Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

THS Ailesi Türk Hukuk Sitesi, THS ailesi ve aile fertlerimiz hakkındaki sohbet ve yazışmalar.

Türk Hukuk Sitesine Borç Bildiğim Teşekkür!!!

Yanıt
Old 10-02-2007, 12:54   #1
av.sally

Varsayılan Türk Hukuk Sitesine Borç Bildiğim Teşekkür!!!

Bilmiyorum size garip gelebilir ama bu site bana farklı bir duygu aşıladı!Nasıl mı?Bu duygu kendimi önemli hissetmemi sağlıyor.Mesleğe yeni başlamış olan ve hukuka aç ,mesleğini layığıyla yapmak için çırpınan ve idealist düşünmek için çabalayan dışardan gelen tüm tepkilere bu anlamda kulaklarını tıkayan ve kendisi gibi idealist düşünen hala üstatlarımızın varlığını hissetmek isteyen benim gibi tüm yeni hukukçulara bu sitenin aynı şeyleri hissettirdiğini düşünüyorum.
Anlıyorum ki bir defa daha insanı hayata sıkı sıkıya bağlayan his ÖNEMSENMEK.Önemsendiğinin,dinlendiğinin,yardım istediğinde karşılıksız yardım görmenin değerinin hiçbir şeyle değişilmeyeceğini yaşamda bir kez daha bu platformda anladım.
Sırf bu sebeple bu siteye emeği geçen herkese en başta da site kurucu ve yöneticilerine tüm meslektaşlarıma TEŞEKKÜRÜ BİR BORÇ BİLİYORUM!Bugüne kadar belki farkına varmadığınız bir gerçek için;MESLEĞE TEKRAR İNANÇLA BAĞLANMAMI,SEVGİMİ TEKRAR YEŞERTTİĞİNİZ İÇİNSE GÖNÜLDEN MÜTEŞEKKİRİM!!!!!
Old 27-04-2007, 22:24   #2
Av.H.Sancar KARACA

Güzel düşüncenizi yansıtan kadirşinas satırlarınız için sizi kutluyorum genç meslektaşım.
Herşey gönlünüzce olsun.
Old 27-04-2007, 22:40   #3
av.sally

Asıl bu satırları yansıtmama vesile olan ben sizlere teşekkür ederim yüreğimden ve tüm içtenliğimle gelen ve satırlarıma dökülen sözlerdi
Saygılarımla
Old 27-04-2007, 22:50   #4
Ahmet Turan

Sayın avsevil hanımefendi,

Bu güzel cümleler sebebiyle ben de sizi kutluyorum genç meslektaşım ve saygılar sunuyorum.
Old 20-08-2007, 12:25   #5
Av.Bulut

Av.Sevil'e aynı düşünceleri paylaşıyorum.Bende ismini sayamadığım tüm site emekçilerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Tabi ki Av. Sevil'e de başlık için(teşekkür etme imkanı sağladığı için) teşekkür ederim.
Old 18-10-2008, 16:42   #6
betül akbuğa

bende aynı fikirdeyim.tam bir emek ürünü ve bir okadarda faydalı.yüreğinize sağlık bu güzel paylaşımlar için..
Old 15-12-2008, 11:59   #7
BALDIRAN

Varsayılan Teşekkür

Bende Türk Hukuk Sitesi yöneticilerine en samimi teşekkürlerimi sunuyorum. En başta bu kadar yoğunlukları arasında, üyelerinin doğum günlerini hatırlayıp kutladıkları için. Bu site sanki bir aile havası yaşatıyor bana. Binlerce teşekkür.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi