Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

"THS! Çünkü:..."

Yanıt
Old 02-10-2007, 04:47   #31
Gülümse

Ve gozyasini satirlar ile silen tek yer burasi
Old 13-09-2009, 10:11   #32
Doç. Dr. Özge Yücel

THS! Çünkü adalete ilişkin, hukuka ilişkin düşkırıklıklarını onaran tek gerçek yer... Gerçek diyorum, çünkü umudumuzu yeşerten yine bu forumlara girip birkaç satır yazan kişiler, emeğini, bilgisini, sevgi ve saygısını cömertçe sunan kişiler. THS olup dünyayı kurtaramasak da kendimizi, bakışımızı, hukuka inancımızı koruyabiliyorsak THS su gibi yaşamımızın vazgeçilmez kaynağı haline gelmiş demektir. İyi ki varsın THS!
Old 13-09-2009, 17:57   #33
yalcin3

THS!Çünkü:Burada insanlar siyasi ve dini fikirlerinden ötürü yargılanmıyor,buna olanak verilmiyor.Tek bir fikrin savucunuculuğu yapılmayarak üyeler arasında dışlanmaya engel olunuyor.
THS!Çünkü:Klişe olsa da saygılı ve seviyeli bir ortam var.İnsanların interneti amacının dışında kullanıp "Ne de olsa suratımızı gören yok." düşüncesiyle haddini aşarak birbirilerine kolayca hakaret edip hadlerini aşabildikleri sanal ortamda bunu korumak çok zor.Teşekkürler THS!
Old 13-09-2009, 20:28   #34
minee.mine

Çünkü hem ciddi ve düzeyli, hem de keyifli...
Old 13-09-2009, 21:39   #35
avrupayakası

THS Çünkü;samimi ve güvenilir=)
Gerçek bir dost gibi..
Hem de sanal ortamda=)
İyi ki varsın THS..
Hayatımdaki rolün çok fazla..
Çok fazla uğrayamasam da sana, aklım sende kalır bunu unutma=)
Old 14-09-2009, 10:36   #37
Academic

Ortamı güzel ve kütüphanesi dolu. Daha da önemlisi gerçekten kaliteli ve alanında çalışkan, üretken ve idealist insanların oluşturduğu bir sinerji var. Sivil toplum anlayışının özünde toplumsal dayanışma ve bireysel sorumluluk , ekip çalışması fikri vardır. Bence burası bu nosyonu yakalamış. Yaptığı ortak etkinlikler ve özellikle KAHDEM gibi bir girişimi içinde barındırması bile bunun göstergesi ki pek çok konudaki hukuk çalışma grupları buna yönelik birer adımdır bana göre..
Old 14-09-2009, 12:43   #38
halit pamuk

THS,çünkü, Varlığı, varlığına anlam katıyor.Zira,Varlığının kanıtına en güçlü delilleri THS sunuyor.Çünkü,burada varedebiliyorsun. Varettiğin için de var oluyorsun.Ve hiçbir zaman yok olmayacağını da biliyorsun, anlıyorsun.
Old 14-09-2009, 14:56   #39
üye8180

THS, çünkü; tutkuyla bağlıyım...
Old 14-09-2009, 15:39   #40
snur

Varsayılan çünkü

THS! ÇÜNKÜ:Güvenebildiğim bir yer olduğu için ve bir hukuçu adayı olarak yetişirken bir sürü meslektaşın bilgi,deneyim ve tecrübesini benimle buluşturduğu için
Old 14-09-2009, 22:06   #41
justitie

henüz hukukun H'sini bile bilmesem de en azından geri kalan harfler hakkında bir bilgi verebilen,belki de derslere girmekten daha yararlı bir yer burası
Old 14-09-2009, 22:09   #42
Doç. Dr. Özge Yücel

Alıntı:
Yazan justitie
henüz hukukun H'sini bile bilmesem de en azından geri kalan harfler hakkında bir bilgi verebilen,belki de derslere girmekten daha yararlı bir yer burası

Bence artık hukukun "h"sini biliyorsunuz, çünkü yıllar geçtikten sonra bile hukuk denilen denizin tümüne egemen olamayacağımızı anladınız.
Old 16-09-2009, 13:56   #44
hukukkızı

THS çünkü;

benim için tam bir tecrübe noktası!
Meslekte yıllarımı harcasam bile bu kadar çok bilgi edinemezdim.En azından yıllarım bana kaldı,ben ise THSde kaldım
Old 10-11-2009, 12:18   #45
üye25928

Türk Hukuk Sitesi, hukuka ait tamamen bağımsız, yeniliklere açık bir hukuk dünyası. Bu dünyanın girişinde bir de Themis-in heykeli olsa tam olacak.
Old 10-11-2009, 13:56   #46
Atahun

Hayret! Bu sayfayı da atlamışım.

THS. Çünkü; Tüm kalbim ve içtenliğimle söylüyorum, burda çok şey öğrendim.

İlave olarak; Hukukçular farkında mı bilmiyorum ama, bence burası onlar için bir akademi. Umarım farklılığın farkına varırlar.

Yeri gelmişken, emeği geçen herkese saygılarımla.
Old 10-11-2009, 14:27   #47
üye25928

Alıntı:
Yazan Atahun
İlave olarak; Hukukçular farkında mı bilmiyorum ama, bence burası onlar için bir akademi.

Hukukçuları bilemem ama hukuk öğrencileri için akademi olduğu kesin, ama ben biraz tembelim.
Old 10-11-2009, 15:22   #48
Mustafa Sırakaya

THS Çünkü: Hukuk denizinde henüz kulaç atmayı öğrenmeye çalışırken elimden tutan,
bana bu denizde nasıl yüzüleceğini bir prof edasıyla değil bir arkadaş samimiyetiyle öğretmeye çalışan,
en az evdeki kütüphanem kadar sevdiğim sanal kütüphanem, kitap kokusunu monitörde hissedebildiğim tek ortam.
THS Çünkü: Diğer arkadaşlarında belirttiği gibi bir sefer girdiğim ama çıkmayı hiç düşünmediğim, sıcacık bir yuva...
Teşekkürler THS ve THS ailesinin değerli fertleri, beni de kardeş olarak kabul ettiğiniz için tekrar tekrar teşekkürler...
Old 01-09-2010, 16:59   #49
halit pamuk

Şerhe ses dosyası bile eklenmiş. Bu kadar yararlı bir site olamaz.
Old 01-09-2010, 17:25   #50
Armağan Konyalı

Alıntı:
Yazan Av.Adnan Koray
Şerhe ses dosyası bile eklenmiş. Bu kadar yararlı bir site olamaz.
Şimdi şerhe eklenen sesi bestelemek gerek.
Old 01-09-2010, 17:26   #51
halit pamuk

Alıntı:
Yazan Av.Armağan Konyalı
Şimdi şerhe eklenen sesi bestelemek gerek.

Bence de
Old 28-10-2010, 11:29   #52
hukukkızı

Çünkü mü?

artık "çünkü .." diye bahaneler aramama gerek yok
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi