Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM) Kadınlara Hukuki Destek Merkezi (KAHDEM), THS Kadın Hakları Çalışma Grubu projesidir. Bu foruma siteye üye olmadan soru gönderilebilir ancak forum sadece kadın haklarına ilişkin konulara açık olup, diğer hukuki soru ve sorunlar alanda yayınlanmaz. [Kahdem Portalı]

aldatan eş

Konuyu Kilitleyin
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 18-09-2013, 08:29   #1
Konuk

Varsayılan aldatan eş

Merhaba, 11 senedir evliyim. 2 çocuğum var. eşim sorumsuz biri. zaten evlenir evlenmez babamın evine dönmek zorunda kaldım çünkü eşim bana ve çocuğumuza bakmadı. ama yine de iyi kötü evliliğimi yürütmek istedim. benim ve çocuklarımın ihtiyaçlarını ailem karşıladı. ben annemin evinde yaşıyorken en sonunda eşimide evimize kabul ettik, geldi ama ahlaksız yaşamı doğrultusunda fazla durmadı. Bu 11 yıl içersinde beni çeşitli kadınlarla aldatmış olsada hep çocuklarımın hatrına affettim. En son yine bir kadınla kısa süre yaşamış olduğunu öğrendim. Bu kadına evlenme vaatlerinde bulunmuş kısacası onu da dolandırıp aldatmış. Bu kadın başına gelenleri hazmedemediğinden sanırım sürekli eşimin dükkanına gidip bağırıp çağırıp olay çıkarmış kocamın kendisine borcu olduğunu söyleyip ödesene diyerekten dükkanı dağıtmış..eşimin kaldığı evede giderekten yine benzer olaylar çıkartmış keza bunları yaparken 1 -2 kere de bana denk geldi. Çünkü benim eşimle ilişkim ayrı evlerde de olsa çocuklarımız var haliyle iyi kötü yine devam ediyor. O kadın bunuda bildiğinden iyice delirmiş olmalıki hatta annesi ile birlikte gelerekten bana da hem eşimin dükkanında hemde gelip bastığı evimizde her türlü çirkin sözleri küfürleri tehditleri sarfedip sataştılar..Bu olaylar doğrultusunda 2 dava açılmıştı. çünkü kendisi gelip olay çıkardığında karakoluda arayıp şikayetçiyim deyip darp, hakaret, tehdit davaları açıp durdu. Ama kendisi davalar açılsada yine rahat durmuyor. 2 gün önce akşam 9 da kızımla annemin evine yani esas yaşadığım yere giderken bir baktım kapı önünde bu kadın ve annesi beni görür görmez bağırmaya yakama paçama saldırmaya başladılar. yine polis yine karakol. Ben bu kadını şahsen tanımam. Annesinide tanımam. Ama olur olmadık her bir yerde karşıma çıkmaya bana zarar vermeye başladı. Ben artık korkuyorum can güvenliğim tehlikede görüyorum keza çocuklarım içinde korkuyorum. Bu kadınla ilgili ne yapmalıyım. nereye ne şekilde şikayet etmeliyim. Kocam da bu kadından kurtulmak istiyor ama aynı şekilde onu da beni de her yerde taciz etmeye başladı. Annesi ile birlikte ne zaman karşıma çıkacağını bilemez oldum. Lütfen bir yol gösterin. tşk. eder iyi günler dilerim.
Old 18-09-2013, 09:41   #2
Av.Ufuk Bozoğlu

Sayın Katılımcı,

Kişinin suç teşkil eden eylem ve sözleri için Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunup, şikayetçi olabilirsiniz.

Bir avukattan doğrudan destek alınız.

Kahdem'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkürler!
Konuyu Kilitleyin

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi