Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Adliye Duvarı Staj ve mesleki dayanışma ilanları, hukuk panel, konferans, toplantı haberleri ve hukukla ilgili her türlü ticari nitelik TAŞIMAYAN duyurular. Tarih içeren aktiviteleri ayrıca Hukuk Takvimize de işleyebilirsiniz.

ev arkadaşı arıyorum ve tabi ev

Yanıt
Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 18-06-2008, 14:00   #1
janan

Önemli ev arkadaşı arıyorum ve tabi ev

4.sınıfım ve temmuzun 15.inden sonra stajımı başlatmayı düşünüyorum. Tek başıma evin masraflarını karşılayabilmem çok zor o yüzden mümkünse stajer bayan ev arkadaşı arıyorum.Ayrıca bornova ya da adliyeye çok uzak olmayan mevkilerde uygun kiralı bi ev konusunda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. bu konuda öyle çaresizim ki
Old 19-06-2008, 20:00   #2
Kemal Yıldırım

Ev arkadaşı konusunda yardımcı oalmayacağım ama Bonovada ev konusunda bildiklerimi paylaşayım:

Adliyeye yakın ya da Bonova demişsiniz. Bende sizin gibi o civarda ev arayanlardanım. Ancak kiralar bir hayli yüksek(450-500 YTL' den başlıyor). Yalnız kalmanız ekonomik olarak sıkıntıya sokacaktır sizi. İkinci olarak sahibinden bulmanız çok zor. Bu şekilde çok az ev var. Birkaç emlakçıyla görüşüp aradığınız özelliklerdeki evi numaranızla birlikte bildirirseniz size döneceklerdir. Kaldı ki emlakçılara gittiğiniz de mevcut evlerde olacaktır, beklemeniz de gerekmez. Hepimize kolay gelsin
Old 19-06-2008, 21:39   #3
supernatural

Neşeli

bende sizin gibi bir ara ev arıyordum Bornovada.sizi çok iyi anlayabiliyorum sahibinden sayın Yıldırımın dediği gibi zor ancak elimizin altında internet denen güzel nimetten bu anlamda da yararlanın derim size tavsiyem eğer izmirde sahibinden ev arıyorsanız mynet,sahibinden.com dan ve hürriyet'in ilanlarından bulabilirsiniz ama en iyisi bence mynet.

Bornovada ev kiraları 450(bulmak artık zorlaştı diyebilirim),500-600 civarı evka-4 ve Atatürk mahallesine bakın derim orda 350-400 ytl civarı bulabilirsiniz merkeze uzak biraz bunu da belirteyim
Old 19-06-2008, 21:46   #4
Kemal Yıldırım

Osmangazi var birde. Bornova' nın başka hiçbiryerinde bu kadar güzel evleri o fiyatlara bulamazsınız. Kiralar yine 500 YTL civarı. İneternetten söz açılmışken, emlak.milliyet.com.tr yi deneyin birde... Ben de şimdi mynete bakayım
Old 28-07-2008, 14:22   #5
üye25259

15 temmuzda ev tutacağınızı belirmişsiniz 28 temmuzdayız fakat ben yine de bir öneride bulunmak istiyorum. Atatük Mahallesi' nde gayet uygun fiyatlara ev tutabilirsiniz (tercihe göre Evka- 4 de olabilir) Bornova Merkez' e ulaşmak en fazla on - on beş dakikanızı alır yani merkeze çok uzak bir yerleşim birimi değil. Zaten sabahları beş dakikada bir 565 numaralı otobüs kalkmaktadır dolayısıyla normalden yarım saat erken kalkmanız yeterli olacaktır.
Old 28-07-2008, 19:43   #6
janan

teşekkür ederim ama şu anda kısa vadeli bi çözüm buldum. bucada kalmaya devam edeceğim uygun bi ev ya da ev arkadaşı buluncaya kadar anladım ki tek başıma yeni bi eve taşınmak çok külfetli olacak o yüzden hergün 1 saat yola katlanmak zorundayım ve bu arada yine anladımki hayatta çok zor çünkü şimdi de staj yapabileceğim avukat arıyorum
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi