Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Stajı ve Meslek Seçimi Hukuk eğitimi sonrası meslek seçimi ile Avukatlık veya Hakimlik/Savcılık Stajı ile ilgili konular

Staj Raporu

Yanıt
Old 28-05-2007, 16:09   #1
ceren ünsal

Önemli 3 aylık staj bitim raporu

yi Günler, Avukat yanındaki stajımın 3. ayını bitirmek üzereyim ve rapor vermem gerekiyor. Ancak raporun nasıl olacağı konusunda bir fikrim yok. Yanında staj yaptığım avukatta pek stajyer çalıştırmadığı için bir fikri yok rapor konusunda. Ankara Barosunda staj yapan veya yapmış olan meslektaşlarımın yardımlarını bekliyorum. Şimdiden Teşekkürler
Old 29-05-2007, 09:22   #2
meyralkan

ben izmir barosunda yapiyorum burdaki sisteme gore baronun internet sitesinde bu raporlarin ornekleri var.. bu ornegi oradan bilgisayara indirip ciktisini aldim ve avukatim doldurdu.. sadece hangi dosyalari takip ettigini yaptigin islemleri falan yaziyosun bence baronun internet sayfasindan bir staj islemlerine bak..
Old 29-05-2007, 13:54   #3
ceren ünsal

Baktım ama maalesef ankara barosu dışında her baronun rapor örneği var.. Yinede teşekkürler
Old 30-05-2007, 09:41   #4
meyralkan

ozaman baroya danis onlarda mutlaka bu evrak olmali. cunku zaten onlarin verdigi sekilde doldurman lazim. sen kendin bi rapor duzenleyemezsin. baroya danismani tavsiye ederim..
Old 30-06-2007, 20:27   #5
Av.Fatih KAYA

o kadar önemsenecek bir konu değil o. düz yazı şeklinde yönetmeliğe uygun şekilde stajına devam ettiğinin, verilen bir kaç görevi başarı ile yerine getirdiğinin bildirilmesi vs.
başarılar..
Old 01-07-2007, 00:14   #6
Canavar Avukat

Merhaba,
Ben ayri bir sey sormak istiyorum bu aralar bizden tezlerimizi teslim etmemizi istiyorlar, tez konusunu sectikten 20 gun sonra teslim etmemiz lazimdi ama ben nerdeyse 1 haftadan fazla bir sureyi gecirdim sizce stajim yanmis midir ?
Old 02-07-2007, 10:55   #7
Av.Fatih KAYA

ben tezimi sözlü mülakata girdiğim gün teslim etmiştim. diyaloglarını sıkı tut gözetmenlerinle, diğerleri işin formalite kısmı.
başarılar..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05964708 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.