Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Konumuz : Hukukçular Biz bizi konuşuruz! Konusu "hukukçular" olan ve diğer alanların konusu içine girmeyen sohbetlerimiz için.

Avukatlarda bond çanta kullanımı

Yanıt
Old 12-03-2012, 13:42   #1
gaius

Soru Avukatlarda bond çanta kullanımı

Merhaba arkadaşlar,

Avukatların elinde bond tipi çanta görmüyorum pek. Bana mı denk gelmiyor bilmiyorum.

Ben bu çantaları seviyorum. Eğilip bükülmeyen, şişmeyen, esnemeyen, sabit, düz bir yapıları var. Sağlamlar. Üstelik şifreli olmaları da sır saklama yükümlülüğümüz düşünülünce büyük bir avantaj. Bu özellikleriyle içlerindeki boşluğu dış dünyadan tamamen soyutlayarak güven veriyorlar.

Peki bunlara rağmen neden avukatlar bond çantaları tercih etmiyorlar?

Siz ne dersiniz, bir avukata böyle bir çanta yakışmaz mı? Yoksa bu çantalar modası geçmiş olarak mı algılanmaktadır?
Old 13-03-2012, 13:56   #2
Av.Selim Balku

Alıntı:
Yazan gaius

Siz ne dersiniz, bir avukata böyle bir çanta yakışmaz mı? Yoksa bu çantalar modası geçmiş olarak mı algılanmaktadır?

Bazıları şunu düşünmesin; konu mu kalmadı da forumlar bu tür konularla işgal ediliyor...

Sabahleyin duruşmaya gireceğim, bir elimde cüppe, bir elimde çanta, koridorda yürürken telefon çalıyor, bu an çıldırmaya başlangıç noktamdır,

Telefon ile konuşurken çantayı açmam gerekiyor, fiziksel olarak iki büklüm olmuş fiziğimi tahmin edin, çantayı ya yere koyup açmam gerekiyor, ya da çantayı bir yere dayayıp açmam gerekiyor, ancak bu eylemi tek elimle yapmam gerektiğini unutmayın.

Sağ bacağımın ve sağ göbeğimin desteği ile çantamı açtım, bu esnada bir kağıt çıkartıp not almam icap ediyor.

kriz üst safhada...

Sol elimde telefon, sağ elimde kalem, vücudumun orta bölümlerinin desteği ile çantaya yaslanmışım, sol kolumda cüppe, bir yandan çanta düşmesin, bir yandan not alayım, bir yandan konuşayım....

Bu akrobatiği "bond" çanta ile gerçekleştirmeye imkan yoktur, telde yürüyün daha iyi, zira bond çanta kullanırsanız, cep telefonu tutan elinizi, sizi ayakta tutan sol bacağınızı da kullanacağınızı hatırlatırım...

Kullanım rahatlığı olmadığından sakın !!! Diyorum...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi