adliyesindeki bir icra dosyasının tebligatla ilgili akibetini öğrenmek için bir meslektaşımızın yardımına gereksinimim var.Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.Dosyayla ilgili bilgileri ö.mesajla verebilirim.Saygılarımla..

Özel mesajınızı bekliyorum.

Not: Ayrıca telefon etmeyip, buraya yazdığınız için teessüf ediyorum.
Old 18-08-2009, 04:14   #3
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Özel mesajınızı bekliyorum.

Not: Ayrıca telefon etmeyip, buraya yazdığınız için teessüf ediyorum.

Gülmekten gözümden yaş geldi..
Efenim; konuyu araştırınz ve tarafıma bildiriniz: aksi taktirde bizim müvekkili size yönlendirecem...
Old 18-08-2009, 14:20   #4
Av.Suat Ergin

Sayın Future,

Dosya numaranız yanlış olabilir mi? Verdiğiniz numarada alacaklı Finansbank, vekil de başka bir meslektaş.
Old 18-08-2009, 14:23   #5
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sayın Future,

Dosya numaranız yanlış olabilir mi? Verdiğiniz numarada alacaklı Finansbank, vekil de başka bir meslektaş.
Öncelikle çok teşekkür ederim.
1.İcra, E.2009/21712
Old 18-08-2009, 14:26   #6
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Sayın Future,

Özel mesaja baktım,yanlış yazmışım. Çok özür dilerim.
Old 18-08-2009, 14:34   #7
Av.Suat Ergin

Alıntı:
Yazan Future
Özel mesaja baktım,yanlış yazmışım. Çok özür dilerim.

Rica ederim. Bugünkü hakkınızı doldurdunuz. Yarına da çok var.
Old 18-08-2009, 14:42   #8
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Rica ederim. Bugünkü hakkınızı doldurdunuz. Yarına da çok var.
1 ay tebligatın ulaşması için bekledim daha da bekleyebilirim.
Old 19-08-2009, 15:02   #9
Av.Suat Ergin

Dosya 3 İcra Hukuk Mahkemesinden istenmiş. Zimmet defterinde 2009/1211 sayılı dosya yazıyor. Ancak, kurum dosyası çıktı. Tarafları bildirmediğiniz için sorgulatamadım.

Tarafları bildirirseniz, haftaya bakabiliriz.
Old 19-08-2009, 15:17   #10
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin
Dosya 3 İcra Hukuk Mahkemesinden istenmiş. Zimmet defterinde 2009/1211 sayılı dosya yazıyor. Ancak, kurum dosyası çıktı. Tarafları bildirmediğiniz için sorgulatamadım.

Old 20-08-2009, 13:53   #11
üye18721

Alıntı:
Yazan Av.Suat Ergin

Dosya numaraları doğru ama bir sorun var galiba.Belki gelecek hafta gelir araştırırım.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi