Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Haberleri Hukuk Haberleri, duyuruları, güncel hukuki gelişmeler. [Haber Ekleyin]

TBB Başkanı Özok Hayatını Kaybetti!

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 25-04-2010, 10:09   #1
Av.Barış

Varsayılan TBB Başkanı Özok Hayatını Kaybetti!

ABD'de bir süredir kanser tedavisi gören Türkiye Barolar birliği Başkanı Özok Hayatını Kaybetti.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Özdemir Özok, 6 aydır kanser tedavisi grördüğü ABD’de hayatını kaybetti.

Houston’daki MD Anderson Hastanesinde cilt kanseri tedavisi gören Özok, yerel saatle 17.30’da (TSİ 01.30’da) vefat etti.

Doğum gönünde vefat ettiği belirtilen Özok’un cenazesinin, resmi işlemlerin tamamlanmasından sonra, gelecek hafta Türkiye’ye gönderilmesi bekleniyor.

Özok’un ailesi de Huston’da bulunuyor.

Gerçektende Bugün aldığım en şok edici haberdi. Allah rahmet eylesin...!

Kaynak : Milliyet
Old 25-04-2010, 11:09   #2
Av.Ufuk Bozoğlu

Allah rahmet eylesin, sevenlerinin başı sağolsun, çok üzüldüm....

En son canlı bağlantı ile televizyonda izlemiştim Huston'daydı, yeni bir tedavi şekli deneniyordu ve ne kadar iyi idi..
Old 25-04-2010, 11:25   #3
Doç. Dr. Özge Yücel

Başımız sağ olsun! Sanki ölmeyecek gibi geliyordu.
Old 25-04-2010, 12:53   #4
Av.Nevra Öksüz

Üstadımıza Allah'tan rahmet; ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyorum... Kelimelerin, duygularınızı ifade etmekte yetersiz, anlamsız, aciz kaldığı nokta... Başımız sağolsun...
Old 25-04-2010, 18:50   #5
lyl-lyl

Varsayılan Özdemir ÖZOK

Özdemir ÖZOK'u her daim saygıyla ve takdirle anacağız. Kendisine Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlı diliyorum.
Old 25-04-2010, 19:27   #6
Av.Cengiz Aladağ

Hukuk camiasının başı sağolsun.
Bir süre önce Baro Başkanım benim yanımda telefonla görüşmüştü sayın Özok'la; iyi olduğunu, ay sonunda döneceğini söylemişti.
Ne yazık!
Old 25-04-2010, 20:15   #7
üye14072

Varsayılan hepimizin başı sağolsun

sevin veya sevmeyin
kabul etmek zaruridir ki
yiğit bir insandı

onun için dua ediyorum.

büyük bir avukattı.

bir kaç saatliğine de olsa tanıma fırsatım oldu
onu sevdim,

nurlar içerisinde yatsın

onun kadar yiğit olabilmek ancak evlatlarımıza ve genç meslektaşlarımıza anlatabileceğimiz mitolojik bir olay gibi gelir bana,

hele ki
pek çok insanın ulaşmak için bin bir takla atabileceği o koltuğu,

onun
yani rahmetlinin

bir küçük cümlecik sebebi ile,

oturmuyorum o koltuğa diyerek reddetmesi,

ancak yiğitlikle açıklanır

ve kabul edilir

ve ister sevin ister sevmeyin
o avukat olmak için doğup avukat olan,

büyük bir avukat olan

iyi ve yiğit bir insandı,

nurlar içerisinde yatsın,
ışıklar içerisinde yatsın,
hepimizin başı sağolsun
avukat mehmet emin öztürk

kocaeli barosu
Old 25-04-2010, 23:17   #8
Av. Bülent Sabri Akpunar

Sayın Başkana Tanrıdan rahmet, ailesi, sevenleri ve tüm hukuk camiasına sabırlar diliyorum..
Old 26-04-2010, 13:22   #9
cunapiedra

İnsan Haklari, Hukukun ÜstÜnlÜĞÜ, Hukuk Devletİ Ve
AtatÜrk İlkelerİnİn Yilmaz Savunucusu,
Demokrasİ AŞiĞi, TÜrkİye Barolar BİrlİĞİ BaŞkanimiz
Avukat Özdemİr Özok'u Allah'tan Rahmet Dİler Yakinlarina BaŞsaĞliĞi Dİlerİm.
Old 26-04-2010, 14:30   #11
Av. Fatih KARACA

Sayın Özokun başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerinin başı sağolsun.
Old 26-04-2010, 15:39   #12
yusuf2010

Sayın Özdemir ÖZOK'a Allah rahmet eylesin, ailesine, meslektaşlarına ve sevenlerine sabırlar diliyorum.
Old 26-04-2010, 17:39   #13
Franz Kafka

Sayın Özdemir Özok çok değerli bir insan ve hukukçuydu.Allah rahmet eylesin.Tüm hukuk camiası ve ailesinin başı sağolsun.
Old 27-04-2010, 09:20   #14
Av. Engin EKİCİ

Değerli meslektaşımız, büyüğümüz, adam gibi hukukçu Sayın Av. Özdemir Özok'un ruhu şad olsun..
Old 27-04-2010, 10:51   #16
Av.Cengiz Aladağ

Av.Özdemir Özok için 29.04.2010 Perşembe günü saat 11.00'de Türkiye Barolar Birliği’nde anma toplantısı yapılacak ve cenazesi Kocatepe Camii'nde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Cebeci Asri Mezarlığı'nda toprağa verilecektir.
Old 27-04-2010, 11:09   #17
av.araf

"Biz şuna inanmış insanlarız, sağlık da, hastalık da, yaşam da , ölüm de insanlar içindir"
Av. Özdemir Özok

Başımız sağolsun
Old 27-04-2010, 11:47   #18
yusuf onur seçme

Her zaman saygı ile anacağımız üstadımıza tanrıdan rahmet dilerim.Tüm hukuk camiasının başı sağolsun
Old 27-04-2010, 16:14   #20
Av. Şehper Ferda DEMİREL

Başkanımıza Allah'tan rahmet, sevenlerine sabır dilerim.
Old 27-04-2010, 16:39   #21
NurTuna

Nur içinde yatsın, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyorum.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi