Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Hukuk Lisans Eğitimi Hukuk Lisans Eğitimi ile ilgili sohbetler ve konular

Hukuk Öğrencisinin takip edebileceği Konferanslar, Seminerler, Açıkoturumlar Hk.

Yanıt
Old 25-03-2011, 19:18   #1
YCanik

Varsayılan Hukuk Öğrencisinin takip edebileceği Konferanslar, Seminerler, Açıkoturumlar Hk.

Herkese merhaba. İstanbul Hukuk 2. sınıf öğrencisiyim. Konuyu açma sebebim şudur ki; bir hukuk öğrencisi olarak ve ileriye dönük yüksek idealleri olan bir hukuk öğrencisi olarak ben istiyorum ki o konferanstan bu konferansa koşayım not defterim dolsun taşsın hatta tabir yerindeyse kafam patlasın, yorulayım..

Ne konuda diyeceksiniz. Libyadaki isyandan da olabilir, yeni borçlar kanunu hakkında da olabilir, bilim-sanat üzerine de olabilir.. Çevremde birkaç vakıf var takip ettiğim girdiğim çıktığım. Bunların da bu tip hizmetleri oluyor, kaçırmamaya çalışıyorum.. Ama fazlasını istiyorum.

Ancak buradan, siz değerli THS üyelerinin takip etmemi tavsiye edebileceği ve konferans-seminer düzenleyen platformlar nelerdir öğrenmek istiyorum. Çok şey istemiyorum umarım. Saygılar, iyi çalışmalar.
Old 25-03-2011, 23:42   #2
dogukansavas

Okul panolarını güzelce takip edin. Ayrıca İstanbul'daki üniversitelerin ana sayfalarını sürekli takip edin. Zira düzgünleri üniversite himayesinde yapılır
Old 05-05-2011, 10:53   #3
zehra aydın

İstanbul Barosu'nun Cumartesi forumları başladı.Takip etmenizi öneririm.Ayrıca yabancı dil öğrenin.
Old 13-05-2011, 18:41   #4
Parite

Rekabet kurumumunda sempozyumları oluyor.Bu aralar olması lazım tam emin değilim bir araştırın isterseniz.
Old 13-05-2011, 20:14   #5
Av.Ozan Kayahan

İstanbul Barosu ve Özyeğin Üniversitesi Hukuk Fakültesince ortaklaşa düzenlenen “Sosyal Ağlar ve İnternet Medyası” konulu panel, 27 Mayıs 2011 Cuma günü saat 12.00 – 18.00 arasında Üsküdar Altunizade’deki Üniversitenin Petrol-İş Konferans Salonunda yapılacak.

Şiddetle tavsiye ederim.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi