Ana Sayfa
Kavram Arama : THS Google   |   Forum İçi Arama  

Üye İsmi
Şifre

Site Lokali Edebiyat, Müzik, Spor, Sinema, Bilgisayar.. Site üyelerimizin hukukla ilgisiz konularda sohbetleri için. [Siyaset ve din bu sitede konu dışıdır!]

Anlat Evladim

Yanıt
Konuyu Değerlendirin Konu İçinde Arama Konu Araçları  
Old 01-06-2009, 20:05   #121
Gülümse

Alıntı:
Yazan ParanoidAndroid
Amerika'dan nefret ettim (kilo yapiyor) Artik topragima dondum, veririm gari
(Sayin Gulumse, ucuncu laptopu da telef ettikten sonra, internete pek ugrayamiyorum; fobi olustu Ama ben de sizleri ozledim..)

Ne güzel tesadüf, bende yirmi saat süren yolculuktan sonra nihayet okyanus ötesinden toprağıma normal saatime döndüm. Tabi benim okyanus ötesi ziyaretlerim uzun sürmediği için kilo farkını anlayamıyoruz.
Old 01-06-2009, 20:45   #122
Adli Tip

Alıntı:
Yazan ParanoidAndroid
(Sayin Gulumse, ucuncu laptopu da telef ettikten sonra, internete pek ugrayamiyorum; fobi olustu Ama ben de sizleri ozledim..)
Alıntı:
Yazan Gülümse

Ne güzel tesadüf, bende yirmi saat süren yolculuktan sonra nihayet okyanus ötesinden toprağıma normal saatime döndüm. Tabi benim okyanus ötesi ziyaretlerim uzun sürmediği için kilo farkını anlayamıyoruz.

Hoş geldiniz...
Old 02-06-2009, 09:27   #123
Atahun

Alıntı:
Yazan ParanoidAndroid

Amaniiin üye resmi de değişmiş.

Yine de hoşgeldiniz.

Old 08-06-2009, 22:29   #124
Gülümse

KHS'ler bölümünün büyük hızla büyümesi ve sık sık resetlenmesi yüzünden aynı mesajı burayada taşımayı uygun gördüm... Eminim Sayın ParanoidAndroid bu yaklaşımımı anlayışla karşılayacaktır"

"Şu an yaşasaydı 105 yaşında olacak ustalarımdan biri bana insanlar hakkında önemli iki göstergeden bahsederdi. Birincisi; insan ne yaparsa, o’ydu.

İkincisi ailesi dışında hiç kan bağı olmadan, dostum demeden bağlandığı kişiler; insanın aynasıydı.

Bugün benim doğum günüm. Eğer beni yetiştiren ustam hayatta olsaydı, doğum günü mesajlarını gönderen sizlere bakar ve ne çok "Gülümse" varmış derdi.

Bana kim olduğumu gösteren aynadaki görüntülerime teşekkür ederim... "
Old 03-08-2009, 13:50   #125
Gülümse

Sayın ParanoidAndroid sık sık bilgisayarını bozması ve kilo verme cabası ile bizi bayağı bir süredir ihmal etti... Şikayetçiyim kendisinden Böyle de yapılmaz ki insan kendini böyle özletmez ki...
Old 11-08-2009, 00:49   #126
Gülümse

Neşeli

Bundan iki sene önce printerın teklemeye başlayınca çalıştığım şirketten printerımı tamir ettirmelerini rica ettim. Tamir yerine bana yeni bir printer getirdiler.

Eskisi ne kadar çalışkan bir printersa bu o kadar şımarık ve tembel bir printer çıktı.

1. Canı istemezse dökümanı dökmüyor... (Özellikle bunu benim acelem olduğu zaman yapmayı adet edinmiş durumda)

2. Bazen dökümünü almak istediğim değil daha önceden dökümünü almayı başaramadığım dökümanı kağıda aktarıyor.

3. En çalışkan en hamarat olduğu sırada birden nedensiz bir şekilde durup düşünmeye başlıyor. (Özellikle son sayfa ya da son beş sayfada duruma yeteneği var)...

4. Network üstündeki diğer bilgisayarları canı istediği zaman görme, canı istemediği zaman küsme özelliğine sahip.

5. Aynı oyunu servistekilere de yapıp eve döndüğünde uzun süre küsen bir printer...

Eh böyle bir printera güven olur mu? İşim gereği printerım elim kolum ayağım. O yüzden gidip eve daha iyi ve artı özellikleri olan bir printer daha aldım...

Sonuç; Bizim kıskanç ve şımarık printer, bir gün bile teklemedi... Gel çık işin içinden...
Old 11-08-2009, 07:17   #127
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Gülümse
Bundan iki sene önce printerın teklemeye başlayınca çalıştığım şirketten printerımı tamir ettirmelerini rica ettim. Tamir yerine bana yeni bir printer getirdiler.

Eskisi ne kadar çalışkan bir printersa bu o kadar şımarık ve tembel bir printer çıktı.

1. Canı istemezse dökümanı dökmüyor... (Özellikle bunu benim acelem olduğu zaman yapmayı adet edinmiş durumda)

2. Bazen dökümünü almak istediğim değil daha önceden dökümünü almayı başaramadığım dökümanı kağıda aktarıyor.

3. En çalışkan en hamarat olduğu sırada birden nedensiz bir şekilde durup düşünmeye başlıyor. (Özellikle son sayfa ya da son beş sayfada duruma yeteneği var)...

4. Network üstündeki diğer bilgisayarları canı istediği zaman görme, canı istemediği zaman küsme özelliğine sahip.

5. Aynı oyunu servistekilere de yapıp eve döndüğünde uzun süre küsen bir printer...

Eh böyle bir printera güven olur mu? İşim gereği printerım elim kolum ayağım. O yüzden gidip eve daha iyi ve artı özellikleri olan bir printer daha aldım...

Sonuç; Bizim kıskanç ve şımarık printer, bir gün bile teklemedi... Gel çık işin içinden...

Sevgili Gülümse(NOT:A.P burda olmadığından yerine vekaleten bakıyorum)

bakıyorum printerdan çok çekmişsiniz geçmiş olsun evladım ahh ah anaları babaları böyle miydi bir print tuşuna basardın şakakadanak çıkarırlardı.Yeni nesil hem çok asi hem de daha küçük.Acep recep sorun bundan mı kaynaklanıyor? neyse bizi neden değil yani hatice değil netice ilgilendiriyor.
size tavsiyelerim şunlardır;

1)ilk önce ufak bir tehditler başlayın mesela eğer bu dökümanı yazmasan seni yine tamirciye götürürüm tüm vidalarını söker diye

2)eğer birinci madde de yetmezse artık onu kullanmayacağınızı hurdalığa kendi ellerinizle bırakacağınızı belirtin.Psikolojik açıdan onun için tam bir baskı olur

3)hala direniyorsa bence hafif bir sarsıntı yaşamasını sağlayarak gözünü korkutabilirsiniz

4)hala direniyorsa depesine(tepesine) bir çekiç vurup pekmezini akıtmanızı tavsiye ediyoruz. Yerine yenisi artık gönül rahatlığıyla alabilirsiniz

saygılar...
yetiş bacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Old 11-08-2009, 13:37   #128
Nur Deniz

Sayın Yetkili,

Sabah tam olarak 07:34 de telefonum acı acı çaldı, çok çok önemli olduğunu düşünerek telefonu açtım.

Dayım , son yediğimiz balıktan sonra , yine balığa gitmiş, ve yine bizi bir sürü zahmete sokacak kadar balık tuttuğu garanti..

Şimdi asıl konuya özetle geçmek istiyorum.

Balık tuttuğu göl, 45 km uzaklıkta ve dağ yolu, araba çıkarken ürküp tırsıyorum ve acil aramaları bile hiç bir hat çekmiyor. 12 den önce iş yerimden çıkamayacağım, ve de yapmam gereken bir sürü iş varken, bu balıkların ziyanı caiz midir, yoksa son nefesime kadar mücadele edip, balıkları hüsrana uğratmamalı mıyım?

Karar vermemişken, bir den dayımın kendiliğinden, balıklara dönüş yaptığını öğrendim..

Bir yanda balıklar, bir yanda elimi kaldıramayacağım yorgunluk var..

Ne yapmalıyım?
Old 11-08-2009, 14:32   #130
Gülümse

Nur hanım sizin üzerinizde çilek reçeli laneti görüyorum. Bu balıklara da yansıyor. Yarın öbür gün başka olaylara sıçrayabilir dikkatinize...
Old 11-08-2009, 15:05   #131
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Sayın Yetkili,

Sabah tam olarak 07:34 de telefonum acı acı çaldı, çok çok önemli olduğunu düşünerek telefonu açtım.

Dayım , son yediğimiz balıktan sonra , yine balığa gitmiş, ve yine bizi bir sürü zahmete sokacak kadar balık tuttuğu garanti..

Balık tuttuğu göl, 45 km uzaklıkta ve dağ yolu, araba çıkarken ürküp tırsıyorum ve acil aramaları bile hiç bir hat çekmiyor. 12 den önce iş yerimden çıkamayacağım, ve de yapmam gereken bir sürü iş varken, bu balıkların ziyanı caiz midir, yoksa son nefesime kadar mücadele edip, balıkları hüsrana uğratmamalı mıyım?

Karar vermemişken, bir den dayımın kendiliğinden, balıklara dönüş yaptığını öğrendim..

Ne yapmalıyım?

sevgili Nur Deniz,
şu an sana cevap veremeyecek kadar doluyum.ama söz akşam derdine çare
olacağım...

sevgiler...
Yetiş bacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Old 11-08-2009, 15:06   #132
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan avferidun
Yetkili yok; vekalet bırakmış vekil de alanı ihmal etmiş.

size de aşkolsun diyorum başka bişey demiyorum Sn.av.feridun
Old 11-08-2009, 15:40   #134
supernatural

Alıntı:
Yazan avferidun
Vekillik böyle bir şey sayın vekil; artık biz neler çekiyoruz anlayın!

Sn av.Feridun
gayetnet anlıyorum vekillik yapmıyoruz ama insanlarla uğraşmanın nasıl olduğunu bilirim.Bu arada Sivaslı mısınız?
Old 11-08-2009, 21:02   #135
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Sayın Yetkili,

Ne yapmalıyım?

Sn madur evladım

balık sevmediğimden aslında cevap vermemem lazım ama bir yetkili olarak SORUMLULUKLARIMIN FARKINDA OLDUĞUMDAN cevap verme ihtiyacı duydum.
Sabahın 07:34'de balık tuttum diye haber mi verilir ne iş böyle hani sabah bör böcü bile uyurken pes doğrusu
neyse şimdi asıl cevaplarıma geçiyorum,
Greenpeaceci,hayvan hakları savunucusu olarak veya başka her ne varsa onlardan biri olarak yemeyin evladım balık malık yararlı diyorlar neresi yararlı yazık değil mi onlara ya tuttuğunuz balıkların yavruları öksüz mü kalsınlar yetim mi kalsınlar bir Allahın kulu da düşünmez mi garip bebeleri
Alıntı:
bu cümleyi anlamadım desem
mademki yorgunsunuz öldürülen zavallı balıkları temizlemekten vazgeçip benim gibi balık sevmeyen komşularınızı da düşünüp pişirmeyin okkalı bir tören yapıp verin kedilere yesinler yazzzıkkkkkkkkk onlarada (amma da duygusalmışım pes bana )

bulabildiğim en temiz çözüm bu umarım yardımcı olmuşumdur

sıradaki..... anlat evladım
Old 11-08-2009, 21:10   #136
Nur Deniz

Dayım balıklarla kendisi dönmüş evine.

Bahçeden sonra gerekeni yaptık.

Bu balık denen hayvan, yorgunluğuda alıyor, uykusuzluğa da çare oluyor, zindelik veriyor, zihni canlandırıyor..

Tanıdığım hayvanların en iyisi.
Old 11-08-2009, 21:13   #137
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Dayım balıklarla kendisi dönmüş evine.

Bahçeden sonra gerekeni yaptık.

Bu balık denen hayvan, yorgunluğuda alıyor, uykusuzluğa da çare oluyor, zindelik veriyor, zihni canlandırıyor..

Tanıdığım hayvanların en iyisi.

Sn.NurDeniz,
mademki tavsiyelerime uymayacaktınız niye bana boşu boşuna bu yazıları yazdırdınız nolucu ahanda size ceza kesmeliyim.Neye yanayım ben oy oy oy Öğüdümün dinlenmediğine mi yoksa canum palukların yendiğine mi?

Rahmetlileri saygıyla anıyorum hep kalbimde yaşayacaksınız

Sevlgilerle...
Yetiş Bacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Old 11-08-2009, 21:16   #138
Nur Deniz

Aslında benim midemden sonra tam olarak kalbime yerleştiler.
Old 11-08-2009, 21:18   #139
supernatural

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Aslında benim midemden sonra tam olarak kalbime yerleştiler.

Sizi kınıyorum Sn.Nurdeniz ve her zaman ki sloganımı sülüyorum

Pişmemiş balıkları seviyorum

Sevgim mevgim yok size yediniz paluklaru

Yetiş Bacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Old 11-08-2009, 21:22   #141
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Ama anlattım işte.

Bi daha olmaz diyorsanız affederim tabikine

Sevlgilerle...
Yetiş Bacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Old 11-08-2009, 21:24   #142
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan supernatural
Bi daha olmaz diyorsanız affederim tabikine

Sevlgilerle...
Yetiş BacuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuBugün 22:10

Artık bir dahaki İzmir de olur galiba.

Sn Yetkili, siz bir değerlendirin olması gereken şekilde yiyebiliyor muyum, sonra bir daha düşünelim.
Old 11-08-2009, 21:26   #143
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Artık bir dahaki İzmir de olur galiba.

Sn Yetkili, siz bir değerlendirin olması gereken şekilde yiyebiliyor muyum, sonra bir daha düşünelim.

aaaaaaaa olmaz ki ama hala yanlışta ısrar

Sizi Sn.Cengiz Aladağ'a havale ediyorum
Old 11-08-2009, 21:27   #144
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan supernatural
aaaaaaaa olmaz ki ama hala yanlışta ısrar

Sizi Sn.Cengiz Aladağ'a havale ediyorum

Kendisi bu konuda bilirkişi ise sorun yok.
Old 11-08-2009, 21:31   #145
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Kendisi bu konuda bilirkişi ise sorun yok.

Reçetenizi yazıyorum;

bir hafta boyunca onyüzmilyon kez "balık yemeyeceğim bir daha" yazmak
Old 11-08-2009, 21:32   #146
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan supernatural
Reçetenizi yazıyorum;

bir hafta boyunca onyüzmilyon kez "balık yemeyeceğim bir daha" yazmak

Ben bu kadar yalanı ömrüm boyunca hiç söylemedim ki......
Old 11-08-2009, 21:34   #147
supernatural

Neşeli

Alıntı:
Yazan Nur Deniz
Ben bu kadar yalanı ömrüm boyunca hiç söylemedim ki......

alışırsınız buna ilk önce kendirinizi inandırın bu illetten kurtulacaksınız emin olun
Old 11-08-2009, 21:39   #148
Nur Deniz

Alıntı:
Yazan supernatural
alışırsınız buna ilk önce kendirinizi inandırın bu illetten kurtulacaksınız emin olun

Old 27-01-2010, 23:48   #149
ParanoidAndroid

Varsayılan yine, yeni, yeniden..

Ruhum iki yukseliyor, bir alcaliyor.. Calogero - Danser Encore ..
Yanıt

Şu anda Bu Konuyu Okuyan Ziyaretçiler : 1 (0 Site Üyesi ve 1 konuk)

Forum Listesi

THS Sunucusu bu sayfayı 0,09344006 saniyede 14 sorgu ile oluşturdu.

Türk Hukuk Sitesi (1997 - 2016) © Sitenin Tüm Hakları Saklıdır. Kurallar, yararlanma şartları, site sözleşmesi ve çekinceler için buraya tıklayınız. Site içeriği izinsiz başka site ya da medyalarda yayınlanamaz. Türk Hukuk Sitesi, ağır çalışma şartları içinde büyük bir mesleki mücadele veren ve en zor koşullar altında dahi "Adalet" savaşından yılmayan Türk Hukukçuları ile Hukukun üstünlüğü ilkesine inanan tüm Hukukseverlere adanmıştır. Sitemiz ticari kaygılardan uzak, ücretsiz bir sitedir ve her meslekten hukukçular tarafından hazırlanmakta ve yönetilmektedir.