Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Konumuz : Hukukçular Biz bizi konuşuruz! Konusu "hukukçular" olan ve diğer alanların konusu içine girmeyen sohbetlerimiz için.

İstanbul'da hukuk bürosunda SSK'lı çalışan bir avukatın maaşı ne kadar?

Yanıt
Old 24-11-2010, 15:31   #1
HALİT

Varsayılan İstanbul'da hukuk bürosunda SSK'lı çalışan bir avukatın maaşı ne kadar?

Merhaba,

İstanbul'da bir hukuk bürosunda çalışan bir avukatın aylık maaşı ortalama ne kadardır? Bu konuda Bilgi verirseniz sevinirim. Cevaplar için teşekkürler.
Old 24-11-2010, 16:05   #2
Av. Engin EKİCİ

Sayın HALİT;

Bulunduğunuz şehirden ayrılıp İstanbul'da avukatlık yapma düşüncesinde misiniz? Eğer öyle ise, İstanbul'da yaşam şartlarını -bilmiyor olduğunuzu varsayarak- araştırmanızı, kişisel inisiyatiflerinizi değerlendirmenizi ve sunduğum linki incelemenizi öneririm. İstanbul'da mesleki birikim, hukuki alt yapı ve daha birçok etmene bağlı olarak alınan ücretler farklılık göstermektedir.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=11003
Old 24-11-2010, 18:08   #3
Av.Cengiz Aladağ

Alıntı:
Yazan HALİT
Merhaba,

İstanbul'da bir hukuk bürosunda çalışan bir avukatın aylık maaşı ortalama ne kadardır? Bu konuda Bilgi verirseniz sevinirim. Cevaplar için teşekkürler.

Konuyu yanlış yerde açmışsınız, Adliye Duvarı bölümünün işlevi farklıdır.

Sorunuzla ilgili şu konu size bir fikir verebilir: http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=29124
Old 25-11-2010, 18:14   #4
HALİT

Alıntı:
Yazan Av. Engin EKİCİ
Sayın HALİT;

Bulunduğunuz şehirden ayrılıp İstanbul'da avukatlık yapma düşüncesinde misiniz? Eğer öyle ise, İstanbul'da yaşam şartlarını -bilmiyor olduğunuzu varsayarak- araştırmanızı, kişisel inisiyatiflerinizi değerlendirmenizi ve sunduğum linki incelemenizi öneririm. İstanbul'da mesleki birikim, hukuki alt yapı ve daha birçok etmene bağlı olarak alınan ücretler farklılık göstermektedir.

http://www.turkhukuksitesi.com/showthread.php?t=11003
Cevabınız için teşekkür ederim. Ama ben stajımı İstanbul'da yaptım ve İstanbul'daki hayatı biliyorum. Sadece mesleğe yeni başlamış bir avukatın ortalama ne kadar maaş aldığını merak ettim. O sebeple bu konuyu açtım.
Old 29-09-2014, 01:48   #5
Plasebo

Merhabalar,
Konu 2010 da açılmış ve yıl olmus 2014. Sn. HALİT aynı yollardan geçen yani sorusunun cevabını almış biri olarak, bu genç meslektaş adayı ile cevabı paylaşır mısınız?
Teşekkürler.
Old 06-12-2017, 23:32   #6
hakant

Selamlar yakın zamanda İstanbulda iş aramış yeni mezun bir avukat söyleyebilirim ki 2000 tl yol ,yemek lke 4000 tl arasında değişkenlik göstermektedir. ortalamaya vurduğumuzda 2250-2500 yol yemek diyebiliriz.
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Konu Araçları Konu İçinde Arama
Konu İçinde Arama:

Detaylı Arama
Konuyu Değerlendirin
Konuyu Değerlendirin:

Forum Listesi