Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Soruları Arşivi THS Hukuk Soruları alanına 2000-2007 yılları arasında gönderilmiş eski soruların arşivlendiği forum alanımız. Bu alan yeni mesajlara ve yanıtlara kapalıdır ve sadece arşiv amaçlı olarak yayında tutulmaktadır.

Anlaşmalı Boşanma

Old 25-09-2003, 14:06   #1
CANOLA

Mutsuz Anlaşmalı Boşanma

SAYGIDEĞER HUKUKCU DOSTLARIM!

BEN 8 YILLIK EVLİ VE 2 ERKEK ÇOCUK BABASIYIM.İYİ GÜNDE VE KÖTÜ GÜNDE BERABERLİK DENİLEN EVLİLİĞİ SON 3 YILDIR PROBLEMLİ YAŞIYORUM.ÜNİVERSİTE MEZUNUYUM VE 3 YILDIR DÜZENSİZ İŞ BULABİLİYORUM.BUDA AİLE EKONOMİMİZİ ETKİLEDİ VE EVİMİZİ KAPATARAK BABAMLARLA YAŞAMAYA BAŞLADIK.BU ÇIKIŞ YOLUMUZ EVLİLİĞİMİZİ BİTİREREK BERABER YAŞAMA DÖNDÜRDÜ.GEÇİMSİZ BİR ÇİFT HALİNİ ALDIK.BEN YURT DIŞINDA BİR İŞ BULARAK ARAYI SOĞUTMAK VE (BENCİLCE) KAÇMAK İSTEDİM.6 AY YURT DIŞINDA ÇALIŞTIM AMA BU DAHA BÜYÜK PROBLEM GETİRDİ VE BAŞKA BİR BAYANI SEVDİM.EŞİMİN ŞU AN İLİŞKİMDEN HABERİ VAR.DÜZEYSİZ DE OLSA GÖRÜŞÜYORLAR BİLE!
2 AYDIR DA ÇOCUKLARLA ANNESİNDE KALIYOR.
BUNLARINI NİYE ANLATIYORSUN SADEDE GEL DİYECEKSİNİZ.
PEKİ, EŞİMLE YAŞADIĞIMIZ GERGİNLİKLER SONUCU İKİMİZDE ANLAŞARAK BOŞANMA KARARI VERDİK.YANİ İLK ÖNCE BEN ÖĞLE SANDIM, TAAKİ BENDEN 20.000$ TAZMİNAT VE COCUKLARA 200MİLYON NAFAKA İSTEYENE KADAR.EŞİM BİR BANKADA ÇALIŞIR VE BENİM MAAŞIMIN İKİ KATINI DÜZENLİ OLARAK ALIR.BENİM İSE HİÇBİR MALIM YOK AYRICA MAAŞIMDA 500MİLYON CİVARI.
HUKUKCU DOSTLARIM BU KOŞULLARDA BOŞANMA ŞANSIM VAR MI?
VARSA HEM SUÇLU HEM GÜÇLÜ OLARAK NE YAPABİLİRİM?
AYRICA PARAYI VERMİYECEKSEN ÇOCUKLARA SEN BAK DEDİ.ASLINDA BU BENİ MUTLU EDİCEKTİR AMA YASAL OLARAK MÜMKÜN MÜ?
LÜTFEN YOL GÖSTERMENİZİ BEKLİYORUM.
Old 25-09-2003, 16:33   #2
Av.H.Sancar KARACA

Çözüm

Sayın Canola;
"Suçlu ve Güçlü " olduğunuzu baştan kabul ettiğiniz için (aktardığınız davranışlarınızdan dolayı değil ) tebrik edilmelisiniz.
Eşinizin "parayı vermeyeceksen çocuklara sen bak" önerisi de mevcutken,"güc"ünüzün de yardımı ile bir meslektaşımızdan doğrudan profesyonelce yol göstermesini isteyiniz lütfen.
Kolaylıklar dilerim.

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi