Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Teknoloji ve Bilgisayar Bilgisayar yazılımları ve donanımları, internet ve güvenlik, cep telefonları, cep bilgisayarları (PDA), Ev Sinema - Müzik Sistemleri ve her türlü elektronik alet ve teknolojik yeniliğe ait sohbetler.

Mac'te Video Görüşmesi

Yanıt
Old 18-09-2006, 03:57   #1
Cest la vie

Varsayılan Mac'te Video Görüşmesi

Merhaba,
Mac kullanip da ucretsiz video gorusmesinin nasil yapilacagini bilen var mi acaba? MSN ve Skype ise yaramiyor cunku Mac versiyonlari pek gelismemis, Yahoo MSN ise tek tarafli video gonderimine izin veriyor. Bu konuda bilgisi olan var mi?
Simdiden tesekkurler
Old 24-09-2006, 04:21   #2
Cest la vie

Pekii, isletim sistemi olarak WINDOWS yerine MACINTOSH kullanan var mi?? )
Old 01-10-2006, 13:43   #3
Gülümse

Selam,
Yaklasik 15 seneden beri Macihtosh kullaniciyim. Isin acikcasi bu sistemden de vazgecmeye hic niyetim yok..

Mns, Skype disinda yahoonun chat programi ile konusmak daha kolay. Ama ondan once Mns'nin mac icin gelitrildigi aMns'i tavsiye ederim. Hem video uzerinden konusmak cok kolay hem de secenekleri harika.. Tabi bir de mac.com uyeligi var. Isin dogrusu ben onu kullanmayi tercih ediyorum. Yurt disi baglantili konusmalarda ve konferanslarda harikalar yaratiyor..

Simdilik bu kadar
Sevgi ile
Gulumseyin
Old 03-10-2006, 03:25   #4
Cest la vie

Gercekten cok tesekkur ederim! Neredeyse windows alip yukleyecektim ki, kendi kendime "Apple'in ne anlami kalacak" diye uzuluyordum! Internetten cok arama yapmistim ama amsn'i hic bulamamistim, yine mac icin bir msn yuklemistim ama onunla da video gorusmesi olmuyor. Yahoo msn de tek tarafli video gonderimine izin veriyor, bense karsilikli video ozelligi ariyorum

.mac'i duydum ama nasil uye olabilecegimi ve kullanacagimi henuz cozemedigim icin onu da kullanamiyorum daha. Ayrica gorusecegim kisilerin de .mac hesabi olmali mi?

Windows'tan ilk gecis ne yazik ki biraz sorunlu oluyor ama yine de diger ozellikleri konusunda ben de cok memnunum. Virus derdi olmamasi da en rahatlatici yani.

Tekrar tesekkurler,
Saygi ve Sevgilerimle
Old 03-10-2006, 05:03   #5
Gülümse

Tekrar Merhaba,

Skype programinin (BETA) Version 1.5.0.17 sini indirirseniz skypeden olan problemleriniz azalacaktir. Mac ile baglanti hakkinda
www.apple.com/dotmac adresinden gereken bilgiye ulasabilirsiniz.

Sevgi ile
Gulumseyin
Old 26-02-2007, 00:33   #6
Envanter

paltalk hakkında fazla bilgim yok ama onu bir deneseniz derim.
Old 26-02-2007, 03:14   #7
Cest la vie

Tesekkurler, Skype Mac icin bir ust surumunu cikartti, bu nedenle artik rahat rahat video gorusmesi yapabiliyorum.
Gerek ses, gerek goruntu kalitesi de cok guzel.
Yine de ilginize tesekkurler...
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,05025697 saniyede 13 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.