Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk ve Bilgisayar Yazılımları Avukatlık Bürosu Programları, İçtihat ve Mevzuat Programları, UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi). Hukukla ve hukukçularla ilgili her türlü bilgisayar yazılımlarına dair sorular, program incelemeleri ve sohbetler

kasa takibi ve içtihat programı

Yanıt
Old 08-11-2008, 20:20   #1
av.senemyuksel

Varsayılan kasa takibi ve içtihat programı

Yeni açtığım ofisimde icra programı olarak icrapro kullanıyorum bu program icra dosyaları konusunda her dosya için tek tek kasa tutuyor ancak genel kasa takibi konusunda, özellikle de dava dosyaları içinde kullanabileceğim bir kasa takip programına ihtiyacım var.
Ayrıca içtihatlar konusunda da içtihat programı satın alıcam ama kararsızım. Daha önce çalıştığım yerde kazancıyı kullanıyordum onu almak için fiyat sordum ancak fiyat henüz çok fazla gelirim olmadığı için bana biraz fazla geldi.
Hem kasa programı hemde içtihat programı konusunda meslektaşlarımın tavsiyelerine ihtiyacım var.
Yardımı alabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Old 10-11-2008, 11:27   #3
meiko

Sayın meslektaşım,
Mesleğe yeni başlamış avukat olarak bu konuda kapsamlı bir çalışma yaptıktan sonra, en sonunda Sinerji Mevzuat ve Sinerji İcra programında karar kıldım.İçtihat programı kullanıcının çok rahat istediklerini bulmasına odaklanmış.İcra programı da yapacağınız hatayı en aza indirgiyor. Ama denemeden almayın. Bu nedenle öncelikle programların demolarını isteyip bir inceleyin derim... Demo isteği için aşağıdaki linke bakabilirsiniz.

http://www.sinerjias.com.tr/
Old 28-01-2009, 15:43   #4
Arif Aydın

sinerji mevzuat proğramını kullanıyoruz. güzel bir kullanımı var. aradığınız mevzuata ve kararlara kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.
Old 01-02-2009, 15:53   #5
skayan

Sinerji iyi bir içtihat-mevzuat programıdır.Müşteri hizmetleri ve destek kesinlikle çok kaliteli.Tavsiye ederim.
Old 04-06-2009, 16:19   #6
Seyit Öztaş

Size kasa programı hakkında yardımcı olmak isterim aşağıdaki bağlantıda ürünümüz olan Dijital - Kasa Yönetimi programımızın genel bir tanıtımı bulunmakda. Yine aynı sayfada demo talep sayfamız için bir bağlantıda var oradan bize ulaşabilirsiniz.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=38003
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi