Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Soruları Arşivi THS Hukuk Soruları alanına 2000-2007 yılları arasında gönderilmiş eski soruların arşivlendiği forum alanımız. Bu alan yeni mesajlara ve yanıtlara kapalıdır ve sadece arşiv amaçlı olarak yayında tutulmaktadır.

Dolandırıcılık

Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 20-02-2002, 20:18   #1
Sami

Varsayılan Dolandırıcılık

Merhaba
Bundan bir müddet evvel dalaman'daki bazı resmi kurumları
Adalet bakanlığına şikayet etmiştim.( Bu şahaıslar hakkında soruşturma açılmasını istemiştim. ) Geçenlerde Avukatım
soruşturmanın başlatıldığını söyledi. Tahmin ediyorum bu soruşturmayı Adalat bakanlığının müfettişleri yapıyor.Fakat ben müfettişlerin bu olayı bensiz başaraçaklarına inanmıyorum. Çünkü yazmış olduğum bu resmi kurumlar olayı saptırttırıp gerçekleri söylemiyorlar. Benim sizden ricam Dalaman'da soruşturma yapan bu müfettişlere nasıl ulaşabilirim. ? Adalet bakanlığına bu konuda defalarca E Mail gönderdim. NAFİLE Adalat bakanlığından gelen bu Müfettişler Adalet bakanlığının hangi bölümünde çalışıyorlar.
Telefon numaralarına veya E Mail adreslerine nasıl ulaşabilirim. Yardımlarınız içiin şimdiden sonsuz teşekkürler. Saygılarımla
Old 20-02-2002, 20:19   #2
Hüseyin

Sayın Sami Bey;
Siz vatandaş olarak yapmanız gerekeni, şikayeti yapmışsınız, Ancak bana göre gereksiz telaş ve endişe içerisindesiniz. Çünkü, Ülkemizde Müfettişler, kendi alanlarında çok iyi belkide eniyi yetişen (Ozellikle Kamuda) elemanlardır. Her kim Müfettiş bu soruşturmayı yapıyorsa, aynı konuda defalarca inceleme ve soruşturma yaptığından, Sadece kendi mesleki bilgi ve becerileri ile bu işlemleri açıklığa kavuştururlar. Eğer Sizin anlatımınıza veya bilgilerinize gereksinme duyarlarsa, Sizi ararlar ve de bulurlar.

Elinizde soruşturmayı etkileyecek, bilgi ve belge varsa , onaları Adalet Bakanlığın Teftiş Kurulu Başkanlığ'na gönderin, İlgili Müfettişe intikal ettirilir.

Eğer doğru ve kesin bilgi ve belgelerle yakınmanızı yaptıysanız,Bensiz bu soruşturma yapılmaz diye,endişe etmeyin. UNutmayın Soruşturmayı ne oardaki görevliler ne Siz yönlendirebilirsiniz, O Müfettişin takdirindedir.

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi