Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

3 İlginç Olay

Yanıt
Old 22-03-2003, 16:36   #1
Batu Han

Varsayılan 3 İlginç Olay

internette okudum hoşuma gitti aktarayım dedim...
1) Şimdi arkadaşımla Taksim'de takılıyoruz bi adam ağlayan çocuğunu susturmaya çalısıyor. Yanda da bi polis var; sonra adam çocuga dedi ki:
-Sus yoksa seni polise veririm. Yandaki polis de bi dellendi
-Lan gerizekalı biz adam mi yiyoruz da bize veriyon cocugu?

2) Bir gün Izmir' de Belediye otobüsünde gidiyoruz arkadaşlarla. Bizim arkadaş boş yer buldu ve oturdu. Sonraki durakta da eli bastonlu yaşlı bi amca geldi. Arkadas da kıllığına adama yer vermedi. Adam o arkadaşin oturduğu koltuğun yanina geldi ve ayakta arkadasin yer vermesini bekliyor. Fakat arkadas yerini vermedi. Neyse adamcagizin da yazik bastonu otobüs hareket ettikçe bi o tarafa bi bu tarafa kayiyo. Arkadas dayanamadi ve
yasli amcaya
-'Amca bastonun ucuna lastik takarsan kaymaz' dedi. Adam söyle bakti.sonra
- 'o lastigi zamaninda baban taksaydi şimdi sen olmazdın, ben de orda oturuyo olurdum' deyince bütün otobüs koptu. Arkadas o gün bu gündür belediye otobüsüne binmez.

3) Bir kız arkadasım ve ablası beraber Zeki Triko'ya gidiyolar mayo
bakmaya.Neyse bi bayan ilgileniyo, arkadasimin ablası bi mayo begeniyo, bayan diyo ki
-"aa cok guzel bi tercih yaptiniz, zaten onun cizimini Zeki beyle ikimiz yaptik, ben Zeki beyin yeğeniyim.
-" Ablamız "aa sizin de mi soyadiniz triko?"
deyince, arkadasim arkasina bakmadan olay mahallinden uzaklaşıyo.
Old 25-03-2003, 16:40   #3
Av. Bülent Sabri Akpunar

benden de bir anı size :

arkadaşlarımla yukarıda aile salonu olan bir lokantanın bekarlara ayrılan salonunda yemek yiyorduk.derken içeri kabasakallı hafif pejmurde ve hareketlerinden de içkili olduğu anlaşılan bir adam girdi.Bir süre sonra garsonlarla ateşli bir tartışmaya girdi.biz konuşulanları duymuyorduk ama adam bir şey istiyor ama garsonlarda buna izin vermiyor gibiydi .en sonundan bizim kabasakal canhıraş bir şekilde bağırdı:"BİZİM AİLEMİZ YOK MU LAAN?!!" ve gitti!!

meğer adam yukarı aile salonuna çıkmak istiyor garsonlar da buna izin vermiyormuş)))
Old 26-03-2003, 17:39   #4
kenank

Selam,
Polislere ilişkin bin anı da ben aktarmak istedim ama öncelikle aktarılan bu olaylara epeyce güldüğümü belirtmek istiyorum.

Olayımız Kayseri Pınarbaşı İlçesinde geçiyor. Pınarbaşı küçük bir ilçe ve olayın kahramanı bütün polis memurlarını tanıyor. Birgün polise bir şey danışacak ve telefon numarasını bilmediği için 155'i arıyor. Görevli polis memuru telefonu açarak "Polis imdat buyrun" diyor ve bizimkisi bir şaşkınlık yaşıyor, bir anlık beklemeden sonra,"Polis İmdat?! İmdat kim ya,gardaş sen yeni mi geldin..."diyor.
Saygılar
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi