Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kültür ve Sanat Resim, Heykel, Tiyatro, Bale, Opera, Modern Dans vs.kültür ve sanat faaliyeti ile ilgili sohbetler

Cem Andrian ı dinleyin keyif alacaksınız..

Yanıt
Old 16-01-2007, 23:29   #1
özgür

Varsayılan Cem Andrian ı dinleyin keyif alacaksınız..

Populer oldu mu olmadı mı bilmiyorum ama dinlediğim zaman ses sanatçısı budur diyebiliyorum..

--özellikle 'kimler geldi kimler geçti 'yi öyle yorumlamış ki!! Ajda Pekkan sevenleri heran tercihlerini değiştirebilir
--Yağmur isimli şarkısı cok uzaklarda başka bir şehirde ve özlenen sevgili için ideal
Old 22-02-2007, 14:22   #2
ağaoğlu

bütün albümü bir kerede dinlemek beni yordu ama "yağmur"u döndürüp döndürüp dinliyorum.. mükemmel..
Old 14-05-2007, 00:02   #3
Av.Ateş

Cem Adrian'ı ben de çok dinliyorum.Hatta "yağmur" şarkısını dinlerken bu mesajı fark ettim Belki Ajda Pekkan hayranı olmadığımdandır bilemiyorum ama bence "kimler geldi kimler geçti" şarkısını Pekkan'dan daha güzel söylüyor.Bir de "ben bu şarkıyı sana yazdım" diye bir şarkı var ki o da çok iyi.Bence mutlaka dinlenmeli.
Old 07-09-2007, 22:52   #4
OLCAYK

Cem Adrian bence mükemmel, birde Yağmur' u kumsalda gece yıldızlara bakarken dinleyin, ben bu yaz hep bunu yaptım ve her gece yapabilmeyi çok isterdim, tabiki yıldızları görebileceğim o güzel yerde ....
Old 18-09-2007, 20:48   #5
ÇAĞLA

Cem Adrian...
....Yağmur....
O kadar güzel bir şarkı ki müzik ve ses uyumu ancak beni bukadar etkileyebilir.Belki de ençok sözleri etkilemiştir...Çünkü bilmiyorum şarkının sözlerinde varolan tamamen bir yaşanmışlık....Diğer şarkı sözlerinden çok farklı şarkı yapmak için yazılmışa hiç benzemiyolar..
Old 28-01-2009, 08:52   #6
üye23159

Cem Adrian'ın Emir albümünü tüm müzik severlere tavsiye ediyorum,mutlaka dinleyin,pişman olmayacaksınız.Özellikle, 'nereye gidiyorsun','emir' ve 'bir melek ölürken' eserleri harika.
Old 18-02-2009, 20:16   #7
didem kunal

Ben cem adrian ı nişanlım sayesınde keşfedebildim. meğerse adamın bir sürü albümü varmış hayret ettim. SEs tellerinin uzunluğu normal bir insanınkinden çok daha uzunmuş ve bu adam tek başına bir koroymuş. Dikkat ederseniz zaten şarkılarında kadın vokal bazı çalgı sesleri mevcut. ama bunlar için kimseden yardım almıyor. kadın vokal sesini de kendisi çıkarıyor bazı enstürimantellerin sesini de... Cidden insan hayretle dinliyor. pes dedirtiyor
Old 18-05-2009, 22:44   #8
muğlak

Tanrı'nın Elleri son zamanlarda uyku alemine doğru giderken dinlediğim ve içimde anlamsız bir huzur peyda ettiren parçadır. candır.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,03532100 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.