Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Şehirlerarası Nöbetçi Avukat Avukat meslektaşlarımızın başka şehirde takip edilmesi gereken hukuki işlemleri için (duruşma, haciz, keşif, mürafaa, dosya inceleme/fotokopi alma vs.), o şehirde bulunan meslektaşlardan yardım isteyebilecekleri şehirlerarası yardımlaşma alanı. Bu alan sadece hukukçuların yazışmasına açıktır ve Avukatlık Meslek Kurallarına aykırı mesajlara kapalıdır.

Şişli İcra Dairesine yazılan talimatın akibeti

Yanıt
Old 24-04-2007, 21:21   #1
avukat fatih topçu

Varsayılan Şişli İcra Dairesine yazılan talimatın akibeti

Sakarya 3.İcra Müdürlüğünün 2006/3643 sayılı dosyası ile açtığımız icra takibi
için Şişli Nöbetçi İcra Dairesine talimat yazdık.29.12.2006 tarihinde yazılan bu talimat yazısına ve 05.03.2007 tarihinde yazdığımız tekit yazımıza herhangi bir cevap alamadık.Şişli İcra Dairesine giden Avukat arkadaşlarımdan talimatın hangi icra dairesine verildiğini ve akibetini bildirmeleri hususunda yardım edecek olan varsa şimdiden müteşekkirim
Old 26-04-2007, 18:53   #2
OLCAYK

Sayın Meslektaşım,
Yarın sabah Şişli Adliyesindeyim, yazdığınız bilgilerle bakacağım umarım sonuca ulaşırız. İyi çalışmalar.
Old 27-04-2007, 09:15   #3
avukat fatih topçu

Varsayılan OLCAYK arkadaşa

24.04.2007 tarihli mesajımda Şişli İcra Dairesinde bir talimat için yardım istemiştim. OLCAYK arakadaşımız ilgilenebileceğini yazmış.Mutlu oldum.Çünkü İstanbul'dan neredeyse hiç ses çıkmayacak zannına kapılmıştım.Bu yüzden henüz sonucu belli olmasa da ilgilinen bir arakadaşımız çıktığı için bu teşekkür yazısını yazmak istedim.Teşekkür ederim OLCAYK. Ayrıca tanışmak ve ikametim olan Sapanca'ya sizi davet etmek isterim
Old 27-04-2007, 13:47   #4
OLCAYK

Sayın Meslektaşım,
Acil işlerimini çıkması nedeniyle Şişli Adliyesine pazartesi günü gideceğim. Sonuç alır almaz size bildiririm. İyi çalışmalar.
Old 30-04-2007, 16:45   #5
OLCAYK

Fatih Bey,
Bugün talimatın akıbeti için baktım ancak defterlerde böyle bir kayda rastlayamadım. Ocak ayında nöbetçi olan 1. İcra Müdürlüğü' nde, Mart ayında nöbetçi olan 3. İcra Müdürlüğü' nde ve Nisan ayında nöbetçi olan 4.İcra Müdürlüğü' nde böyle bir kayıt yok.
Old 30-04-2007, 19:19   #6
avukat fatih topçu

Sevgili OLCAYK ilginize çok teşekkür ediyorum.
Old 07-05-2007, 20:34   #7
OLCAYK

Fatih Bey,
Dosya akıbeti ile ilgili bir şey var mı? O kadar araştırdıktan sonra çok merak ettim . Gerekirse adresimize yollayın, biz elden götürelim. Şehir dışı dosyaları ile başı belada bir meslektaşınız olarak çözüm üretmeyi isterim. İyi çalışmalar.
Old 10-05-2007, 18:56   #8
avukat fatih topçu

Sevgili OLCAYK, yeniden yazdırdığım bir talimat bugün Şişli NöbetçiİcraMüdürlüğüne(3.icra)elden teslim edildi.
Bir süre sonra yardımınız için yazabilirim.
Allah sizlere kolaylık versin
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi