Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Üşüyorum diyen kadınlar için

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 19-10-2007, 09:17   #31
Veysel

Alıntı:
Yazan Gulumse
Konuyu değiştiriyor yada muzurca ana fikri saptırıyor gözükmek istemem ama.. Bir erkek üşüyorum dediğinde hangi anlama geliyor dostlar ?

Sayın Gülümse ; Yurdum erkeği karizmayı çizdirmemek için, üşüsede üşüdüm demez.
Old 21-10-2007, 16:17   #32
suskun_juliette

Bu forumu okuduktan sonra,erkek arkadaşıma sordum:'Ben üşüyorum desem ne yaparsın?' dedim.El cevap:'Sarılırım'Evet çok şanslıyım biliyorum
Old 23-10-2007, 13:40   #33
av_aykut

Bugün olaya daha farklı bir gözle baktım ben yaa.Gelen cevapları okurken şöyle bir düşündüm de, bizim erkek milleti belkide bu üşüyorum lafından kendi işine gelen bir mesaj bile çıkartabilir.Biraz muzırca bir mesaj olabilir bu hatta.Kız bana üşüyorum diyor,bu da vahşi cazibeme kapıldı herhaldeneyse sustum ben...Allah biz erkekleri ıslah eylesin ne diyeyim başka.
Old 23-10-2007, 22:27   #34
tuval2310

benim bunca yıllık tecrübelerime göre bir erkek dışardayken üşüdüm diyorsa,

A)dışarda olmaktan sıkılmıştır artık eve gitmek istiyordur

B)'ellerim dondu' bahanesiyle kızın elini tutmak için lafı oraya getirmeye çalışıyordur

C)gerçekten üşümüştür
Old 23-10-2007, 23:13   #35
Gülümse

Tek ortak nokta "üşüdüm" diyorsa gerçekten üşümüş olması galiba
Old 24-10-2007, 10:49   #36
S.Orhan

Varsayılan bir erkek''üşüyorum'' diyorsa demekki kutup ayısı değil:)

yavru kutup ayısı hergün önüne gelene ''ben kutup ayısı mıyım?'' diye soruyormuş, her seferinde evet cevabını alıyormuş. bu diyalog sürekli tekrarlanıyormuş.en sonunda ailenin büyükleri sorudan bıkmışlar, yavru kutup ayısını ikna etmeye karar vermişler.tüm aile meclisini toplayıp yavru kutup ayısını karşılarına oturtmuşlar. ailenin en büyüğü ''bak evladım sen kutup ayısısın, annen, baban, kardeşlerin, büyükannen, büyükbaban yani hepimiz kutup ayısıyısız anladın mı'' demiş. yavru kutup ayısı ''tamam anladım'' diye cevap vermiş. ama ertesi gün gördüğü kutup ayısına yine sormuş: ''ben kutup ayısımıyım'' diye. bu kez diğeri sinirlenmiş, '' dün anlattık ya , evet kutup ayısısın, neden soruyorsun'' demiş serttçe. yavru kutup ayısı boynunu bükmüş: ''ama üşüyorum yaa'' demiş
saygılarımla.
Old 03-11-2007, 11:36   #37
Envanter

Peki üşümüyorum diyen kadınlar için taktik ne olabilir.(sarılmak için bahane bulmak gerekmez mi.)
Old 03-11-2007, 16:09   #38
Gülümse

Tokat yeme ihtimali göz önünde bulundurarak yapmanız gereken "üşüyorum" diyen bayanın size olan yakınlığını ve istediğini anlamak..

Sarılmasını istediğini düşünüyorsanız.. Bence üzerinizde ısınmış olan ceketinizi onun omuzlarına koyarken sarılmak daha romantik bir yaklaşım olacaktır

Bakın bencesi diyorum.. Sonra gelip "Sayın Gülümse sizin dediğiniz gibi yaptım, şimdi suratımın ortasındakı kırmızılık için ne diyeceksiniz?" diye sitem etmeyin

Sevgi ile kalın
Ve gülümsemeyi unutmayın..
Old 03-11-2007, 16:13   #39
Envanter

Alıntı:
Yazan Gulumse
Tokat yeme ihtimali göz önünde bulundurarak yapmanız gereken "üşüyorum" diyen bayanın size olan yakınlığını ve istediğini anlamak..

Sarılmasını istediğini düşünüyorsanız.. Bence üzerinizde ısınmış olan ceketinizi onun omuzlarına koyarken sarılmak daha romantik bir yaklaşım olacaktır

Bakın bencesi diyorum.. Sonra gelip "Sayın Gülümse sizin dediğiniz gibi yaptım, şimdi suratımın ortasındakı kırmızılık için ne diyeceksiniz?" diye sitem etmeyin

Sevgi ile kalın
Ve gülümsemeyi unutmayın..

Hım iyi bir taktiğe benziyor. Birgün denerim nasıl olsa kışa girdik sayılır.
Tokat kısmını anlamadım ama neyse.
Old 03-11-2007, 16:21   #40
Gülümse

Üşüdüm diyen bayan...
1- Gerçekten üşümüş ve ama yanına hırkasını almadığı için kendisine sinirlenmiştir.. Sarılıp o öfkeneyi kendi üzerinize çekmenizin anlamı yoktur.. Ceketinizi yada hırkanızı sunarsınız yüzünüdeki ifadeyi değerlendirirsiniz..

2- Mekan da başka birileri vardır ve hatun başkasının ceketini yada hırkasını istiyordur, siz harekete geçerek kızcağızın tüm planlarını alt üst edersiniz..

3- Kızcağız belki o mekanı beğenmediği için üşüdüğünü ima ediyordur siz ceketinizi ve sevginizi sundunuz.. Kız içinden "Biz ne diyoruz bu ne yapıyor" diyecektir..

Durum ve düzene göre listeyi uzatmak mümkündür..
Old 03-11-2007, 16:24   #41
Envanter

Sayın Hocam (Gülümse);
Taktiklerinize her zaman ihtiyacım olacak.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi